Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak se tady vítám...
#11
(23. 01. 2012, 16:30:18)mušelín Napsal(a):
(23. 01. 2012, 16:18:25)MadRat Napsal(a):
(23. 01. 2012, 16:14:46)mi06 Napsal(a): Proč nechceš být zamilovaná? Že to bolí? Ale krásně...
Jo, kvůli tomu. Mám asi silnější emoce než je běžné. Někdy je to už moc a spíš je to na depku, nemůžu ani normálně fungovat. Nezamilovaná se cítím svobodnější.

Nejlepší je být zamilován do svého ideálu, který nenabývá žádné konkrétní podoby, neboli - tak nějak neurčitě. Je to určitě schůdnější, než muset přemýšlet nad někým konkrétním, takže jak tu psala mi06, fotky nějakých mužů a žen mám také v PC staženy, ale beru je právě jako takové předobrazy fyzického ideálu, ke kterým se raději nesnažím zjistit detaily ze skutečnho života.

Ano, teď jsi to vystihla, IDEÁLY, to je ONO! Jenže mně se pořád nějak hmotní ;) Pro praktickej život sice nic moc, ale my se nedáme!!!
Nikdy neuděláš to co chceš, a vždycky ti vyjde opak. (J. Suchý)
Odpovědět
#12
Před několika lety jsem se zahleděla do laskavé povahy jedné dívky, a u té jsem si přála společný život. Možná mě trochu oslovila spolu s její povahou i její postava. Mé vyznání lásky, které jsem jí řekla, se nedočkalo odezvi. Již dříve či později jsem platonicky toužila po nějaké dívce, ale nebylo to tak hluboké.
Všechno dobře dopadne, ale jak, to už záleží na nás.
Odpovědět
#13
(23. 01. 2012, 15:58:02)MadRat Napsal(a): A taky zásadně jdu jenom po nedostupných lidech. :-D Myslím si, že to je nějaký samovolný obranný mechanismus, aby se asexuálům nestávalo, že se dostanou do vztahu a budou nuceni k sexu. Podvědomí ti prostě nedovolí zamilovat se do někoho, s kým reálně hrozí vztah.

K tomuhle závěru jsem došla taky poté, co jsem pět let platonicky milovala spolužáka a celou dobu přitom jasně věděla, že kdyby projevil sebemenší zájem, okamžitě bych vycouvala. Vlastně jsem si dost sobecky užívala všechny ty emoce a mohla přitom předstírat, že jsem úplně normální, jen zneuznaná :-) Od té doby se mi zamilovanost vyhýbá, spíš vyhledávám vzájemné sympatie, které přerůstají v hluboká přátelství. Ty euforičtější emoce si nechávám pro krásné chlapečky a holčičky v metru, Roberta Pattinsona, Harryho a Draca a surfování po models.com :D
Odpovědět
#14
(23. 01. 2012, 20:43:35)AlineDaryen Napsal(a):
(23. 01. 2012, 15:58:02)MadRat Napsal(a): A taky zásadně jdu jenom po nedostupných lidech. :-D Myslím si, že to je nějaký samovolný obranný mechanismus, aby se asexuálům nestávalo, že se dostanou do vztahu a budou nuceni k sexu. Podvědomí ti prostě nedovolí zamilovat se do někoho, s kým reálně hrozí vztah.

K tomuhle závěru jsem došla taky poté, co jsem pět let platonicky milovala spolužáka a celou dobu přitom jasně věděla, že kdyby projevil sebemenší zájem, okamžitě bych vycouvala. Vlastně jsem si dost sobecky užívala všechny ty emoce a mohla přitom předstírat, že jsem úplně normální, jen zneuznaná :-) Od té doby se mi zamilovanost vyhýbá, spíš vyhledávám vzájemné sympatie, které přerůstají v hluboká přátelství. Ty euforičtější emoce si nechávám pro krásné chlapečky a holčičky v metru, Roberta Pattinsona, Harryho a Draca a surfování po models.com :D

Jé, vy mi děláte radost, jak jsme na tom všichni tak hodně podobně ;)
Nikdy neuděláš to co chceš, a vždycky ti vyjde opak. (J. Suchý)
Odpovědět
#15
(24. 01. 2012, 09:31:27)mi06 Napsal(a): Jé, vy mi děláte radost, jak jsme na tom všichni tak hodně podobně ;)

Nic tak nepotěší jako cizí neštěstí Chválící
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#16
(24. 01. 2012, 09:33:37)ChildFreeMan Napsal(a):
(24. 01. 2012, 09:31:27)mi06 Napsal(a): Jé, vy mi děláte radost, jak jsme na tom všichni tak hodně podobně ;)

Nic tak nepotěší jako cizí neštěstí Chválící

Naopak, cítím s vámi a zároveň mě těší, že v tom nejsem sama...za nešťastnou však sebe ani vás nepovažuju...
Nikdy neuděláš to co chceš, a vždycky ti vyjde opak. (J. Suchý)
Odpovědět
#17
(24. 01. 2012, 09:33:37)ChildFreeMan Napsal(a): Nic tak nepotěší jako cizí neštěstí Chválící

"Štěstí: příjemný pocit pramenící z přemítání o neštěstí druhých." [Ďáblův slovník]
Odpovědět
#18
Školy nemám, tak jsem to řekl svými slovy.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#19
(24. 01. 2012, 19:25:47)ChildFreeMan Napsal(a): Školy nemám, tak jsem to řekl svými slovy.

Já to beru, jen jsem nechtěla vypadat jako necita radující se z cizího neštěstí Překvapený
Nikdy neuděláš to co chceš, a vždycky ti vyjde opak. (J. Suchý)
Odpovědět
#20
(24. 01. 2012, 19:25:47)ChildFreeMan Napsal(a): Školy nemám, tak jsem to řekl svými slovy.

:) stačí zajít do knihovny...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahojky, tady panromantická asexuálka Lily E-diskusni-forum-lfgreen 3 10054 26. 11. 2017, 11:37:03
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
Wink Tak jsem tady Sc-diskusni-forum-rat 1 7139 03. 06. 2015, 22:50:24
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Proč jsem vlastně tady Reana 13 33337 31. 01. 2011, 22:03:31
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Sex mi nic neříká, tak jsem tady pet-diskusni-forum-r22 8 18419 23. 01. 2011, 22:53:54
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex