Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nazdárek
#1
Tak se tu taky představím.
Moje jméno je Tom a jsem 21 let starý loser z Plzně. Už od začátku puberty jsem byl divný, až na pár nejapných žertů mě sex nikdy nepřitahoval, spíš naopak. Nikdy jsem neměl vážnější vztah z toho důvodu, že jsem se bál sexu. S mojí self-identifikací mi hodně pomohl HeyoDamo se svým coming out videem: 
Tehdy jsem si uvědomil, že nejsem sám a "rozbitý" a že je víc lidí, co se cítí stejně jako já. Tady na fóru hledám pokec o různých tématech, které nemusí nutně s (a)sexualitou vůbec souviset, a doufám, že zde poznám pár zajímavých lidí.
Společnost, která neuznává, že každý člověk má své vlastní hodnoty, které je oprávněn následovat, nemá žádný respekt k důstojnosti individuála, a nemůže doopravdy znát svobodu. -F.A.Hayek
Odpovědět
#2
Ahoj Tome,

to video je luxusní! :D Nechápu, že mi uteklo. Teď jsem ho dokoukala a brečím smíchy. Díky za něj! :D

Vítej a držím ti palce ;)
A.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex