Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arthur
#31
Ok, už je mi to jasné.
Odpovědět
#32
-> Artur: No to teda nevím, já jsem akorát poznala jaký umí být chlapi hrubí..a jací jsou úchylové
Odpovědět
#33
(31. 12. 2010, 12:58:00)Adriane Fox Napsal(a): Nevím jestli je napadání a urážení tou správnou startovní pozicí pro diskusi. "moderní blábol".. mně to připadá spíše naprosto logické... Když lze cítit sexuální atrakci k jedincům stejného, opačného pohlaví případně obou - proč by nemohlo být k žádnému?

nevím jak to mají ostatní, ale pro mně je milování a sex na stejné úrovni. Je to sice míň divné ,ale pořád divné
Nojono..každý to máme nějak..je to velmi indivindi..a relátyvos.. já jsem byl pro bývalou partnerku leklá ryba..a pro nynější tygřík, ďábel, démon..ééé
Odpovědět
#34
(04. 01. 2011, 16:37:25)Arthur Napsal(a):
(04. 01. 2011, 13:37:49)Astro Beauty Napsal(a): Arthure, jestli to teď dobře chápu, tak podle tebe je vztah bez fyzičné lásky ,,neuplný?"

Fyzické spojení může totiž u partnerů rozšiřovat jejich vědomí (poznání o druhém). Takže by bylo asi divný říct ne...

Z čistě psychologického hlediska je podstatou fyzického spojení mezi partnery vlastně stírání hranice mezi já a ty, vzájemné vydávání se druhému, k čemuž je zapotřebí vybudování vztahu důvěry a pevně ohraničené sebeidentity, aby člověk třeba byť i podvědomě neměl strach z "rozplynutí svého já ve druhém". Ale toto se může uplatňovat pouze v partnerském vztahu, nikoliv v příležitostných románcích na jednu noc, to je pravda. Takže možná tady se ukazuje určitý rozdíl mezi sexem a milováním, příležitostný sex je pouze o osobním fyzickém uspokojení, které je vždy jen egoistické, partnerské fyzické soužití je více o "komunikaci", ale také ne vždy musí být. Podle mne jde o proces, proces vzájemného poznávání dvou lidí. A to může být pěkně zdlouhavé!;) (A proto příležitostný sex nemůže být nikdy ničím více než sexem). Také je to proces s nejistým výsledkem. Podle mne, když už ta dvojice směřuje k sexuálnímu soužití, tak tomu by mělo předcházet období důkladného duševního vzájemného poznávání, já vím, jsem asi ještě hodně naivní LOL, nemělo by být uspěchané a hlavně, musí se sejít dva jedinci, kteří mají obdobnou představu realizace vztahu, kteří v něm vidí určitou hodnotu. A to je někdy malér, najít takového člověka. Zvláště dnes, kdy vztahy jsou spíše povrchové, jakoby ve spěchu, čemuž i doba trochu nahrává. Tak já nevím, třeba i ta nechuť, nevole ve vztahu k sexualitě může u některých přemýšlivějších jedinců spočívat z velké části právě zde, že není vhodný (kompatibilní) partner. Ale zase bych to negeneralizovala, oni se také lidé rodí s odlišnou mírou sexuálního pudu a ta touha, i když milujeme, nemusí prostě jen spočívat tolik v tom fyzickém vyjádření. I to je možné. Pak je otázka, jestli to fyzické vyjádření musí být jedinou možnou cestou "rozšiřování vědomí a poznání o druhém". Já si právě myslím, že je to jeden možný způsob, může být zcela jistě velmi přínosný, hezký, naplňující pro oba zúčastněné, když se vyvede, ale nedá se říci, že by byl způsobem jediným. Tedy, partneři mohou mít velmi hezký vztah s milováním, ale i bez něj, fyzické spojení samo o sobě ještě nemusí být ukazatelem kvality a naplnění vztahu.
Konec úvahy!:)

(04. 01. 2011, 19:25:01)Adriane Fox Napsal(a): -> Artur: No to teda nevím, já jsem akorát poznala jaký umí být chlapi hrubí..a jací jsou úchylové

Já jsem měla bohužel také několik spíše nepěkných zkušeností a vlastně vztahů, kdy jsem měla pocit nenaplnění, člověk byl sice ve vztahu, ale stejně sám, jestli víš, jak to myslím. Prostě nic moc. Popravdě asi musíš být hodně odvážná, když jsi přesto všechno byla ochotna do toho jít, já jsem se raději zavčas rozloučila, určitě bych nebyla schopna fyzického "přizpůsobení se" s výhradami. To radši nic! Ale stejně si nemyslím, že všichni muži jsou hrubí a úchylové, světlé vyjímky existují, je jich asi málo, ale jsou. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#35
Já tak ne, bohužel mám neblahý sklon s těmi blbečky chodit a s těmi skvělými se kamarádit :D
Odpovědět
#36
(06. 01. 2011, 19:57:16)Adriane Fox Napsal(a): Já tak ne, bohužel mám neblahý sklon s těmi blbečky chodit a s těmi skvělými se kamarádit :D
Já životem proplouvám zkušenosti s muži víceméně netknutá :D
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#37
(06. 01. 2011, 20:18:43)malacarodejnice Napsal(a):
(06. 01. 2011, 19:57:16)Adriane Fox Napsal(a): Já tak ne, bohužel mám neblahý sklon s těmi blbečky chodit a s těmi skvělými se kamarádit :D
Já životem proplouvám zkušenosti s muži víceméně netknutá :D

Já též. Čistá jako lilium. LOL
Odpovědět
#38
(02. 01. 2011, 20:25:49)mušelín Napsal(a): Z mého pohledu by bylo možné asexualitu definovat jako sexuální nezájem. Asexuál vnímá ženy i muže jako lidské jedince, nahlíží je jako duchovní bytosti.

Jestli jsem to řekla špatně, tak mě jistě někdo opraví.

Řekla jsi to výstižně. Tak to je.
Odpovědět
#39
(17. 03. 2011, 11:58:11)Halbich Napsal(a): Tak to je.
Tak to neni.
Laissez-faire...
Odpovědět
#40
(17. 03. 2011, 21:45:47)hic iacet Napsal(a):
(17. 03. 2011, 11:58:11)Halbich Napsal(a): Tak to je.
Tak to neni.

Tak jak to teda je?LOL
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex