Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze
#1
Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uzel

Je hřích navštívit jeho přednášku? Kde je v sexuologii hranice, kdy se má o věcech hovořit zcela veřejně a člověk může očekávat zdravotní rady, anebo kdy jde již o bohapustou sprostotu? Jsou stále věci, které sexuologa Radima Uzla v praxi překvapují?

https://www.televizeseznam.cz/video/x-ta...paign=_var
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  "David (18) má o životě jasno: Sex není nic pro mě!" na Žena.cz Magr-diskusni-forum-amal 8 28137 14. 01. 2016, 01:48:22
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Nikdy neměly sex, přesto jsou z nich šťastné matky ho-diskusni-forum-uba 28 57522 27. 10. 2015, 21:54:06
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Nemají spolu sex, a přesto jsou šťastní - Novinky.cz Sunnylo-diskusni-forum-vesToby 4 13856 06. 06. 2013, 19:12:44
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex