Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nove hry
#1
Za to ze musite trpet dodrzovanim novych pravidel fora jsem pridal nove hry do Herni sekce. :-D
Nektere jsou celkem zabavne! Uz tady mame takovou malou hernu.... AVEN nam muze jen zavidet. :-D
Odpovědět
#2
Hmmm... A zase je hraju jen já:-( Mám zrovna 13 prvních místŠklebící seŠklebící se
Odpovědět
#3
Já také hraji, ale je to se mnou v naprosté většině případů bída!
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#4
Já se k nim dostala až ted.To potrubí od záchodu je super!Šklebící se
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#5
Tak až zas budete mít volnou chvíli, můžete se pokusit uhýbat padajícím kuličkám... Já se vyhnul 200, kdo mě překoná jako první?:)
-link-
Odpovědět
#6
Prostějá sem tě překonal....:p
Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní. A zatímco se z ní bude sbírat nasadíme cirkusáky, alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročinné koncerty. Ano? A pokud to bude málo, lituji, ale přijde čas triček: "Mutanti ven", "Vesmírní chameleoni? Ne, děkuji!". A pokud ho tohle nevyžene, pak nevím co.
Odpovědět
#7
Jééé, my tu máme hry XD
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex