Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čauvec
#1
Heart 
Ahoj,
tak jsem si celý život myslela, že jsem nezařaditelná a dnes jsem svojí škatulku našla - a ulevilo se mi :).
Je mi teprve 22 let, takže nejsem nikterak zkušená holka, ale jednu věc můžu říct se 100% jistotu: nemám zájem o sex. Samozřejmě, asi jako každý tady, jsem si prošla obdobím první zamilovanosti a tehdy jsem došla k názoru, že sex k lásce prostě nutně musí patřit. Vždycky to ale dopadlo fiaskem. Nechápala jsem jak je to možný, když jsem zamilovaná až po uši a intimita (líbání a mazlení) mi nedělá problém. Chlap, který tento vztah semnou tehdá prožíval nechápal, co se děje. Pořád se snažil vymýšlet nějaké zpestření sexu, ale to bylo ještě horší. Zbytečnost tohoto aktu se tím pro mě jen zvyšovala...
Postupně jsem došla k názoru, že veškerou lásku musím ze vztahu vysát na začátku, dokud po mně protějšek sex nevyžaduje. Když dojde na lámání chleba, bohužel nemám odvahu vysvětlovat jak na tom jsem. Jednou jsem to zkusila a setkala jsem se s lítostným výrazem ve tváři a větou: nemusíš se stydět, že jsi panna a vymýšlet si výmluvy... Holt, asi není úplně fér po někom chtít, aby pochopil, že mě naprosto uspokojuje "pouhá" přítomnost milované osoby...
Jsem ráda, že v tom nejsem sama a přeji všem hodně štěstí a pochopení při hledání lásky. :) Želva
Odpovědět
#2
(26. 10. 2009, 22:58:45)Želva Napsal(a): Postupně jsem došla k názoru, že veškerou lásku musím ze vztahu vysát na začátku,

Tohle se mi líbí - upír, který saje lásku. Šklebící se
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#3
Ahoj, kdyz tak procitam tvuj prispevek, vidim v tom 100% muj vztah s moji bohuzel bejvalou pritelkyni, byly sme spolu 4 roky a snazili sme se porad nejak spstrova na se chvilky v posteli, ale ne a ne ji to stacit, az po 4letech sem zjistil ze je asexualka a ze sem na ni zbytecne tlacil a chtel po ni veci,ktere pro ni nejsou podstatne a se kterymi nemusi zit. Nikdy sem ji nedokazal pochopit jak ji muze stacit JENOM SE MNOU BYT a nechtit sex.Ctyri roky sem to trpel,aniz bych neco tusil, ona sama az do ted taky nevedela co s ni je. Ja ji opustil a ona poznala svoji cestu zivota. Rikam si vedet to driv, jdu na to uplne jinak a hlavne chovam se jinak.ja si myslim ze byt asexual je mozna slozity, ale podle me kdyz clovek miluje, tak se i toho sexu muze vzdat.Zalezi na odhodlanosti a tom danym cloveku ceho je ochoten podstoupit pro toho druheho.
Odpovědět
#4
Hezky napsáno... také si myslím že když se mají dva opravdu rádi, tak se i některé zdánlivě "nepřekonatelné" problémy dají vyřešit... i když někdo není asexuál, tak pro něj sex nemusí být důležitější než vše ostatní co ve šťastném vztahu je.
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#5
pekne vyznanie, aj tebe vela stastia a vitaj medzi nami :)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex