Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Článek na Flirt-Kontakt
#1
Asexual 
Podle mě docela fajn článek, citlivě napsaný. Líbí se mi závěrečné tipy, jak jednat s asexuály.

Co byste měli vědět o asexualitě

[Jen pro jistotu upozorňuji, že design příslušného webu moc asexuální není - aby se někdo nelekl. Velmi šťastný]
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#2
Velice dobře napsáno!
Nepsal to náhodou někdo od "nás" ?
Odpovědět
#3
(18. 06. 2020, 20:03:32)vye Napsal(a): Velice dobře napsáno!
Nepsal to náhodou někdo od "nás" ?

Na mě to vzhledem k určitým mírným stylistickým neobratnostem působilo jako překlad z angličtiny. Každopádně myslím, že autor byl u někoho z "nás" přinejmenším na poradě. Velmi šťastný
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#4
Uz velmi dlouhou dobu se snažím definovat sám sebe. Zatím jsem došel k pracovnímu označení ROACE1/2DEMO.
Chtělo by to všechny ty druhy/škatulky asexuálů nějak označit aby v tom nebyl bordel ;)
Odpovědět
#5
Super článek. Osobně se mi líbilo, jak autor napravuje různé mýty ohledně asexuality (což vídám většinou pouze v AJ), s čímž jsou spojeny i závěrečné tipy, jak jednat s asexuály.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex