Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Článek na Heroine.cz
#1
Článek na Heroine (je to feministický magazín, ale tenhle článek se myslím dá číst) s interview a anketou. ;) 

Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#2
(15. 02. 2023, 04:17:44)Juliana Napsal(a):
Článek na Heroine (je to feministický magazín, ale tenhle článek se myslím dá číst) s interview a anketou. ;) 


Tak už je to LGBTQIAP+.  LOL
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#3
Adevr: Jo jo, to jsem taky s pobavením zaregistrovala. :D Dobrá zpráva je, že až jim v nadcházejících letech dojde abeceda, můžou vyměnit latinku za nějakou abecedu progresivnější, třeba arabskou, a jet znovu od prvního písmena. Pokrok nezastavíš!
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#4
Jak tam popisuje tu pubertu a svoje studentská léta, tak mi úplně mluví z duše :D

adevr: Já nevím proč se to rovnou nejmenuje "Abeceda", stejně už mají snad všechny písmenka. Někde jsem četla, že to není jenom "LGBTQIAP+", ale je tam těch písmenek víc :D
Odpovědět
#5
(15. 02. 2023, 17:35:36)Juliana Napsal(a):
Adevr: Jo jo, to jsem taky s pobavením zaregistrovala. :D Dobrá zpráva je, že až jim v nadcházejících letech dojde abeceda, můžou vyměnit latinku za nějakou abecedu progresivnější, třeba arabskou, a jet znovu od prvního písmena. Pokrok nezastavíš!

:) A hlavně by tam, tito levicový sexuální aktivisté, namísto toho plus na konci, měli mít znaménko děleno, protož jen rozdělují společnost.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex