Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Článek o párech žijících bez sexu
#1
Heart 
Ahoj všichni  :)
 
nevím, jestli sledujete zahraniční média, ale všimli jste si dnešního článku na webovkách BBC o párech žijících bez sexu?
 
https://www.bbc.com/news/health-45562014
 
Ve druhém zmíněném páru je asexuální žena a ve třetím páru dva asexuální muži, žijící spokojeně spolu, aniž by měli sex. 
Článek je (aspoň teď) na přední stránce webu a to mě moc mile překvapilo.
Taky na mě dost zapůsobilo, že je v článku uznáno, že "když můžete mít sex bez lásky, proč by nemohla existovat láska bez sexu?"
Co si o článku myslíte?
Odpovědět
#2
To je pěkný článek. :3
Vzhledem k pozornosti, která se asexualitě v médiích věnuje, by jeden řekl, že už o ní musel slyšet už skoro každý, kdo časopisy nebo články na Internetu čte. Jen tak dál.
A dívka z druhého páru měla vážně kliku na partnera, což jí přeji. :)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#3
(20. 09. 2018, 10:52:02)Atmis Napsal(a): "když můžete mít sex bez lásky, proč by nemohla existovat láska bez sexu?"

Ta spojitost je jen kulturní kontrukce, existuje do té míry do jaké ji akceptujeme, baví mě ty 'ostrůvky pozitivní deviace' kde podobné otázky vůbec nedávají smysl, páč je jasné, že je to v pohodě.
Článek hezký, ten gay pár mi přišel dost sympatický.


Odesláno z mého Lenovo A5000 pomocí Tapatalk
ADD, AS, INFP, polya, fluid/pansex, asex, veg, friendly týpek
Potkat mě můžeš na povídacích polyamory+ setkáních v Brně, 
každou 3. neděli v měsíci https://fb.com/pg/czbrnopoly/events/
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualita jako nová sexuální orientace. Jak se žije bez sexu? So-diskusni-forum-sna 49 66348 07. 01. 2021, 23:23:52
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Queer - Bez sexu Eck-diskusni-forum-hart 2 10673 28. 10. 2016, 22:46:43
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz ho-diskusni-forum-uba 6 19221 05. 09. 2013, 13:50:32
Poslední příspěvek: Dar-diskusni-forum-iach
  Novy trend - zivot bez sexu. Mit-diskusni-forum-chum 16 43665 28. 08. 2012, 14:32:18
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem
  Míša (33): Žijeme spolu, ale bez sexu [Vlasta] za-diskusni-forum-jic 14 32679 23. 07. 2011, 12:21:24
Poslední příspěvek: Slečna XY

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex