Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj svět je v pořádku!
#11

Aniž bych Ti chtěla kazit radost... spousta mužů tu registrovaných je, ale málo který má u orientace napsáno asexuální nebo nejistá. Dokonce se tu vyskytl i takový, který se považoval za asexuála a přitom to byl tantrik.Velmi šťastný

[/quote]


No jo, oni někdy nevědí co vlastně chtějí :), ale časem si to snad ujasní ne?!........doufám :).....teda asi až na toho tantrika LOL
Odpovědět
#12

No, hlavně by měli taky něco psát do diskuzí. Kdo má pak vědět co jsou zač, když dělají, že neexistují? LOL
Odpovědět
#13
(03. 04. 2012, 21:04:14)Blues Napsal(a): Aniž bych Ti chtěla kazit radost... spousta mužů tu registrovaných je, ale málo který má u orientace napsáno asexuální nebo nejistá. Dokonce se tu vyskytl i takový, který se považoval za asexuála a přitom to byl tantrik.Velmi šťastný


No jo, oni někdy nevědí co vlastně chtějí :), ale časem si to snad ujasní ne?!........doufám :).....teda asi až na toho tantrika LOL

[/quote]

Záleží, co je podle Tebe časem, já sama si to pořád ještě ujasňuju (už několikátý rok) a myslím, že to ještě nějaký pátek potrváVelmi šťastný
Dočkávám času...:)
Odpovědět
#14
Dobře oprava :), tak ti mladí ať si to ještě ujasňují a myslím Mušelín, že máš taky ještě nějaký ten pátek na rozmyšlenou, ale ti zralejší (či již uvědomělí) by povinně měli zasednout k compům a trochu to tu rozhýbat, žeee MadRat :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1572 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8249 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11185 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46822 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18563 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex