Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasmin Benoitová: rozhovor
#1
Po minulém Pridu všichni dobře známe hrdou tvář asexuálů Yasmin Benoitovou, která hodlá bojovat proti předsudkům vůči rase, pohlaví i orientaci v jednom. Na serveru Aktuálně.cz s ní vyšel rozhovor, jehož četbou se můžeme ještě dovzdělat. Je libo si přečíst, jak nesnášenliví jsou běloši?

Asexuální modelka: Chci, aby lidé chápali, že je normální, když vás nikdo nepřitahuje


Přiložené soubory Miniatury
   
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#2
"Reakce c.2".... at ma Juliana radost, ze tema neni mrtve :-D
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#3
Možná, že tady jen panuje mírná nejistota ohledně toho, o čem vlastně diskutovat.

Pečlivě jsem ten článek přečetla a zdá se mi, že ta slečna to má celkem v hlavě srovnané. Měla to štěstí, že nemusela procházet žádným složitým a konfliktním sebepoznáváním, a ještě navíc ji její rodina podporuje, takže rozhodně nepatří k těm zakřiknutým. Rozhodla se šířit povědomí o asexuálech, a to, že je tmavé pleti a živí se jako modelka spodního prádla, to právě vytváří zajímavý konflikt k obecně panující představě (tedy té, že takto vypadající dívka měla žít aktivním sexuálním životem), takže má logicky velkou šanci upoutat pozornost a obrátit zájem veřejnosti k tématu asexuality.
Nic dalšího mě k tomu nenapadá, takže pokud to někdo vidí z jiného úhlu, tak by mě to docela zajímalo.
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět
#4
Řekla bych, že tady pořád visí otázka, jestli osoba takového typu má/může reprezentovat asexuály jako typ a skupinu. Pokud vím, závěru jsme se nedobrali. Ale možná mi něco uniklo?
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#5
(02. 12. 2019, 21:56:16)Ilmatar Napsal(a): Řekla bych, že tady pořád visí otázka, jestli osoba takového typu má/může reprezentovat asexuály jako typ a skupinu. Pokud vím, závěru jsme se nedobrali. Ale možná mi něco uniklo?

Tak fajn, proč to nerozjet...,  ať má Juliana radost, že jí to vlákno nechcíplo pro nezájem , na úbytě.  Když už měla ty narozeniny... 

Docela se to zde probíralo , ohledně toho že ji, ( tu Yasmínu, ne Julianu)  sluníčkáři pozvali, aby za asexuály žvanila na LGBT Prague Pride. Tedy na slavnosti oslavující jinakosti v sexu, kde by tedy vlastně ani asexuálové neměli být, neboť se sexem nic společného nemáme.  

Ale levicový aktivisté , posedlí škatulkováním, se nás tam snaží , i proti vůli těch rozumných, narvat... Aby si jako zvýšili počet lidí, co ,,chca nechca", sdílí jejich zvrácené aktivity. Procenta, tabulky, příspěvky... Prostě jako komunisti , když cpali lidi do organizací.

Neomarxisté, sluníčkáři , vítači a podobná vlastizrádná holota, Glumové přisátí na ceckách neziskovek,  plivající na své kořeny a tradice, v domnění, že se jednou, po prázdných a pro společnost zbytečných studiích,  uchytí někde na úřadě, kde budou provádět experimenty proti slušným pracovitým lidem, jen proto že ti jsou bílí, ... prostě rudí nechuťáci mající doma na zdi plakáty Merkelové Gréty a zelené Uršuly , Che Guevaru v rudé ,,hvjezdě"a nezbytné mandaly s Mandelou , pod nimiž probíhají jejich vlhké sny a experimenty se zvířecími mazlíčky a plátkem šunky , nebo kouskem sádla  (co kucí sluníčkářští ? ), uloupeného z lednice rodičů, nebo ze společné spižírny ve squotu,  si tu paní, za peníze a granty z kapes nás všech, na Prage Pride za asexuály pozvali , a důležitým, možná nejdůležitějším, kritériem bylo že je černá a má muslimské kořeny. 
Takže aby to vyznělo jako tuplovaný ústrky a utiskování ... no styďme se!!!!!!!!!!!!!!!

Zda je asexualita této poměrně nehezké modelky spoďárů, skutečná, a nebo je to jen chytrý tah jejího managera, aby z ní ještě vytřískal nějaké prachy za besedy, když jinak kariéra v bombarďákách nic moc, to nezkoumali. 

To nebylo pro ně podstatné. 
Jen si za to vzít prachy, udělat články, odčárknout si projekty při studiu sociálního inženýrství, a jen tak bokem, pošpinit spojením, s touto spoře oděnou exhibující osobou a prý asexuálkou , ale každopádně s divokou minulostí....,  české asexuály.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#6
(02. 12. 2019, 21:56:16)Ilmatar Napsal(a): Řekla bych, že tady pořád visí otázka, jestli osoba takového typu má/může reprezentovat asexuály jako typ a skupinu. Pokud vím, závěru jsme se nedobrali. Ale možná mi něco uniklo?

No, tak zásadní otázka je, zda někdo vůbec může rozhodovat o tom, jaká osoba by nás asexuály měla reprezentovat.
I kdybychom teoreticky vzali naši skupinku cca pěti a půl diskutujících jakožto kompetentní výbor LOL  povolaný rozhodnout tento problém, tak se nejspíš stejně neshodneme na tom, jak by takový ideální asexuál měl vypadat a jak by měl vystupovat na veřejnosti.
A i kdybychom se náhodou shodli na opaku, tedy že nějaká osoba není hodna toho nás reprezentovat ( ehm .. ;) ), mělo by to vůbec nějaký význam? Pořád jsme jen nepatrná skupinka lidí, která v podstatě neví nic o tom, co si ta mlčící většina vlastně myslí.

Nicméně připouštím, že poté, co jsem si prohlédla její fotky na internetu, tak bych milé Yasmine poradila, aby okamžitě dala padáka svému vizážistovi a všechny svoje šminky spláchla do záchodu.
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět
#7
(03. 12. 2019, 13:32:28)raindragon Napsal(a):
(02. 12. 2019, 21:56:16)Ilmatar Napsal(a): Řekla bych, že tady pořád visí otázka, jestli osoba takového typu má/může reprezentovat asexuály jako typ a skupinu. Pokud vím, závěru jsme se nedobrali. Ale možná mi něco uniklo?

No, tak zásadní otázka je, zda někdo vůbec může rozhodovat o tom, jaká osoba by nás asexuály měla reprezentovat.
I kdybychom teoreticky vzali naši skupinku cca pěti a půl diskutujících jakožto kompetentní výbor LOL  povolaný rozhodnout tento problém, tak se nejspíš stejně neshodneme na tom, jak by takový ideální asexuál měl vypadat a jak by měl vystupovat na veřejnosti.
A i kdybychom se náhodou shodli na opaku, tedy na tom, že nějaká osoba není hodna toho nás reprezentovat ( ehm .. ;) ), mělo by to vůbec nějaký význam? Pořád jsme jen nepatrná skupinka lidí, která v podstatě neví nic o tom, co si ta mlčící většina vlastně myslí.

Mlčící většina? Já bych řekl, že těch sluníčkářskejch co si tu polonahou bábu prosazovali, tu bylo víc než dost. Ale dostali argumentačně po čuni, a tak bez hlaholících soudruhů za zády se před fakty raději stáhli. Jen ještě předtím zase poslali žádosti k mému zabanování a dostal jsem opět od těch láskodemogracii prskajících slunek negativní hodnocení , za odlišný názor. OJOJOj.. ::D
Že to vždycky odnese ten chudinka Adevr... :D A to se snažím jen napsat svůj názor. Asi je ta konfrontace s pravdou děsně bolí.
Je to zákeřná pokálená banda, s pytlíkem trávy a poslintaným pětadvacetiletým plyšákem ve značkovém batohu od ježíška ( ač alách je lepčejší, jen nenosí dárky, dynamit v to nepočítaje... ) , co neví vůbec nic o životě, a i přesto se snaží poučovat a tahat asexuály do homosexuálních aktivních komunit.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#8
raindragon: Ale oboci ma hezky...jen bych ji ho trosku vytunil jako Fride :-D :-D :-D
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#9
(04. 12. 2019, 00:32:03)Fibril Napsal(a): raindragon: Ale oboci ma hezky...jen bych ji ho trosku vytunil jako Fride :-D :-D :-D

Frída obočím ometala pavučiny...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#10
(07. 11. 2019, 21:42:20)Juliana Napsal(a): Po minulém Pridu všichni dobře známe hrdou tvář asexuálů Yasmin Benoitovou, která hodlá bojovat proti předsudkům vůči rase, pohlaví i orientaci v jednom. Na serveru Aktuálně.cz s ní vyšel rozhovor, jehož četbou se můžeme ještě dovzdělat. Je libo si přečíst, jak nesnášenliví jsou běloši?

Asexuální modelka: Chci, aby lidé chápali, že je normální, když vás nikdo nepřitahuje

(04. 12. 2019, 09:18:00)adevr Napsal(a):
(04. 12. 2019, 00:32:03)Fibril Napsal(a): raindragon: Ale oboci ma hezky...jen bych ji ho trosku vytunil jako Fride :-D :-D :-D

Frída obočím ometala pavučiny...

Kdyby jen pavuciny ;)
Slepé cesty jsou...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhovor s asexualem - DVTV Gr-diskusni-forum-ča 78 112033 08. 01. 2020, 19:19:58
Poslední příspěvek: holci-diskusni-forum-cicka
  Zájemce o rozhovor pro seriál iDNES.cz Lidé česka? Jakub -diskusni-forum-Heller 0 5070 02. 11. 2017, 15:55:45
Poslední příspěvek: Jakub -diskusni-forum-Heller
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5179 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10069 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Rozhovor pro stream.cz annat-diskusni-forum-rojska 17 46569 17. 01. 2010, 10:21:23
Poslední příspěvek: Lu-diskusni-forum-cy

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex