Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle
#1
Heart 
Zdravím všechny, 

nějakou dobu, už se tu pohybuji a přijde mi fér se alespoň trochu představit, abych tu nebyla jako jen pouhý pozorovatel (čtěte stalker).
Jsem naprosto obyčejná. Chodím do školy a pracuju. Trávím spoustu času s přáteli. Mám úžasnou rodinu. Sportuji, kreslím, čtu. Směju se, pláču, nadávám, skáču…Prostě úplně obyčejná holka.

Jen moje hlava vždycky fungovala (a fungovat bude) na jiné frekvenci. Čím víc se to odlišovalo od lidí kolem mě, tím víc jsem snažila splynout s proudem. Místo toho, aby to bylo dobré, tak jsem propadala a propadala….

Nikdy jsem nechápala vztahy kolem mě. Nikdy mě to nebavilo. Na začátku jsem vždy byla milá, a pak pěkná mrcha (na to nejsem pyšná…). Prý ledová královna, říkalo se. Cesta k asexualitě byla dlouhá a trnitá. Ale konečně vím (a hlavně díky vám!), že nejsem rozbitá a že můžu být šťastná, i když nepůjdu nalinkovanou cestou (rodinný domek, zahrada, manžel, pes…znáte to….).

Za to patří všem, kteří se nebojí o asexualitě mluvit, velké díky!
Odpovědět
#2
Zdravím Vás
Nemáte se za co stydět. Rád bych takovou partnerku. Jestli máte takověho přítele tak co si přát víc... Nejsme přece stroje na výrobu dětí
Odpovědět
#3
Ahoj a vítej. Každý, kdo poznal sám sebe a dokáže se smířit s tím, jaký je, má naději na šťastný život. i když to bude život třeba trochu odlišný, než mají jiní :) .
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět
#4
Vítám tě a gratuluju k sebepoznání... závidím ti tvoji naprostou obyčejnost, mít hodně věcí společných s ostatními lidmi je super... určitě i tady najdeš lidi, se kterými se můžeš skontaktovat a budete si rozumět.
Odpovědět
#5
Vítej! :-) Rozbitá rozhodně nejsi, konec konců i mezi heterosexuály určitě bude víc lidí, kteří se nechtějí dát "nalinkovanou cestou". ;) Každopádně, kdyby ti někdo vnucoval konformitu, je třeba jít hlavou proti zdi, a ono se to časem samo poddá. Hlavní je, že máš přátele a fajn rodinu.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#6
Zdravím znovu,
děkuji za milá slova - udelala mi obrovskou radost :)

Je krásný se konečně setkat s lidmi, kteří dokážou v tomto směru člověku porozumět ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můžu být asexuál, i když mě vzrušuje ženské tělo? Voj-diskusni-forum-ife 17 33462 25. 11. 2017, 10:26:19
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Jak jsem na to přišla být asexuál Pe-diskusni-forum-tje 10 27666 16. 06. 2012, 15:31:26
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... we-diskusni-forum-rca 50 133067 27. 06. 2011, 13:19:03
Poslední příspěvek: nun-diskusni-forum-vice

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex