Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj a neco malo o me
#11
chloe jeden cas si o me i doma mysleli ze jsem asi gay protoze byl cas kdy jsem nemel holcinu a nejak jsem po nich netouzil ale co ne vzdy clovek musi nekoho mit obcas staci bud konicky a pokud nekdo ma pratele tak staci bohate pratele...
Odpovědět
#12
Jenže já v podstatě ani přátele nějak nemám... předtím jsem ani já po nikom moc netoužila, jenže jak mi teď odjela sestra tak jsem přišla o někoho velmi blízkého a nemám nikoho, kdo by mi ji nahradil.
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#13
to znam.. jen problem je ten ze ja pratele nemam do dneska.. jedinej kamos je tady kexik zname se uz par let ale videli jsme se jednou a to ted na srazu.. jinak ve svem okoli nemam nikoho sobe blizkeho... musim si stacit sam a s pc :-(
Odpovědět
#14
dj-kubis Napsal(a):
hic iacet Napsal(a):A asexualnich kluku se na to snad nikdo nepta? (teda kdy si najdou holku, ne kdy si najdou kluka) :-)
souhalasim s vami ale me se nikdo nepta nebot s rodinou nemluvim a pratele nemam a ty co mam jsou zde na netu
Spis jeste nejsi ve veku, kdy by se na to lidi ptali, ted jsi pro vetsinu asi porad jeste "dite", ktere prochazi zvraty. Pockej za par let, po skole...
Laissez-faire...
Odpovědět
#15
pochybuji ze se nekdo bude ptat .. znam se a znam okolni lidi ... me se nikdo ptat nebude .. a vsichni vi doma ze jsem trochu asexual a jakej mam nazor na vztahy tak nevim pochybuji ze me nekdo bude zatezovat
Odpovědět
#16
O mě taky naši vědí, že jsem asexual. A furt je upozorňuji na to, že děti nebudou LOL
Nebudou LOL


LOL LOL LOL
Odpovědět
#17
ja bych casem chtel rodinu ale sis se bojim toho prvotniho vztahu...
Odpovědět
#18
No to já taky, ale prozměnu se bojím toho těhotenství a toho, co příjde hned po něm :-(
Kdyby ty děti šly udělat jenom bezpracně LOL
Odpovědět
#19
No mám štěstí, že nežiji v rodině, kde by se mě ptali, kdy si někoho najdeš či kdy budeš mít děti. Tohohle jsem naštěstí ušetřena. A u mně je hledání přátel i o štěstí. Někdy to (třeba po přestěhování) chvíli trvá. Důležité je mít dobré přátele ne hodně přátel. A u životního partnera je to přesývání hrachu. Dobrá zrna se zachytí a špatná propadnou. Je pravda, že se mi poštěstí spíše najít kamaráda než partnerku, ale na všechno je spousta času. Celá polovina života před sebou. Takže milý přátelé, hurá do hledání toho pravého.
Všechno dobře dopadne, ale jak, to už záleží na nás.
Odpovědět
#20
ja se priznam ze pratele nemam.. bydlim v usti dva roky skoro a nemam tu pratele zadne dalo by se rici (nepocitam internetove kamarady se kterymi se v zivote neuvidim)... ani v klasterci kde jsem bydlel jsem nemel pratele.. vzdy jsem byl cerna ovce a samotar ale malo kdy se najde nekdo dobry ktery by stal za to ...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11188 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8895 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Něco o Moukovi mo-diskusni-forum-uka 15 34529 31. 10. 2011, 14:46:38
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  neco o mne... hol-diskusni-forum-cina 1 6984 26. 10. 2011, 23:06:23
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  něco mezi Sy-diskusni-forum-sel 23 61520 09. 12. 2010, 08:37:01
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex