Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ähm, Servus?
#1
Ahoj. Nevím, co tu o sobě říct. Mezi moje zájmy patři literatura – poezie především – hudba, astronomie a cokoli německýho (jsem takovej mini dojčlandofil :D ). To by mohlo stačit, ne?

Á, vlastně, vy byste rádi chtěli vědět o tom, proč jsem se tu registroval, že? Milý děcka, usaďte se, povím vám zcela unikátní příběh, kterej je totálně nudnej a nezáživnej.

Psaly se léta páně 2008. To mi bylo 15, vrchol puberty prostě. Já místo toho, abych se honil za sukněma, tak jsem se snažil na ICCupu naklikat a vyhrát tolik her ve Starcraftu Broodwar, abych mohl konečně dosáhnout vytouženýho ranku B. Vždycky jsem dosahoval tak C+, někdy aji B- (začínalo se na ranku D přes D+, C-, C, C+ atd). To se mi nedařilo až do roku 2010, ale to už byl původní Starcraft na ústupu, nastoupila éra dvojky a já přesedlal na Dotu. Už tehdy před těma osmi rokama jsem se sám sebe ptal – co se mnou je? Proč raději klikám doma a pařím různý gamesky, když ostatní v mojem věku už začínají randit? Aji když jsem se účastnil nějakých těch sociálnějších situací, tak holky byly někde na posledním místě. Tehdy jsem si odpověděl, že budu pravděpodobně introvert a že na randění, sex a tady tyhlencty serepetičky mám asi čas. Čas ubíhal, já mezitím hrál ve svojí první kapele a postupně se nepřipravoval na maturu.

Vztah jsem si našel. Pokud se tomu dá říkat vztah. Z obou stran to byl spíše experiment. Já si nebyl jistej, jestli se mi randění bude líbit (ale musím uznat, že líbilo) a ona si nebyla jistá, jestli nějakej vztah vůbec chce. To mi bylo asi 19 či 20. Po měsícu takovýho víceméně laškování jsme si dali sbohem a ona se snad stala jeptiškou nebo co (ano, to byl opravdu důvod rozchodu, chtěla do kláštera, bizár, co? :D ). Ale dost už těchhle věcí.

Já se furt zaobíral víceméně vlastníma záležitostma, byl jsem na první výšce, tam jsem byl neúspěšnej. Čas plynul a ten pověstnej vztah či sex nikde. Tak jsem si říkal – co to kurva se mnou je? Jsem snad rozbitej? Všici v mojem okolí mají nějakýho partnera či partnerku. Ale nevěnoval jsem tomuhle moc pozornosti. Stejně jsem neměl moc času (holt, škola). Pozornost zpět k tomuto jsem zase obrátil před rokem, někdy na přelomu podzimu a zimy. Vzhledem k tomu, že jsem trávil hodně času relativním nicneděláním, tak jsem měl dost času na poznávání sama sebe. Už od dávných dob, z nichž část jsem tu popisoval, se mi moc nelíbila masturbace, bral jsem ju spíš jako povinnost než jako zábavu (kdo taky po tom aktu má furt uklízet, že jo... je to naprostá otrava). No a vzhledem k tomu, že jsem se podíval na jedno video na youtube-u o asexualitě, tak jsem si říkal – ty vole, to video popisuje mě.

Já to vždycky věděl, že jsem jinej a divnej. Ale aspoň mám pro tu divnost pojmenování – asexuál s nějakým chtíčem po romantice a mazlení se. Nemám moc rád škatulky, ale tahlencta mi osobně toho dala hodně. Chápu, proč jsem nikdy neměl vztah, proč bylo těžký vůbec nějakej začít, proč nejsem schopnej rozpoznat flirtování atd atd.

To je asi tak všecko. Tschüss!
Odpovědět
#2
Jé, další germanofil! Vítej! Máš rád třeba i německou poesii?

Tohle zní jako typický asexuální životní příběh. :)
"Něco je se mnou asi špatně. - Jé, asexuál, tak to jsem přesně já! Nejsem zas až tak divnej!" :-D
Tímhle si prošli snad skoro všichni.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#3
Juliana: No, přiznám se, že německou poezii nemám načtenou skoro vůbec. Ale z těch pár autorů, co jsem četl, mi nejvíc v hlavě utkvěli dva – Wilhelm Raabe a Ernst Jandl. :)
Odpovědět
#4
Ahoj ! Zmínil jsi nějakou kapelu. Ještě funguje ? A jaký styl to je ? Já miluju Rammstein ! ? Až tak moc, že se chci příští rok začít pořádně učit německy. Abych si nemusela shánět překlady textů na internetu. A s tím souvisí i téma poezie. Nedávno jsem si v rammsteinshopu objednávala několik věcí, mimo jiné i jednu knížku. A oni tam právě tuto položku spletli a poslali mi jinou knížku : Messer / In stillen nächten. Je to sbírka básní Tilla Lindemanna, zpěváka Rammsteinu. Předpokládám, že to bude něco hodně depresivního, přesto se těším na to, až budu schopná tomu rozumnět i bez slovníku. Co se týče té kamarádky - jeptišky, tak i to se občas stává .... ? Do mě by to dnes nikdo neřekl, ale v době svých 17 - 20 let jsem byla hrozná puritánka. A introvertka . Takže buď v klidu, je nás takových víc .... ?
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex