Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravíčko lidičky
#1
Asexual 
Zdravím Vás lidičky!
Ani nevíte, jak jsem nesmírně ráda za to, že jsem narazila na toto forum. Že si mohu číst příspěvky lidí, kteří to mají podobně, jako já. Aspoň si nemusím připadat divně. Ale dost mojí prvotní euforie a pusťme se do představení mé osoby.

Jmenuji se Kristýna a je mi 21 let. Nebudu zde nějak obsáhle popisovat můj dosavadní život. Ve stručnosti. Nikdy jsem neměla přítele, vždy to byly takové ty dětské lásky a od zhruba 19 let mého věku jsem si řekla, že jsem prostě asexualní. Ještě předtím jsem zkoušela mít nějaký vztah s klukem, abych si dokázala, že tomu tak není, ale opak se stal pravdou. Nedokázala jsem ho prostě milovat a nebudu přeci s někým, ke komu necítím lásku a s kým nechci mít ani sex. Není to pouze u tohoto kluka. Celkově se mi hnusí sexuální praktiky konané jak na klukovi, tak i na holce. Zároveň netvrdím, že nějaké to potuleníčko nevyhledávám.
V životě mi stačí pouze rodina a přátelé. Na přátele nedám dopustit a chránila bych je pomalu více jak sebe. Sice jich moc není, ale zato jsou to ti správní přátelé, kteří mě vždy pochopí, když je potřeba utiší a hlavně podpoří a povzbudí.

Jinak jsem dosti střelená osoba a občas se podle některých nechovám dle svého věku... nechápu, kde na to došli.  Kroutící očima Mám ráda zvířata, hudbu Srdce a také si libuji v počítačových hrách, prostě gamerka. LOL

Co jsem si tak pročítala forum, tak mi příjdete, jako fajn lidi. Proto pevně věřím, že si budeme rozumět.

Tak v některých diskuzích, nebo s některými v soukromé zprávě, ahoj! :)
#2
Ahoj,
vítám tě tady a doufám, že najdeš to, co tu hledáš :)
#3
(07. 04. 2019, 21:48:13)adevr Napsal(a): A pro ty méně  chápavé...zkuste si to třeba představit, pokud někdo z vás někde veřejně  vystupoval, přednášel, a oslovil obecenstvo:,, Ahoj lidičky... "  nemyslíte že je to alespoň trochu dehonestujicí?

To mi něco připomnělo. Učí mě jistý docent, křestním jménem František. Jednou přednášel na konferenci, kde spolu s ním byl jiný akademik, jeho přítel z dětství. Když můj docent skončil svůj příspěvek o tereziánských válkách, založený na dlouholetém pramenném výzkumu v německých archivech, vyzval obecenstvo k diskusi. Druhý akademik se postavil a řekl: "Já bych si dovolil nesouhlasit s tou Fanďulákovou tezí, že strukturální změny za vlády Karla Albrechta..." Publikum zařvalo smíchy a pramenný výzkum byl diskreditován. Od té doby Fanďulák potírá používání hypokoristik i v oficiální diskusi mezi studenty. :D (A podotýkám, že on sám je člověk s velkorysým smyslem pro humor.)

Mně ale nepřijdou zdrobněliny vždycky znevažující. Záleží na kontextu a na osobě. Někteří lidé k nim mají neodolatelný sklon a nemyslí to vůbec nijak, zdrobňování je pro ně jako dýchání. Kdyby mi řekl "lidičky" (resp. "človíčku") někdo takový, asi bych se nad tím nepozastavila, i když chápu, že to adevrovi vadí. Je to stejné jako tykání, to taky neskousnu od každého.

Když jsme u oslovení, Meadow by se třeba mohla rozčilovat, adevre, že ji tituluješ "paní". :-) Ve 21 letech by na to měla právo. Já osobně tedy nesnáším, když mi někdo říká "paní", protože mám dojem, že mě tím postaršuje a pomyslně "provdává". Vadí mi to tak moc, že jsem kvůli tomu opravila ředitele katedry těsně před zkouškou, které předsedal. ;) Ale Meadow to bere sportovně. Jistě, je dobré se nad oslovením zamyslet, jak jsi řekl. A také dává smysl dělat určitou typologii lidí na základě výraziva, které používají, třeba i podvědomě - v tom by byli zajedno Karel Čapek i Pavel Eisner. Jenže upozornit na nevhodné oslovení lze i maličko mírumilovněji, zdá se mi. :)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
#4
Narazila jsem na toto fórum díky jednomu videu na YouTube a byla jsem ráda, že něco takového existuje. Co jsem tak pochopila z vašeho předchozího příspěvku, tak se tady s ním už někdo někdy takhle dohadoval a možná dle toho si myslíte, že jsem to já. Ale nejsem. :)
#5
(10. 04. 2019, 21:02:42)Meadow Napsal(a): Narazila jsem na toto fórum díky jednomu videu na YouTube...

A na kterém? :)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
#6
(10. 04. 2019, 22:20:42)Juliana Napsal(a):
(10. 04. 2019, 21:02:42)Meadow Napsal(a): Narazila jsem na toto fórum díky jednomu videu na YouTube...

A na kterém? :)

Na konci tohoto videa je o tom zmínka: https://www.youtube.com/watch?v=_1yrpC-0x4c
#7
Aha, už si video vybavuji, díky. :)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex