Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj a neco malo o me
#1
Ahojda lidi..

Casto premyslim co je to asexual ci zda jsem takovy... Mam kamose ktery asexual je a abych pravdu rekl jsme ve spouste vecech stejny... oba mame zapal do pc a holky nejak neresime nebo spis se podivame a tim to hasne .... nebo co se tyce sexu... mno drive jsem byl takovy ze jsem sex vyhledaval byl jsem takova "nymfomanka" hihi-.. ale ted... kdyz uz naaahodou dostanu chute ... tak bud je zapracuji nejakym projectem a nebo jak se rika ruco fuco... ale to je jedno proste sex takovy jako makovy me nejak uz netahne ... a hlavne proste ja si spis radsi s nekym pisu bavim se a jdu se pobavit na chat ... hlavne kdyz si takle obcas pisu s tim mym kamosem zjistujeme ze jsme jako nekdo kdo se v chovani a pripadnych pozadavcich na osobu radoby mozna i partnerskou nijak nelisime.. kdyz tak premyslim holky me natolik omrzeli a dostatecne ublizili ze ten zajem o ne je kdeby nekde tam v hatlamatlapolu :-D radsi bych mel kamosku tera prijde kdyz bude nic moc tak me nejak utisi a pripadne obejme ale ze bych se vrhal do stahu se mi uz nechce ... mel jsem holcinu po pul roce jsem to chtel zkusit zda se podari ci ne ale kdyz ona se do me zamilovala udajne teda a pak proste me ignorovala a odkopla .. hm ale co bylo a vztahu jeste bude ale ja nebudu.. vlastne ani nevim co tady na tom svete delam.. asi jsem se vyskyt jako odstrasujici pripad nebo ze by jako nekdo kdo radsi dela ze sebe debila jen aby se zabavil a pobavil na svuj ucet :-D nevim a nejak me to netankuje... no nic ja jdu natankovat neco k piti ... asi vodu a zblajznout neco k jidlu a hned se vratim .... mno tak a co ted... ted nic dame deli a pujdeme dal co vy na to ... tak kdyby jste si chteli povidat tak klidne povidejte jsem tu jen pro vas ... a jestli je tu nekdo z ustecka .... neni problem pokecat i live ...
Odpovědět
#2
Ahojky, vítám Tě, toto forum určitě bude to pro tebe velkou inspirací :)
Odpovědět
#3
urtika Napsal(a):Ahojky, vítám Tě, toto forum určitě bude to pro tebe velkou inspirací :)
ahoj .. mno ja doufam ze inspiraci tady bude spise ze poznam nove fajny lidi a ze se najde nekdo kdo dokaze porozumet me :-)
Odpovědět
#4
hih mno je teda pravda ze SG je SG a proste to bych tu nemohl strasit s tim mym avatarem :-D ale jinak nevim no je tezke si nekoho najit
ale uvidime ...
Odpovědět
#5
Nojo, no s tím musím bohužel souhlasit. I pro mě je velmi obtížne někoho najít. :pcry:
Odpovědět
#6
ahoji.. je pravda ze v dnesni dobe najit nekoho verneho ci nekoho kdo by dokazal byt s nami ... je to zapeklity problem... je mi dvacet ale dnesni generace vekove nize absolutne nechapu ... a celkove vztahy nechapu ... :-(
Odpovědět
#7
Já si myslím, že asexuální holky to mají trochu těžší.
To se tě furt někdo ptá, kdy si najdeš kluka, kdy budou děti....
...a já odpovídám, že žádné nebudou...
...a to mě samozřejmě nikdo nevěří.

Jako by to byla nějaká povinnost nebo co???!!! :pmad: Kroutící očima
Odpovědět
#8
A asexualnich kluku se na to snad nikdo nepta? (teda kdy si najdou holku, ne kdy si najdou kluka) :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#9
hic iacet Napsal(a):A asexualnich kluku se na to snad nikdo nepta? (teda kdy si najdou holku, ne kdy si najdou kluka) :-)

souhalasim s vami ale me se nikdo nepta nebot s rodinou nemluvim a pratele nemam a ty co mam jsou zde na netu
Odpovědět
#10
Zajímavé je, že jak jsem rodině řekla o tom, že jsem vlastně žena tak dostali novou naději, že si teď najdu muže... je to krize. LOL
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11192 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8895 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Něco o Moukovi mo-diskusni-forum-uka 15 34529 31. 10. 2011, 14:46:38
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  neco o mne... hol-diskusni-forum-cina 1 6985 26. 10. 2011, 23:06:23
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  něco mezi Sy-diskusni-forum-sel 23 61522 09. 12. 2010, 08:37:01
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex