Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem vadná?
#81
no pole..to je jen nekolik radku na brambory, tak tomu rikame pole+zahradka, mame to jen pro svoji potrebu..no tak ja rikala jen tak, ze ti prodame, ne vazne
Odpovědět
#82
(24. 07. 2021, 23:37:45)Monca Napsal(a): no pole..to je jen nekolik radku na brambory, tak tomu rikame pole+zahradka, mame to jen pro svoji potrebu..no tak ja rikala jen tak, ze ti prodame, ne vazne

Ovšem pokud budeš věci říkat jen tak, ne vážně, tato debata nemá smysl.
Jiná věc by byla, pokud bys už na začátku dala najevo, že si chceš jen tak popovídat.
Odpovědět
#83
Sakra, už mi vadí že mám stále  pravdu. 
Ó, jak rád bych byl jednou příjemně  překvapen...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#84
ted nejak nechapu
Odpovědět
#85
Tak se budu opakovat:  ,,Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod..."
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#86
Tady nejde o to. že by měla hledat způsoby jak na to. I když je to samozřejmě pravda, realisto. Jde o to, že něco napíše a pak dál zareaguje, že to jen tak plácla a nemyslela to vážně: no tak ja rikala jen tak, ze ti prodame, ne vazne.
Já si z toho klidně odnesu, že: nemám kamarády - to já říkám jen tak, já mám kamarádům spoustu.
                                            bojím se pavouků - to já říkala jen tak, ve skutečnosti mám doma u postele terárium s tarantulí,
                                            nemám kluka - kdepak, to já říkala jen tak, ve skutečnosti udržuju několik paralelních vztahů,
                                            tátovi se doma nechce pracovat - ale ne, ten maká jako šroub, to máma se věčně povaluje,
                                            bratr se odstěhoval - to já říkala jen tak, má pokoj vedle mého,
                                            bydlíme v RD na vesnici - v činžáku na Václaváku v Praze,...
Asi takhle? Jo a kdyby tě moje reakce, Monco, urazila, tak promiň, to já napsal jen tak, neber to vážně.
Odpovědět
#87
Já to chápu, a snažil jsem se , v rámci jakési mé nemotorné slušnosti, naznačit nepřimo co si myslím. 
  A to, že  má odpověď  na  základní otázku, která je i název vlákna, je ,, ano".
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#88
(07. 09. 2021, 00:51:11)adevr Napsal(a): Já to chápu, a snažil jsem se , v rámci jakési mé nemotorné slušnosti, naznačit nepřimo co si myslím. 
  A to, že  má odpověď  na  základní otázku, která je i název vlákna, je ,, ano".

není to trochu přehnané tvrzení. Kdo někdy neměl potřebu, aby ho někdo politoval a dal mu najevo, že s ním soucítí. Ano pro posun dopředu, řešení situace, to často není to správné/důležité a tvrdé podmínky ať dobrovolně přijaté nebo vynucené situací často vedou k lepším výsledkům. Ale občas je toho na někoho opravdu moc... To, že někdo neví, co zrovna chce, a v diskuzi se kroutí jako červotoč se stává často. To mi připomnělo písničku Framovo dobrodružství
Odpovědět
#89
to chodec
 ¨
Kouknout se občas do zrcadla je fajn. I když ... ani to dnes mnoha lidem nepomůže, nedokáží být k sobě kritičtí a za vše může jen zlé okolí a svět. Tady když jsem to pročítal, tak bylo všechno, pochopení, snaha pomoci, fajn otázky s řešením situace, nebylo toho málo, ale nula od nuly pošla. Spíš ještě přišly negace. 
Tak proto jsem napsal , že mne mrzí že jsem od počátku měl pravdu, a že bych se rád i spletl, a z kukly slov se vyklubal nádherný motýl co skotačí na sluníčku mezi květy, a ne ošklivá tlustá, chlupatá můra, co vám za noci vlétne do obličeje a nebo do vlasů. A ještě zasyčí: ,,... dostanu tě, šmejde! " :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#90
No politování... Mně se zdálo, že chce víc, než si jen postěžovat. Já to zkrátka vzal zřejmě nesmyslně vážně. V jednu chvíli jsem tady dokonce začal filozofovat o životě. Když se podívám zpátky, až se začervenám.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex