Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moj opis
#1
Ahojte,

nasiel som toto forum a rozhodol som sa sem napisať, pretoze sa v tom sam celkom nevyznam. Nie som si isty svojou orientaciou ani ci mam nejaku stalu, niesom si isty ci sa mi vobec niekto paci dlhsiu dobu. chvilu som mal obavy ze som homosexual lebo som sa hlavne dost porovnaval s chalanmi, ale pacili a pacia sa mi dievčatá aj keď  len občas nejaká. Často som ale necítil vôbec k nikomu nič a som z toho zmätený a smutný.  Viem ale povedať ktorá sa mi páči viacej a ktorá menej. Vzťah som zatial nemal, myslím že mám obavy že by som ´nevedel ako sa správať a čo robiť´. Je to paradoxné a nezvyčajné lebo osobu by mal pri tom asi riadiť nejaký vnútorný pocit a ja mám dojem že mi to chýba. Predstavoval som si že najskôr by som sa odhodlal spolu s nejakou nesmelou dievčinou. Ak sa nájde niekto kto by si rád vymenil pár správ a popísal si, budem rád.
Vysmátý
Odpovědět
#2
Zdravim a vítám
No neudáváte věk takže těžko soudit.
Odpovědět
#3
Vítej,
i když podle tvého dosaženého vzdělání je jasné, že jsi už dostatečně zralý na to, abys věděl, že asi nebudeš v tomto ohledu zapadat do průměru, moc podrobností jsi neuvedl. Tedy je možné, ze se přínosných názorů nedočkáš. Na tvém místě bych prošla témata, která by se tě mohla týkat a mohla by ti pomoci vyznat se víc v sobě. Je zde mnoho lidí s různými osudy, různými problémy... mohl by ses v něčem uvidět nebo inspirovat. :-)
Odpovědět
#4
25,
Vďaka.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Môj mikropríbeh Andr-diskusni-forum-onika 16 38769 15. 03. 2011, 10:46:44
Poslední příspěvek: Art-diskusni-forum-hur

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex