Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita je těžká
Zdravím, 

jsem nová a rozkoukávam se a musím říci že je to těžké. Že jsem asexuální jsem tušila už kolem dvaceti, ale tehdy jsem to zavrhla, že prostě mám smůlu na chlapy. Časem se ukázalo, že mě nezajímá ani sebeukájení a sex už vůbec ne. Proto jsem začala hledat místo, kde budu pochopena. Moje mamka pořád mluví o vnoučatech a já už nevím jak ji vysvětlit, že ode mě se ničeho nedočká. Podle mě vůbec nerozumí, co to znamená asexuální, i když už jsme se o tom bavily. O to je to horší že moje jediná sestra zase nemůže mít děti. Nemám nikoho s kým si o své situaci promluvit. Většina lidí nechápe co to je být asexuální. Moje vlastní sestra to dost shazuje. Ví to o mě jen hrstka lidí a ani ti nemají moc pochopení. Proto děkuji za tyto stránky a ráda si přečtu jakoukoliv odezvu. Přátelé s podobnými problémy se hodí.

Vampi
Odpovědět
ja te zdravim,take jsem zde nova a prozatim jen ctu pribehy,v nekterych se trosku vidim..ale jelikoz jsem uz starsi..36 let,tak nco mam prozite..v mym zivote se toho okolo sexu stalo hodne,mozna proto jsem nasla tyto stranky..jen ti chci rict,ze i kdyz se povazuji za asexuala,tak mam dve deti..preji ti hodne stesti v zivote,at uz si prejes cokoli??
Odpovědět
(21. 01. 2023, 20:03:25)petrax Napsal(a): ja te zdravim,take jsem zde nova a prozatim jen ctu pribehy,v nekterych se trosku vidim..ale jelikoz jsem uz starsi..36 let,tak nco mam prozite..v mym zivote se toho okolo sexu stalo hodne,mozna proto jsem nasla tyto stranky..jen ti chci rict,ze i kdyz se povazuji za asexuala,tak mam dve deti..preji ti hodne stesti v zivote,at uz si prejes cokoli??

Děkuji za tvoji odezvu, děti si nepřeju, ale i tak to chápu. Třeba se stane zázrak. Už jsme v tom věku kdy lidé čekají potomky. Já budu ráda za životního partnera, který bude při mě. Ať se ti daří a ještě jednou díky za zprávu. ;)
Odpovědět
Úplne Ťa chápem, tiež sa cítim ako asexuál ako prekliaty, nechápem, čo všetci majú s tým sexom a prečo sú tým tak posadnutí.
Niekto z Martina a okolia na stretávky a pokec?
Odpovědět
Ahoj,

taky jsem tu chvilku a tak nějak se rozkoukávám. Ale jsme na tom cca stejně. U mě to taky lidi buď neví, nebo tomu nevěří. Že nechci mít děti tím se nijak netajím a na větu "To přijde" už začínám být alergická.
Každopádně je každého věc, jestli chce nebo nechce mít děti. To že tvoje sestra nemůže je smutné, ale s tím ty nic neuděláš. A tvoje mamka se bude muset smířit s tím, že vnoučata holt nebudou. Je to tvůj život, žij ho podle sebe.
Kdybys chtěla, klidně napiš  :-|
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex