Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film o životě bez sexu
#21
No řekla bych, že máme pravdu všichni... Nevidíme do toho, co a jak bylo. Ale stejně si myslím, že dneska má člověk (hlavně žena), oproti dřívějšku (tipuju tak do druhý světový), mnohem větší šanci něco dokázat.

Reagovali jsme spíš na slova, že dotyčná byla víc než dost sex. aktivní atd.

Pokud je, jak píšu, dotyčná schopná a něco umí, byl by "mecenáš" vůl odložit jí a vzít si nějaký střevo na její místo. Řekla bych, že dojde spíš k posunutí - už to není postel, ale dejme tomu kancelář, kde probíhá komunikace. Zatímco v posteli je už ta zmíněná náhrada. Ovšem v této situaci jsem nikdy nebyla, takže nevím... Jen říkám, jak si myslím, že to může být z mého pohledu.

A ano, jsme radikální. S námi se taky nikdo nesere.
Odpovědět
#22
S poslední větou beryze.....S tou souhlasím nejvíc...Každej sere na nás tak proč bysme si měli brát servítky my ? Jinak řekla jsi to prakticky mejma slovy takže víc k tomu dodávat nemusím..
Odpovědět
#23
(16. 02. 2012, 12:48:01)Jakub Napsal(a): Můj názor bude možná trošku ostřejší a peprnější ale život mě naučil upřímnosti takže...

Pohrdám lidmi co si "vyrábí" kariéru přes postel.Dávájí tím najevo že sami jsou neschopni a jediný čím se dokážou uplatnit je sexem.Já tě neznám a tudíž v žádnym případě netvrdím že je to tvůj případ.Ostatně o tom se budeš moci sama nyní přesvědčit jestli tvůj profesní život bude vzrůstat bez ohledu na to jestli s někym spíš nebo ne. Když pomyslím na něco podobnýho musím říct,že jsem hrdej na to že jsem asexuál a že ženy se mnou takhle manipulovat nemůžou.Opravdu jsem šťastnej a ještě víc jsem šťastnej že jsem našel holku svýho života která je též asexuální takže pro mě normální...A k otázce jak můžeme žít bez sexu ? Snadno..Bez masa se taky obejdu protože se mi hnusí zacházení se zvířaty k jeho získání.U sexu se mi hnusí celej ten akt. Ale je pravda že vy sexuálové to nemůžete pochopit protože je pro vás sex na prvním místě a jakmile odpadne, případné manželství je odsouzeno k záhubě.Beru to s nadhledem a aspoň můžu říct,že sex mě a mojí přítelkyni nerozdělí.Je mi jasný že za tento článek sklidim nesouhlasný ohlasy a texty typu "seš hnusnej a nepřemejšlíš když tohle dokážeš napsat" ale já si za svym prostě stojim . A to že točíš dokumenty o sexu..O čem jinym taky když pro tebe tolik znamená?Vždyť svět už je takřka jen o sexu a jen zapnu televizi valí se na mě ze všech stran..Je mi z toho blbě..

S drtivou většinou toho, co píše Jakub souhlasím, protože vlastně popsal to, co často cítím. Pohled "odnaproti" může být docela šokující a nepříjemný (každý nemá rád "ostřejší" ;) ).

Setkala jsem se tu na fóru s pohledem na sex jakožto součást tvůrčího procesu (což mě docela zaujalo a souhlasím s tím), ale tvůrčí energie se dá projevovat i jinak... Myslím, že sexualita se dá transformovat do jiné formy tvoření, ale nepůjde to ze dne na den. :-(

Akorát mě napadá, co má dělat někdo, kdo jinou tvořivost nerozvíjel, když k tomu vlastně neměl důvod? Takový by si vážně musel připadat hodně mizerně s prázdnýma rukama. :-( Ale nevěřím, že to je zrovna případ Zivotbezsexu...

Pro Zivotbezsexu:

Být někde "mezi" je hodně nepříjemná pozice... k sexuálům už nepařit (a ještě k tomu tam toužit zůstat) a k asexuálům taky nepatřit... :-(
(jsem na rozhraní mnoha "škatulek" a vím, že balancovat na hraně je zatraceně těžké a vyčerpávající...) Přeju hodně sil a odvahy v nastoupené cestě, ať už bude jakákoliv. :)
Odpovědět
#24
(16. 02. 2012, 17:17:50)Morwen Napsal(a): Být někde "mezi" je hodně nepříjemná pozice... k sexuálům už nepařit (a ještě k tomu tam toužit zůstat) a k asexuálům taky nepatřit... :-(
(jsem na rozhraní mnoha "škatulek" a vím, že balancovat na hraně je zatraceně těžké a vyčerpávající...) Přeju hodně sil a odvahy v nastoupené cestě, ať už bude jakákoliv. :)

Díky, Morwen. Vystihla jsi to nejlíp. Pocit bezradnosti je právě v té ztrátě známé identity a v hledání té nové. Nikdy jsem neudělala film, kde se sexuálně skotačilo a ani jsem nikdy nedostala práci takzvaně "přes postel", ale líbíla jsem se, cítila jsem v sobě oheň, a to spojení mládí, krásy, a sexuální energie mělo (většinou velmi pozitivní) efekt na okolí a to okoli mělo zpětně nějaký (velmi pozitivní) efekt na mě. Metaforicky jsem se milovala se světem a s životem.
Ta živelnost a sexualita se danou skutečností proměnily v hluboký smutek ze ztráty, a to je - stejně jako původní živelnost - energie, která mnou probíhá, a která má vliv na mé okolí. Teď nečiším mládí, krásu, živelnost. Teď prostě nečiším. Stáhla jsem se do sebe, oplakávám ztrátu, a snažím se sebrat síly a najít své nové já.
Je to jen nezvyk. Vím, že si tu novou identitu najdu. Život je pěkný protože je pestrý .. jen někdy setsakramensky bolí.

Odpovědět
#25
(16. 02. 2012, 18:09:58)Zivotbezsexu Napsal(a): Díky, Morwen. Vystihla jsi to nejlíp. Pocit bezradnosti je právě v té ztrátě známé identity a v hledání té nové. Nikdy jsem neudělala film, kde se sexuálně skotačilo a ani jsem nikdy nedostala práci takzvaně "přes postel", ale líbíla jsem se, cítila jsem v sobě oheň, a to spojení mládí, krásy, a sexuální energie mělo (většinou velmi pozitivní) efekt na okolí a to okoli mělo zpětně nějaký (velmi pozitivní) efekt na mě. Metaforicky jsem se milovala se světem a s životem.
Ta živelnost a sexualita se danou skutečností proměnily v hluboký smutek ze ztráty, a to je - stejně jako původní živelnost - energie, která mnou probíhá, a která má vliv na mé okolí. Teď nečiším mládí, krásu, živelnost. Teď prostě nečiším. Stáhla jsem se do sebe, oplakávám ztrátu, a snažím se sebrat síly a najít své nové já.
Je to jen nezvyk. Vím, že si tu novou identitu najdu. Život je pěkný protože je pestrý .. jen někdy setsakramensky bolí.

To zas přijde, takovýhle oheň jen tak nevyhasne. Trochu mi to připomíná dobu, kdy jsem si naplno uvědomila svoji asexualitu a najednou mi přišlo, že už nemám žádnou budoucnost. Taky jsem oplakávala to, co mohlo být... Síly jsem potom sbírala opravdu dlouho, ale povedlo se a dneska v sobě cítím větší živelnost a energii než kdykoli předtím. Vlastně se taky tak trochu miluju se světem i se životem, jen ne s lidmi :-)
Docela fajn je obklopit se těmi, kteří to mládí, krásu a živelnost pořád čiší, trochu se na nich po upírsku přiživit. Někdy to pomůže nastartovat, když člověku zhasne motor...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Další krok v mém životě d--diskusni-forum-kun 5 13499 04. 02. 2015, 18:16:31
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Časopis Týden -"Krásný život bez sexu" amo-diskusni-forum-sPH 23 54417 25. 01. 2012, 20:04:55
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex