Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Anketa: Stydíte se za to že jste asexuálové?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
ano
20.00%
5 20.00%
ne
80.00%
20 80.00%
Celkem 25 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita na Facebooku
#1
Odpovědět
#2
No já se za to rozhodně nestydím, nemám za co... na FB už jsem členem nějakých skupin pro asexuály, ale ono je to většinou asi lidem stejně jedno. :D
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#3
Jaky je duvod zalozeni takove skupiny, kdyz uz tam prinejmensim jedna ceska - Asexualove - je? A kdyz uz jsme u toho, mozna by stalo za uvahu zamyslet se nad stylistikou, popis "asexualita není nemoc ale orientace sexuální a jsme bez sexu spokojeni a štastní" zni jak od prvnaka (nic ve zlem) ;)
Laissez-faire...
Odpovědět
#4
Taky mám ten dojem, že vůbec nemá cenu se tam přidávat, viz to co psala HI... I v té starší kupině (asexuálové) je dvakrát víc lidí, což je pořád ale jenom 12, asi to většina přecejen nechce jen tak vytrubovat do světa... Já mám taky na facebooku třeba babičku, takže bych se tam určitě nepřidával, poslední co potřebuju je, aby to o mě věděla celá rodina:D
Odpovědět
#5
Já jsem se tam na ty odkazy na asexualitu také ze zvědavosti podívala a zvláště na tom cizím odkazu jsou vcelku zajímavé diskuze. Nicméně vzhledem k počtu mých neasexuálních přátel tam, bych se do té skupiny určitě nezaregistrovala. Tisíckrát bych jim pak mohla vysvětlovat, jak jsem to vlastně myslela, ale už bych byla navěky "zařazená". No a zvláště pro mužské, jak je znám,:LOL: by to byla pak přímo výzva, jak mne přesvědčit, že žádná asexualita nemůže existovat.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#6
Nevím čeho se všichni tak bojíte... já jsem se tam přidal a nikdo si toho ani nevšim. Zrovna na Facebooku, kde se každej přidává do milionů skupin, bych to opravdu nehrotil :-D
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#7
Ze to nekomentovali neznamena, ze si toho nevsimli. Pridani do nejakych jinych skupin ti komentovali, takze to evidentne sleduji :-) Akorat je v tomto smeru asi nic neprekvapilo, vzhledem k tvym tamejsim citatum ;) Pridat se do takove skupiny nekdo, kdo o sve sexualni orientaci ci nazoru na sex verejne nemluvi, v nekterych pripadech by kolem toho bylo kecu... :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#8
však to kdyby u mně na to přišli se hambou nepropadnu :D
Já už těch skupin tam mám nespočet...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex