Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita v Gueer magazínu ČT
#1
Zdravím,

možná někteří z vás znají Queer magazín ČT. Připravujeme do něj příspěvěk o asexualitě. Proto se na vás obracím s prosbou o pomoc. Aby jsme dopředu předešli tomu, že natočíme nesmyslný příspěvek, tak se snažím najít smysluplné zdroje. Pokud máte chuť zapojit se= poradit s tématy, poskytnout rozhovor či upozornit na něco zajímavého, podstatného, tak se mi prosím ozvěte.

S pozdravem

Veronika N.

Queer Magazine
Odpovědět
#2
Ahoj, pokud mi veřejné vystoupení zajistí obdiv, úctu a slávu, po které stále víc a víc toužím, měl bych zájem. Já, bejk sportovní postavy.
Odpovědět
#3
Já bych do toho klidně šla, ale znáte mne... spíše by to asi chtělo člověka, který kromě asexuality nemá jiné "úchylky". :D
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#4
Ve frontě teda nestojím, ale pokud si to tady prolezeš, určitě nenapíšeš úplnou ptákovinu. :) A ještě doporučuji mrknout se na AVEN (je to v AJ), stránky jsou volně přístupné, diskuze taktéž a materiálu je podstatně víc.
Odpovědět
#5
a potom napis kedy sa mame kukat na tv :)
Odpovědět
#6
Nevíte jestli nakonec ten pořad byl a jestli se na něj jde nějak podívat?
Odpovědět
#7
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210562210900034-q (od cca 19:00)
Laissez-faire...
Odpovědět
#8
Děkuji :o)
Odpovědět
#9
No, zas tak moc tam toho nebylo, ale lepsi nez nic. :)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex