Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Síla celibátu: když se lidem, kteří se vzdají sexu, uleví a cítí se šťastnější
#1
Není to přímo o asexualitě, ale o jí blízkém celibátu blízké sexuální abstinenci:


https://www.lui.cz/sex-drogy-rock-n-roll...2ohrkSmLEk

Odpovědět
#2
Autorce by měl někdo otlouct o hlavu slovník. Aby si přečetla, že roční pauzu od sexuálního styku za účelem nalezení vhodného partnera/sebepoznávání opravdu, ale opravdu nelze nazývat celibátem. Jmenuje se to abstinence. Článek je napřesdržku. A vůbec jsem se navzdory slibnému úvodu nedočetla, v čem je život bez pohlavních aktivit zdravější.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#3
(06. 02. 2020, 03:44:25)Sosna Napsal(a): Není to přímo o asexualitě, ale o jí blízkém celibátu:


https://www.lui.cz/sex-drogy-rock-n-roll...2ohrkSmLEk

Já se k tomu vyjadřovat nebudu. 
Nelíbí se mi když mažeš ,,svá" vlákna, a tak do nich nebudu přispívat.
Myslím si, že je lidé zakládají i pro rozšíření si obzorů či poučení, ostatních, a tak je to správné.
Ty však Sosno něco rozpoutáš, a pak když z toho vyjdeš občas i trochu méně lichotivě, příspěvek raději vymažeš, anebo změníš profil... A to nepovažuji za čestné, ale spíš za sobecké, až falešné. Takhle upravovat fakta ve vlastní prospěch, to se mi velmi nelíbí... to je, ono už probírané, cenzurování a koniášství.
Tak já k tobě, raději budu, napříště, přistupovat s obezřetností.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#4
Juliana: I přes zjevné nedostatky usuzuji, že je článek jinak obsahově pěkný.

Adevr: To je tvoje věc; je mi jedno, co za tím vidíš za svinstvo, mé výlevy opravdu nikomu (kromě mě) nepomůžou. Vlákna mám samozřejmě uložená, takže odezvy diskutérů nepřijdou ani poté, co byly odstraněny z fóra, vniveč, ale kdykoli z nich dál mohu čerpat moudrost. Mé texty zde byly dost dlouho (mnohé i několik let, tzn., že kdekomu nepochybně pomohly, stejně jako některé články na mém blogu - nejméně jedné osobě ano a udělala jsem tím tehdá osvětu-, které ale ovšem také z mého blogu zmizely - zde vlivem úspěšných pátračů z mého okolí). Třebaže nezpochybňuji, že jsem sobecký jedinec, a mnohokrát jsem o tom psala, na mazání svých příspěvků a vláken mám plné právo, a uspokojuje to mou potřebu zůstat utajena. Profil želbohu už změnit nelze, nicméně naštěstí jsem jej kdysi upravila do té míry, že mi to vlastně ani nevadí.
Revidovala jsem slovo "celibát" v úvodu vlákna na "sexuální abstinenci", nevadí ti to? :D A napsala jsem to kurzívou, a dokonce to podtrhla - snad tě to nepohorší... A pokud ano, je mi to srdečně u toho otvoru vzadu. ;)

Odpovědět
#5
To sosna

Tvůj boj. 
Jo, a taky tvůj řitní otvor, který mne fakt nezajímá.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  [Novinky.cz] Když je pro někoho sex v podstatě za trest pat-diskusni-forum-eeso 5 12227 17. 07. 2019, 20:19:39
Poslední příspěvek: maš-diskusni-forum-inka
  lidé, kteří nemají zájem o sex ( Britské listy ) Lur Raven 0 6999 26. 10. 2008, 16:42:01
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Radim Uzel: Když se řekne sexuolog Lur Raven 0 5911 26. 10. 2008, 16:40:23
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tříprocentní: ti, kteří neradi sex ( magazin.cz ) Lur Raven 1 8391 26. 10. 2008, 16:35:40
Poslední příspěvek: Tyg-diskusni-forum-řík

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex