Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozhovor pro stream.cz
#11
Docela dobré video... jen škoda že nebudeme znát toho aktéra. Já bych se za sebe nestyděla. :D
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#12
tyjo, viděla sem to video a nejdřív mě to trochu naštvalo... přišlo mi trochu takový výsměšný, nevim jak se zdálo vám... :-(? popravdě... stejným tónem jako mluvila karolína vrbasová bych asi mluvila o lidech, který po sexu prahnou :D podle mě to video bylo hodně povrchní a o takovým tématu jako je asexualita by se podle mě mediálně měli vyjadřovat jen lidi, který tomu aspoň trochu rozumí, nebo to chápou... přišlo mi jako stejná reakce na asexualitu, proti který se snažíme bojovat
pak si jedno nedej...
Odpovědět
#13
Začínám mít pocit, že se poslední dobu mluví o asexualitě docela hodně. Minimálně jednou týdně vidím někde na webu v titulku "asexualita" v různých pádech. A mám-li býti upřímá, docela mi to vadí. Na jednu stranu AVEN bojuje o zařazení asexuality jako čtvrté sexuální orientace, o osvětě pro většinu apod. Ale na druhé straně mi připadá, že přicházíme o soukromí. O svoje vlastní malý tajemství. O svoje já. Spousta lidí tady psala, jak je už nebaví odpovídat na otázky typu "kdy už si někoho najdeš", "kdy budeme mít vnoučata", "nejsi náhodou homosexuál". To jsou asi tři základní otázky, které všichni dostáváme, víc mě momentálně nenapadá. Ale teď, když se o asexualitě mluví víc a ještě víc bude, k nim přibudou další otázky a hlavně rady: "nejsi náhodou asexuál", "to nechápu, jak to můžeš bez sexu vydržet", "to ti to nechybí", "fakt tě to nebaví", "to je psychika, neboj, to se spraví", "ještě jsi nenarazil(a) na tu pravou (pravého)", "nebyla jsi znásilněná", "nezneužívali tě v dětství", "měl(a) by ses léčit", "to ti to ještě nikdo neudělal pořádně".... atd. atd. atd. ....... A to bude teprve mazec. Většina z nás tady přeci psala, že o tom nikdo z jejich okolí neví (rodiče, sourozenci, nejbližší kamarádi). Takže teď budeme muset buď mlžit nebo přiznat barvu. Chceme to vůbec?
Odpovědět
#14
U mne to v okolí vědí a nemám s tím problémy... takové otázky jak píšeš mi nikdo nepoložil, spíše jsem dříve měla problémy s tím, že mne rodina obtěžovala s dětmi. Ovšem jak jsem se rázně postavila proti tomu (doslovně jsem řekla že nemám zájem dělat to, co je k výrobě dětí potřeba) tak je klid. Ani jsem nemusela požít slovo "asexuál". Když si stojíš za svým tak tě myslím druzí obtěžovat nebudou, pokud to nejsou idioti.
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#15
Jenže Ty jsi tak trochu jiná...
Odpovědět
#16
Tehdy jsem zase až tak jiná nebyla. ;)
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#17
Já jsem se tam původně chtěla přihlásit, ale nikdo mne tam nechtěl tak si nikdo nemůže stěžovat. ;) Když jsem shlédla to video tak by si nikdo mé "odlišnosti" ani nemusel všimnout. Ovšem já bych se asi ukazovat chtěla. :D
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#18
(14. 01. 2010, 20:54:01)Mata Napsal(a): teď, když se o asexualitě mluví víc a ještě víc bude, k nim přibudou další otázky a hlavně rady: "nejsi náhodou asexuál", "to nechápu, jak to můžeš bez sexu vydržet", "to ti to nechybí", "fakt tě to nebaví", "to je psychika, neboj, to se spraví", "ještě jsi nenarazil(a) na tu pravou (pravého)", "nebyla jsi znásilněná", "nezneužívali tě v dětství", "měl(a) by ses léčit", "to ti to ještě nikdo neudělal pořádně".... atd. atd. atd. ......

No, nevim. Pár podobných otázek a rad už jsem dřív dostala - a to ještě v době, kdy se o asexualitě nemluvilo. Podle mě si spíš lidé výše uvedené myslí, ale přímo neřeknou.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhovor s asexualem - DVTV Gr-diskusni-forum-ča 78 112025 08. 01. 2020, 19:19:58
Poslední příspěvek: holci-diskusni-forum-cicka
  Yasmin Benoitová: rozhovor Jul-diskusni-forum-iana 36 55973 12. 12. 2019, 09:49:04
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Zájemce o rozhovor pro seriál iDNES.cz Lidé česka? Jakub -diskusni-forum-Heller 0 5070 02. 11. 2017, 15:55:45
Poslední příspěvek: Jakub -diskusni-forum-Heller
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5179 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10069 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex