Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozhovor pro stream.cz
#1
Dobrý den,
pracuji jako redaktorka pro internetovou televizi Stream.cz, kde vytvářím týdenník Fenomén, který zkoumá a rozebírá všemožná společenská témata. Následující díl bych chtěla věnovat právě vaší komunitě a proto hledám někoho, kdo by byl ochoten v reportáži vystoupit a laické veřejnosti vysvětlit, že asexualita není úchylka, někoho, kdo by dokázal prezentovat svůj pohled na věc. Není podmínkou, aby byl kdokoli z účinkujících vidět na kameře, můžeme změnit hlas i točit jen dolní polovinu těla:) Pokud byste měli zájem reportáž natočit, kontaktujte mne na emailu vrbasova@firma.stream.cz ,obratem odpovím.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Karolína Vrbasová,Stream.cz,www.stream.cz
Odpovědět
#2
Tak pánové a dámy,
sem zvědav kdo se toho ujme Velmi šťastný
Odpovědět
#3
Já bych se toho ujala, ovšem nejsem nejlepším kandidátem protože nejsem pouze asexuální a myslím, že v takovém rozhovoru by pak lidi začaly zajímat spíše ty ostatní zvláštnosti které jsou vidět na první pohled. :D Nebo by si mysleli, že asexualita je výsadou různých podivných individuí... myslím že zmatku je mezi lidmi až až, nemusela bych to zhoršovat. Šklebící se
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#4
(12. 01. 2010, 12:21:36)prostěJá Napsal(a): Tak pánové a dámy,
sem zvědav kdo se toho ujme Velmi šťastný

Ujmi se toho Ty, beztak jsi z nás široko daleko nejkrásnější!
Odpovědět
#5
Tsss...:p Já určitě nejsem vhodnej kandidát na sebeprezentaci na videu, už sem takovej pokus měl tenkrát do školy když sme měli natočit videoprezentaci o sobě ve stylu životopisu, kterej by se měl poslad do nějaký firmy...po odevzdání a shlédnutí se mě učitelka se zděšenym výrazem zeptala: "a tohle by jste opravdu někam poslal?"...nerad bych to pokoušel znova....
No abych to ale nezakecal...já myslim, že tu sou vhodnější kandidáti a šikovní folmulovatelé myšlenek....třéééba: Nela nebo Evremond... Navíc já ani pořádně nevim esi asexuál sem, spíš se cejtim jak naprosto unikátní nezařaditelnej primát...:)
Odpovědět
#6
Prosím jen ty ne...
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#7
Co takhle sehnat nejakou modelku ci modela a nadiktovat, co by mel/a rikat, to uz ji/mu vymyslime LOL Jen tu bude asi problem, ze kdybychom meli elimonovat veci, na kterych se neshodneme, vypadal by rozhovor asi takto: "Dobry den, jsem asexual, nechci soulozit, na shledanou."
Backstreet Boy by to mohl vzit, ne? Takova relativne neutralni osoba... :-) Hlasuju pro BB, jeho souhlas s kandidaturou se presumuje a pripadny nesouhlas neprijima ;)
Laissez-faire...
Odpovědět
#8
Skoro jsem se, hic iacet, lekla, že to s tou modelkou/modelem myslíš vážně. Kde by na to ten "náš" spolek vzal, že!? :D Účastnit se veřejné sbírky za tímto bohulibým účelem tedy odmítám, jsem to ale skrblík, že ?! LOL Tak jsem ráda, že jsi nakonec dospěla ke schůdnějšímu řešení. Ale co na to sám nominovaný kandidát? :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#9
Variace na variantu modelky - slozit se nekomu (mne) na plastickou operaci LOL

No a mame po ptakach, BB promarnil svou sanci (ale jiste se najdou v budoucnu i dalsi), protoze tramtadadaaaaa http://www.stream.cz/video/411842-fenome...ni-uchylka :-) S videem i asexualnim akterem spokojenost (na neverbalni komunikaci je videt nervozita, ale ok), myslim, ze to je tak akorat, vyrovnane, strucne, jasne, s pohledem asexuala i sexuologa, nejake ty obrazky pro vetsi poutavost. Fajn.
Laissez-faire...
Odpovědět
#10
Dekuju akterovi i redaktorce. Myslim ze se to celkem povedlo. :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhovor s asexualem - DVTV Gr-diskusni-forum-ča 78 112053 08. 01. 2020, 19:19:58
Poslední příspěvek: holci-diskusni-forum-cicka
  Yasmin Benoitová: rozhovor Jul-diskusni-forum-iana 36 55989 12. 12. 2019, 09:49:04
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Zájemce o rozhovor pro seriál iDNES.cz Lidé česka? Jakub -diskusni-forum-Heller 0 5070 02. 11. 2017, 15:55:45
Poslední příspěvek: Jakub -diskusni-forum-Heller
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5179 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10070 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex