Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyplněný profil
#1
Jako každý nováček,tak i já jsem se probíral profily lidí kteří tu jsou nebo už nejsou ,ale profil tůstal.Trochu mne překvapilo,že velká část z nich není vyplněna,chybí tam skoro vše,jen většinou všichni zaškrtnou orientaci.Možná ,že by nebylo od věci ,aby některé údaje byly pro autorizaci povinné.Ale jak píši je to jen můj názor a možná ,že to ostatním takto vyhovuje a nestotožní se.Mně to docela vadí .
Kelt
Odpovědět
#2
Premysleli jsme nad tim, ale zase by to mohlo byt pro nektere otravne a pokud sem jde jen aby zjistil co to znamena, ze jeho partnerka je asexualni... pak asi zbytecne.
O umrtnosti vime, ale nevime moc jak ji resit. Jsou lide, kteri proste nemaji potrebu moc psat, prijdou sem v domeni, ze se treba seznami, ale nevi jak. Vzdycky muze jeden druheho kontaktovat SZ nebo mailem, v obou pripadech bude druha strana informovana mailem uvedenym pri registraci, ale moc dobre to neni. Pak je tu forum, kde si mohou davat nabidky k seznameni.
Chtelo by to jeste neco, ale neni zaden zrovna dobry napad...
Odpovědět
#3
No úmrtí bych já asi řešil tak, že pokud se během 6 měsíců nepřihlásí, bude automaticky vymazán a pár dní před tím mu bude odeslán mail o zrušení.No a co se týče těch návštěv lidí co jdou jen pro informaci,co jim povolit vstup bez možnosti psaní a otvírání profilů,ale měli by možnost projíždět diskuse,vlastně jen holý text,fota v profilech a tím i v diskusích, by jim zůstala skryta.Nejsem programátor,ale asi by šlo o tom rozvést diskusi tady a ono by se řešení našlo,je tu i pár lidí co se kolem PC pohybují pracovně,tak určitě ví daleko víc než já.Tím,že jsem novicka zde,tak to možná vidím jinak ,než ti co tu jsou už déle.

Tak pěkný den všem zde.Kelt,
Odpovědět
#4
Ahoj Kelte, spousta lidí tu partnera nehledá a možná by pro ně bylo otravné všechno vyplňovat - když někdo nechce vyplnit osobní údaje a žádá se to po něm, tak si to prostě vymyslí. Takhle si můžeš aspoň být skoro jistý, že vyplněné profily jsou v rámci možností pravdivé.
Navíc tak můžeš v podstatě zjistit, kdo má jak velký zájem najít partnera (kolik toho vyplnil, píše to přímo atd.) už z profilu - kdyby to bylo povinné, tak opět nepoznáš skoro nic.
A nakonec - asexualita je dost ožehavé téma pro spoustu lidí, kteří nechtějí, aby to o nich okolí vědělo a chtějí zůstat co nejvíc v anonymitě, a ty by bylo možné při registraci i odradit požadováním příliš mnoha osobních údajů - takhle se tu s tím můžou v klidu seznámit a pokud chtějí, doplnit údaje později.
Můžu se zeptat, proč Ti vadí nevyplněné profily?
Odpovědět
#5
Myslím že by šlo využít existující profily pro seznamování, přeci jen jsou tam v podstatě všechny základní údaje. Stačilo by možná přidat nějaké zaškrtávací políčko, které by si někdo mohl zaznačit pokud sem jde i kvůli seznamování a v takových profilech by se pak dalo vyhledávat (třeba podle toho koho hledá). Máme tady chat, SZ, už snad nic dalšího nechybí. :D
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#6
Jestli to dobre chapu, ted je povinnost zaskrtnout jen pohlavi a sexualni orientaci. Myslim, ze kdyby se udelal povinny jeste vek a bydliste (mesto), tak by to jeste otravne nebylo. A pro pripad, ze nekdo vylozene nechce tyto udaje uvest, tam nechat moznost zaskrtnout "nechci uvest" (aby se zabranilo ucelovym vymyslum z povinnosti neco uvest). Verim, ze by to vetsina uvedla, protoze duvodem toho, ze to spousta uzivatelu ted vyplnene nema, neni to, ze by jim nejak vadilo to zverejnit, ale to, ze po nich zkratka nikdo nechtel, aby to vyplnili.

(15. 01. 2010, 09:04:48)Kelt Napsal(a): No a co se týče těch návštěv lidí co jdou jen pro informaci,co jim povolit...
I kdyby byl programator genius, nemuze vymyslet program, ktery odhali, za jakym ucelem (jen pro informaci ci neco vic) sem nekdo jde - vse zavisi na tom, co ten clovek sam uvede. A ze by nekdo dobrovolne zaskrtl "jdu sem jen pro informaci, spokojim se s omezenym pristupem"? To tezko, lidi jsou strasne zvedavi :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#7
(15. 01. 2010, 20:19:47)hic iacet Napsal(a): Jestli to dobre chapu, ted je povinnost zaskrtnout jen pohlavi a sexualni orientaci. Myslim, ze kdyby se udelal povinny jeste vek a bydliste (mesto), tak by to jeste otravne nebylo. A pro pripad, ze nekdo vylozene nechce tyto udaje uvest, tam nechat moznost zaskrtnout "nechci uvest" (aby se zabranilo ucelovym vymyslum z povinnosti neco uvest). Verim, ze by to vetsina uvedla, protoze duvodem toho, ze to spousta uzivatelu ted vyplnene nema, neni to, ze by jim nejak vadilo to zverejnit, ale to, ze po nich zkratka nikdo nechtel, aby to vyplnili.

(15. 01. 2010, 09:04:48)Kelt Napsal(a): No a co se týče těch návštěv lidí co jdou jen pro informaci,co jim povolit...
I kdyby byl programator genius, nemuze vymyslet program, ktery odhali, za jakym ucelem (jen pro informaci ci neco vic) sem nekdo jde - vse zavisi na tom, co ten clovek sam uvede. A ze by nekdo dobrovolne zaskrtl "jdu sem jen pro informaci, spokojim se s omezenym pristupem"? To tezko, lidi jsou strasne zvedavi :-)

Nene to jsi špatně pochopila,jde o nepřihlášené návštěvníky,kteří se nechtějí zaregistrovat ,ale jen třeba nasbírat nějaké informace
Odpovědět
#8
No to muzou ale prece uz ted...
A jeste neco, kdyz uz jsme u tech technikalii. Chybi tu moznost serazeni uzivatelu podle data registrace. Na hlavni strance se sice zobrazuje poslednich 5, ale to aby to clovek sledoval nekolikrat denne (zvlast po vydani nejakeho tematickeho clanku), kdyz chce mit prehled, kdo novy se tu objevil.
Laissez-faire...
Odpovědět
#9
hic iacet ,máš pravdu mohou už teď,jsem blbka a dávám svoji ruku co to napsala na špalek,setni ji.Omlouvám se za svoji chybu a budu se kát.
Ale aspoň se objevilo pár dobrých a potřebných připomínek na úpravy. :))
Odpovědět
#10
Koukam, ze mas pomerne dramatickeho ducha ;)
Laissez-faire...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex