Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahojky, tady panromantická asexuálka
#1
Jsem velmi introvertní čerstvě dospělá holka se sluchovou vadou (ale zapojená do společnosti, schopná komunikovat s ostaznimi pomocí odezírání) milující četbu knih (převážně fantasy a sci-fi) a fanfikcí (hlavně slash) a filmové adaptace Marvel komiksů.
Už hodně dlouhou dobu si jsem jistá, že nejsem hetero, nikdy mi na pohlaví nezáleželo. Později jsem ale zjistila, že existují i další gendery a pojem pansexualita. Je mi úplně jedno, jak dotyčný vypadá, jak se cítí a co má nebo nemá mezi nohama, ocením hlavně povahu (a potěší i úsměv). Toužím po vztahu, po někom, komu můžu věřit a plně se mu oddat, někoho s kým se můžu držet za ruku a trávit s ním lenivé večery. Proti projevům náklonnosti nic nemám, ale co se týče sexu... Nemám s tím u ostatních problém, nemám problém to vidět v televizi, ale nedokážu si v nejmenším představit, že bych to měla provozovat i já.
Odpovědět
#2
Vítej. ;) Na úvod, miluju Marvelovky, to mě zaujalo hned na první přečtení!  Srdce  Ale k tématu... sama jsem se s pojmem pansexualita setkala docela nedávno a ani jsem moc nevěděla, jak si to představit v praxi. Takže děkuju za náhled do toho, jak to vnímáš. Tak mě napadá... musí bejt fajn mít vlastně takový široký výběr, protože když tě vlastně může přitahovat každý, tak to vypadá jednoduše... ale samozřejmě to by nebylo nikdy tak jednoduché, protože vztah jakýkoliv s jakoukoliv orientací je složitý. Protože jsou v tom dva a to je pak vždycky složité. :)
Odpovědět
#3
Ahoj, za Marvel a sci-fi a fantasy čtení máš rozhodně bod :) Chápu, jak to myslíš, mám to vcelku podobně. Nejde mi nikterak o pohlaví, ale o osobnost a charakter. A taky jako dost introvertní člověk vím, jak složité je najít někoho, s kým bych si sedla, mohla s ním trávit čas, bylo mi s ním\s ní fajn, ale nebylo v tom nic sexuálního. Takže ti přeju hodně štěstí v hledání :)
Odpovědět
#4
Ve vztahu který má k něčemu být, hodně, ale fakt hodně, záleží na tom upozadit poněkud své ego, být tolerantní a vnímat potřebu toho druhého.
Tohle bývá u asexuálů, zvyklých na svůj osamělý život hodně těžké.
Je jasné že ve vztahu s partnerovi který potřebuje sex to je zcela nemožné aby takový vztah měl smysl, a i když se oba jakoby hledají a snaží se... je to bez budoucnosti.
Jenže i když se sejdou dva asexuálové, hýčkající si dvě, tři.., prostě nějaká desetiletí svá ega, tak to se těžko hledá způsob soužití, a nastanou otázky, kdo z těch dvou sobců je větší.
Ze zkušeností vím, že občas ustoupit bývá nakonec, v dlouhodobějším plánu, fajn a má to krásné vyhlídky.

I když si myslím že DC je lepší než Marvel!!! :D :D
Ne, kecám. Obě patří na druhé místo. První je samozřejmě Dark horse.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualka s maskou katul-diskusni-forum-e1786 19 17517 18. 09. 2021, 08:19:05
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou evi-diskusni-forum-kula 20 29254 05. 04. 2021, 09:08:56
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8552 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
Wink Tak jsem tady Sc-diskusni-forum-rat 1 7131 03. 06. 2015, 22:50:24
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  ahojky pav-diskusni-forum-luše 48 106161 25. 12. 2013, 16:17:15
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex