Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie
Popravdě jsem hodně dlouho (týdny) váhala, zda bych měla přispět do téhle diskuze svojí myšlenkou, protože to tu vypadá jako bojiště. Navíc se ta myšlenka netýká tak docela původního tématu, ale spíš právě toho, jak se diskuze, založená za účelem šíření informace, stala bojištěm, kde se už přestaly rozšiřovat obzory a kde se zahájila lítá bitva.
(Záměrně zachovávám neutralitu a neříkám, jakou má ta informace hodnotu.)

Škoda, že se necháváte strhnout do debat, které nemají a ani nemohou mít společný konsensus (tedy kromě toho, že se neshodnete). Do debat, které ve finále neprospívají ani vám, jako jedincům, tak ani tomuto fóru jako celku, které se pak tváří jako nehostinné prostředí (obzvlášt uvážíme-li, že toto vlákno je v sekci, kterou vidí i nepřihlášení, neboli tápající nováčkové, kteří často hledají odpovědi na otázky své identity a nacházejí hádky a nepohodu a nekostruktivní výměnu názorů.

Chápu, že téma je ožehavé a týká se jak asexuální identity, tak i názorů společenských, politických, a ve finále vlastně i etických, které každý z nás má. Lidi už tak mají nastavenou mysl, že setkání těch, jejichž celkový světonázor - sebepojetí, se diametrálně liší, se mění v konflikt.
Ale je to právě tohle uvědomění, které by každý z nás měl mít, co by mělo udržet emoce na uzdě a raději se shodnout na tom, že ke shodě nemůže dojít, než opakovaně eskalovat nikam nevedoucí bitvu.
Odpovědět
To Egretta

Chápu jak to může na povrchu vyznít, ale ten pán je starý známý levicový aktivista, takže jsem byl , pro někoho kdo nezná kontext, tvrdší.
Sice si změnil nick, když už se do něj naváželo více lidí, říkalo se mu ,,záchod bublibox", jako zkomolenina jeho tehdejšího nicku, a toho co z něj vybublávalo za s.ačky, tak si dal chvilku oraz, ale po čase se vrátil, a zase nás tady manipuluje.

Já jsem sice ostřejší hulvát, a věřím že někoho odrazuji, a to i běžném projevu, se ozvu, pokud někde vidím špatnost, ale kdo mne zná, ví že ač dokážu být dost razantní vůči idiotům, v jádru jsem ... no nevím, ale umím napsat třeba básničku pro dítě, neubližovat zvířátkům třeba i vosám, nebo pokecat se smutnou babičkou v obchoďáku.
To hovado tady ale, například mimo jiné, v minulosti tvrdilo, třeba v čase covidu, že je potřeba neočkované lidi internovat do lágrů... takže promiňte, ale já nikdy nebudu s takovou kreaturou jednat slušně.
To se nikdy a nikomu v minulosti nevyplatilo.
Taky mi vůbec nejde o nějaký konflikt sexuálních identit, vždyť jsem kumštýř, a tak mi nic z toho není neznámé neboť mám známé různých orientací, ale tady jde, pouze a výhradně, o tu zlou organizaci, plnou levivových aktivistů, snažících se vše dostat do nějakých škatulek za účelem čerpání dotací.
A k tomu bychom se jim sakramentsky hodili, jako další s přidružených sexuálních menšin.
A je jim jedno, že my už ze samé podstaty, se sexem nic nemáme... Prostě nás chtějí pomyslně ,,vojebat" a ještě si na nás nakrást. Zkouší do docela dlouho, a proto volím ostřejší tón.
Nakonec, už to tady raději admin promazal, a to jsem jel ani ne na 30%. :) Prostě když vidí zmetky a šmejdu, mám potřebu jim to říct.

Sorry, tedy, že nejsem líbivě falešný či korektní, ale jen prostě a nepříjemně přímý, a je jen na Vás jak si to přeberete. A nebojte, emoce na uzdě držím pevně... fakt vím co dělám. Ale vymetání hnoje , holt, nebývá vždy čistá práce.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4697 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5365 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 5992 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex