Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prague Pride: Zviditelnění starší generace LGBTQ lidí
#11
No co, tak je tvůj dojem špatný, ale s tím stejně nic nenadělám, dokud se budeš motat ve vlastních myšlenkovo-pocitových spirálách a zacházet do dalekých krajin, ve kterých komunikuješ více s hlavou vlastní, než tou mojí. :D Prostě mám jen ke komunikaci s lidmi jiný postoj než ty - "odprásknout potkana" člověk může i bez toho, aby kolem sebe prskal, sekal se na tom, že má potkanovi za zlou samotnou jeho existenci, a zaneřádil si podlahu hromádkou orgánů.
Odpovědět
#12
To Nihilus

No,  zase jsi dost mimo. A nejen v tom že potkanům upírám existenci, ale jak smýšlíš o mé maličkosti.
 Ale to je fuk, každopádně však k nepotřebuji ,,hluboké"  úvahy k tomu, abych věděl že pokud chci mít úrodu, nebo hezkou zahrádku, je třeba zaujmout radikální postoj k plevelu.
A ,,sorry", že levicové  aktivity, vzhledem k dějinným zkušenostem,  nepovažuji  ani za úrodné a ani za hezké. 
Tak jako tabule asexuálů , na putovní vystavě levicové multi-kulti organizace, vystavené mezi sexuálními úchylkami. 
Ty ano?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#13
Ano, neboj, opět jsou mé závěsy modré.
Odpovědět
#14
     ... chápu.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#15
(04. 06. 2020, 07:25:16)Nihillus Napsal(a): Říkat lidem jasné "ne" a vysvětlit svůj postoj je možné i bez toho, abys hned úvodem vybudovala komunikační zeď a nastolila toxickou dynamiku.

Podívej, Nihille, to máš tak. To, co nazýváš "toxickou dynamikou", by se taky dalo vyjádřit prostými slovy "být na někoho hnusný hned ze začátku". Velmi šťastný A právě to jsem udělala, protože si na rozdíl od tebe nemyslím, že by smysluplná diskuse se sluníčkářem byla z principu možná. Netvrdím, že je to nutně jejich vina. Každopádně tu komunikační zeď jsem nevybudovala já, ta je imanentní našemu způsobu myšlení. 

Sluníčkář a jeho pravicový oponent používají úplně jiný diskurs, který Friedrich August von Hayek už před Orwellem popsal jako novořeč. Jejich svoboda znamená něco jiného než naše svoboda; jejich spravedlnost má jiný obsah než naše spravedlnost; jejich bližní, pravdahumánní, zkrátka všechna tahle důležitá slova, pro ně mají jiný smysl. Pak se bavit nelze, protože vlastně komunikujeme odlišným jazykem. Von Hayek říká, že když spolu mluví o svobodě fašista s komunistou, nikdy si neporozumí, protože každý mluví o něčem jiném.

Za předpokladu, že si jsou obě strany vědomé těchto limitů, by asi konverzaci vést šlo. Ale je skoro nemožné najít diskusního partnera, který by byl schopný takového stupně sebereflexe. Moje zkušenost ukázala, že pokus debatovat se sluníčkáři je ztráta času. Těším se, že až jednou potkám nějakého dost chytrého (věřím, že za sedmero horami takoví existují), báječně si podiskutujeme, ale to je zatím ve hvězdách. A na ty ostatní se musí zostra.  

Adevr: Hele, adevere, potkani jsou milá, inteligentní zvířátka se silným citem pro svůj klan. Přirovnáním ke sluníčkářům je bezpochyby urážíš. Slyšel jsi někdy o živochytné pasti? Protože potkanů je mi líto.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#16
to juliana

Potkany jsem zvolil jako takovou ukázku parazitů. Nic proti nim, když si hoví v kanálech...  A vím že jsou inteligentní, neboj, ale taky vím, co dokáží když nemají omezení. 
Nechtěl jsem je však přirovnáním k levicovým, LGBTQ+-:,  a promuslimským aktivistům, urazit.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#17
Stejně tak ani k diskusi jsem nevyzýval... A lidi je možné odmítnout i bez toho emotivně-zazdívacího cirkusu kolem.
Jen moralizuju a trochu si utahuju z vašeho jednání, nic hlubšího za tím nehledejte.

(Zajímá mě, kolikrát se ještě budu muset dokola opakovat, než vám dojde, že se jedná opravdu jen o to, že závěsy jsou modré. :p )
Odpovědět
#18
Nihillus: Vážně máš pocit, že sluníčkáře je možné odmítnout normálním způsobem a že to budou respektovat? Tak v tom případě máme prostě odlišnou zkušenost.

Já osobně se taky docela bavím. Hlavně tím "emotivně-zazdívacím" cirkusem. :p
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#19
Mám, no... Jsem holt trochu jednodušší.
Odpovědět
#20
Nihillus: Jo, to sedí od někoho, kdo mluví o "dynamické toxicitě". :-D :-D :-D
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10065 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Alt-Pride M-diskusni-forum-au 2 8501 16. 08. 2016, 01:29:02
Poslední příspěvek: UweF-diskusni-forum-iltr
  Diskusní blok o asexualitě, Prague Pride 11. - 17. 8. 2014 Aline-diskusni-forum-Daryen 12 32468 16. 08. 2014, 07:56:30
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  Článek pro lidi, jejichž partner přestal mít chuť na sex Kat-diskusni-forum-rina 1 10121 17. 12. 2009, 14:57:54
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex