Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nechce váš partner sex? Není zdaleka jediný!
#1
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.super.cz/sex-a-vztahy/26597-nechce-vas-partner-sex-neni-zdaleka-jediny.html">http://www.super.cz/sex-a-vztahy/26597- ... ediny.html</a><!-- m -->

Nejlepší je tohle : Myslíte si, že vztah s asexuálem se vám nemůže přihodit? Možné je všechno - mnoho asexuálů totiž zažilo roman­tickou lásku a dokonce i sex. Ani v tomto případě ovšem neházejte flintu do postele - podle některých ná­zo­rů je prý možné asexuála ‚probudit‘ z jeho po­klidného sexuálního dřímání, jestliže pot­ká toho pravého nebo tu pravou. Chtěli byste se "probudit" ? Pán zelený
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#2
Ani omylem...
Odpovědět
#3
To bych radši umřel než abych se probudil :-D
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#4
Přesně tak. Souhlasím s předem vyřčením. Jsem spokojená jaká jsem, a nehodlám na tom něco měnit.
Všechno dobře dopadne, ale jak, to už záleží na nás.
Odpovědět
#5
Ja osobne by sem se nebranila , ale nevim si predstavit , ze by mne nekdo v tomto smeru zmenil.
The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart.
Odpovědět
#6
Možná by mne dokázala změnit sestra, ale ta je pryč a u nikoho jiného si to nedovedu představit.
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#7
Asi to musí být něco úplně extatického, když to nutí sexuální lidi dělat to znova a znova ( je tam ta touha )..... Kroutící očima My jsme asi o něco ochuzeni....opravdu a nejhorší je, že nám to nevadí. Alespoň mne tedy ne. Nevím, jestli to je spíše k smíchu nebo k pláči, ale asi obojí...
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#8
Nevím, co s tím pořád máte. Jestli si chcete užívat krátkodobých extatických zážitků, můžete zkusit některé drogy, které mají minimální vedlejší účinky, pokud se jimi nepředávkujete. Například rajský plyn. Sex není nic jiného než droga, která nemá vedlejší účinky (i když psychická závislost tam je a někdy tím pádem nutí lidi k nechutnému chování, kdy chtějí jen to jedno).
Jsme o něco ochuzeni proto, že nebereme drogy (navíc někteří asexuálové je třeba berou - minimálně alkohol)? Nemyslím. A pokud chce někdo přežít přímo orgasmus, tak si to může udělat sám. V účinku není žádný rozdíl. To, že k tomu nepotřebuje druhého člověka je pro něj spíše výhoda, nikoliv ochuzení. Kdo si má pořád vydržovat nějaké milenky/milence či platit za prostitutky? ;) No uznejte.

K výroku že je nejhorší, když nám něco nevadí opravdu nevím co říct.
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#9
No zrovna takoví, kteří si myslí, že asexuála "probudí", jsou na nejlepší cestě, že jim dotyčný nablije na boty. Omluvte mou klatčtinu, ale nic přiléhavějšího mne nenapadlo.
Pokud je někdo v pevném citovém vztahu, partnera miluje a je přitom asexuální, spíš na sex přistoupí kvůli partnerovi, ale to není probuzení, ale čistě jen dobrá vůle....
Odpovědět
#10
Čírina Napsal(a):jsou na nejlepší cestě, že jim dotyčný nablije na boty.

Brilantní LOL LOL LOL
Born to Lose - Live to Win!
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  "David (18) má o životě jasno: Sex není nic pro mě!" na Žena.cz Magr-diskusni-forum-amal 8 28390 14. 01. 2016, 01:48:22
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  OnaDnes.cz: Sex vás nebaví a partner strádá. Nenuťte se, ale řešte, radí odborníci Magr-diskusni-forum-amal 0 5984 15. 04. 2015, 22:01:43
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  "Hledám urostlého, mužného chlapa! Zn. Který nechce sex" na Žena.cz Magr-diskusni-forum-amal 6 18925 29. 10. 2012, 19:03:57
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Článek pro lidi, jejichž partner přestal mít chuť na sex Kat-diskusni-forum-rina 1 10174 17. 12. 2009, 14:57:54
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la
  Asexualita není nemoc ( doktorka.cz ) Lur Raven 0 5961 26. 10. 2008, 16:41:38
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex