Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
numero dos po X letech
#1
Rainbow 
Ahem, no, jak jen zacit... :D

Bude mi lepsi to psat v anglictine, takze si to kdyztak prelozte pls (nemam cestinu rada a hlavne ji pouzivam pouze v praci a s rodinou).

Welp, I used to be active around here like... 7 years ago? Basically, right after finding out I was on the ace spectrum (and thought I was bicurious asexual but nah, mate), then I kinda disappeared because I just stopped caring about relationships and my sexuality? Then when I was 20 (so 3 years ago), I met my ex-fiance who, unsurprisingly, was VERY toxic, sexist, racist, homophobic, and transphobic, as well as insanely controlling. He knew I was demi and polyamorous so his way to deal with my poly heart was to just cut me off from e v e r y o n e in my life and demand my attention 24/7, throwing insane tantrums whenever I wanted to talk with anyone but him. But yeah, he was a Taurus as well sooooo, yeah, he still stalks me online to this day. :)

But enough about my traumas, my point is that I am now content with my sexuality, homoflexible gray-romantic demisexual (still closeted though because, you know, homophobic family), despite it being all over the place and literally no one knows what it actually means so I just keep it to myself and say I am bi aroace (or gay aroace because I have a strong femininity preference) when someone asks because then they usually just fuck off because "lol what happened to straight, bi, gay? why do you have to be so complicated?" (yes, I was told exactly this multiple times). 

Anyways, I want to meet more people that would be willing to become friends with me (yeah, still no friends, still no social skills because of how isolated I was forced to be) so HI! I am Ellie and I play a lot of video games on PC and on Nintendo Switch! I cannot wait to, hopefully, meet you all and I hope we can talk and chill, maybe play something (I will happily teach you any game I play!!!), watch Netflix, or go on some road trips (I have a car and I LOVE driving). 

If you would like to know anything more about me, hit me up!
Odpovědět
#2
Idioty, kteří „nemají češtinu rádi" a nedají v ní dohromady větu, je zbytečné číst.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#3
(09. 08. 2020, 16:24:31)Juliana Napsal(a): Idioty, kteří "nemají češtinu rádi" a nedají v ní dohromady větu, je zbytečné číst.

A jak typicke, hned napadat vsechny, co preferuji jiny jazyk. :)

Dekuji za nazor, velmi me zajimal. :)
Odpovědět
#4
Tak já bych zkusil něco napsat kazašsky, když už jsem v Čechách,  dlouho jsem si nezachrochtal...na českých stránkách , a snad jsem to úplně  nezapomněl.  A co třeba  hantec?
Možná  by to mrs. ocenila... ?
;)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#5
Já nenapadám všechny, kdo upřednostňují jiný jazyk. Můžou k tomu mít důvod. Tedy jiný než svoji bezmeznou tupost, nafoukanost a neschopnost naučit se ten mateřský alespoň tak, aby v něm napsali správně úvodní větu. Chápu, že čeština je těžká, ale většina cizinců ji zvládá lépe než tahle česká ostuda. Původně jsem si myslela, že takové husy žily jen v 19. století, kdy pro změnu němčily; J. K. Tyl o nich napsal moc hezký text. Každopádně je nesmírně zajímavé vidět jejich exemplář dnes. Předpokládám, že taková míra blbosti je krajně vzácná až raritní. Natož ještě když s ní někdo vyleze na veřejnost! :) 

Pokud to ovšem není myšleno jen jako provokace. Nikdo by asi nenapsal „bude mi lepší".
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#6
(09. 08. 2020, 14:26:51)Elinka97 Napsal(a): Ahem, no, jak jen zacit... :D

Bude mi lepsi to psat v anglictine, takze si to kdyztak prelozte pls (nemam cestinu rada a hlavne ji pouzivam pouze v praci a s rodinou).

Welp, I used to be active around here like... 7 years ago? Basically, right after finding out I was on the ace spectrum (and thought I was bicurious asexual but nah, mate), then I kinda disappeared because I just stopped caring about relationships and my sexuality? Then when I was 20 (so 3 years ago), I met my ex-fiance who, unsurprisingly, was VERY toxic, sexist, racist, homophobic, and transphobic, as well as insanely controlling. He knew I was demi and polyamorous so his way to deal with my poly heart was to just cut me off from e v e r y o n e in my life and demand my attention 24/7, throwing insane tantrums whenever I wanted to talk with anyone but him. But yeah, he was a Taurus as well sooooo, yeah, he still stalks me online to this day. :)

But enough about my traumas, my point is that I am now content with my sexuality, homoflexible gray-romantic demisexual (still closeted though because, you know, homophobic family), despite it being all over the place and literally no one knows what it actually means so I just keep it to myself and say I am bi aroace (or gay aroace because I have a strong femininity preference) when someone asks because then they usually just fuck off because "lol what happened to straight, bi, gay? why do you have to be so complicated?" (yes, I was told exactly this multiple times). 

Anyways, I want to meet more people that would be willing to become friends with me (yeah, still no friends, still no social skills because of how isolated I was forced to be) so HI! I am Ellie and I play a lot of video games on PC and on Nintendo Switch! I cannot wait to, hopefully, meet you all and I hope we can talk and chill, maybe play something (I will happily teach you any game I play!!!), watch Netflix, or go on some road trips (I have a car and I LOVE driving). 

If you would like to know anything more about me, hit me up!

Jak velice smutné.
Odpovědět
#7
Elinka97: Hello, don't worry about Juliana. She's an asshole to anybody she deems below her through her rigid system of judgement.
Odpovědět
#8
(09. 08. 2020, 21:03:29)Nihillus Napsal(a): Elinka97: Hello, don't worry about Juliana. She's an asshole to anybody she deems below her through her rigid system of judgement.

Ještě smutnější. To se jako vyčleňujete a povyšujete nad lidi, kteří doma chtějí komunikovat ve své mateřštině? A co rodiče, Elinko? Nestydí se za to, že s tebou musí komunikovat tak podřadným jazykem, který navíc nemáš ráda, protože jsou již staří na to, aby se naučili anglicky?
Odpovědět
#9
Zjevně už neodpoví. Jaká ztráta! Na Avenu jí nepochybně bude lépe (ehm, chci říct „bude jí lepší"). Pokud si tedy nevezme do hlavy, že tam bude psát korejsky, protože proč respektovat banality jako jazyk fóra. :-|
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#10
Juliana - a já myslela že adevr je tady většinou ten drsnej co odhání lidi :D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Po dvou letech ahoj :) OneShot236 3 10673 11. 04. 2015, 17:18:38
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex