Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč jsem se já sexuál přihlásil na portál asexuálů?
#1
Zakládám toto vlákno, protože mě zaráží, že se sem přihlašují sexuálové - to mě překvapilo např. u Haneke (viz chat), ale vím to pochopitelně od začátku. Hledala jsem v tématech, jestli tu není nějaké, které by se tohoto týkalo. Našla jsem: Je tento portál opravdu pro asexuály?[ Tak to určitě, protože byl pro ně založený. Nicméně to, že se tu vyskytuje tolik sexuálů svědčí o tom, že jejich sexuální život není uspokojivý. Prosím sexuály o odpověď na otázku v titulku a prosím, aby nám sdělili, co jim portál pro asexuály dal, příp. vzal.:)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#2
co takhle lidi, kteří hledají odpovědi v rámci svých asexuálních partnerů, přátel, členů rodiny...?
Odpovědět
#3
Prestoze od zacatku vim, ze rozhodne nejsem asexual, tak uplne typicky sexual taky nejsem, takze jsem si chtel rozsirit obzory a zjistit, zda je vic lidi, jako ja. Navic je tu spousta chytrych lidi, resi se tu obcas zajimava temata, tak proc bych tu nemohl byt?
Odpovědět
#4
Vidím to stejně jako buk, proč by se sem nemohl přihlásit, kdo chce, byť jen třeba ze svého zájmu, ze zvědavosti...je naprosto ok, že to lze, opak by byl přece katastrofou! I když věřím, že tu a tam nějakému jedinci by to vyhovovalo, nést hrdě vlajku nesexuality, bezdětnosti atd. a mávat jí ostatním zde nad hlavami s tím, že kdo není s námi, je proti nám :), ale život je naštěstí pestřejší než tak trochu patologické představy určitého člověka. Mne se naopak líbí, že snad neexistuje jeden jediný prototyp typického asexuála, že jsou tu jak spárovaní, tak single, dětní i bezdětní...a vzájemně si můžeme tak předávat názory, zkušenosti. A popravdě, já osobně bych přivítala více názorů sexuálních lidí na věc, jak vůbec vnímají lásku k partnerovi, fyzickou přitažlivost..., jejich prožitky k tomuto-pro porovnání. Takto tu máme jen víceméně podobný obraz daných věcí a to může vést i k tomu, že se tu lidé utvrzují vzájemně jen v nějakém stereotypu v pohledu na sexualitu, ale realita je třeba jiná. Na Avenu jsem viděla třeba vlákno, kde sexuální lidé popisovali, co se s nimi doslova děje při prožívání sexuální přitažlivosti k partnerovi, včetně fyzických pochodů a bylo to hodně zajímavé.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#5
(07. 08. 2012, 23:02:09)Nela Napsal(a): A popravdě, já osobně bych přivítala více názorů sexuálních lidí na věc, jak vůbec vnímají lásku k partnerovi, fyzickou přitažlivost..., jejich prožitky k tomuto-pro porovnání. Takto tu máme jen víceméně podobný obraz daných věcí a to může vést i k tomu, že se tu lidé utvrzují vzájemně jen v nějakém stereotypu v pohledu na sexualitu, ale realita je třeba jiná. Na Avenu jsem viděla třeba vlákno, kde sexuální lidé popisovali, co se s nimi doslova děje při prožívání sexuální přitažlivosti k partnerovi, včetně fyzických pochodů a bylo to hodně zajímavé.

Zřejmě se předpokládá, že o názorech a pocitech sexuálů se mluví všude jinde, a tak to tady není potřeba. Ale souhlasím s tebou, potřeba to zjevně je. Hodně lidí (včetně samotných sexuálů) čerpá "zkušenosti" z mediální reality a mají zkreslené představy, protože právě tam je sexualita nejvíc zkreslená. Na druhou stranu, asi všichni tu máme sexuální kamarády – není nad to se zeptat. Mně s vnitřním coming outem nejvíc pomohli sexuální kamarádi, kteří se nestyděli mi vysvětlit, co cítí a co se s nimi fyzicky děje. Bez toho srovnání bych se z toho zmatku snad nikdy nedostala. A i oni sami říkají, že to pro ně byl přínos, protože se zamysleli nad věcmi, které dřív brali za samozřejmost – takže zisk pro obě strany, jak vidno :D
Odpovědět
#6
Nela: A popravdě, já osobně bych přivítala více názorů sexuálních lidí na věc, jak vůbec vnímají lásku k partnerovi, fyzickou přitažlivost..., jejich prožitky k tomuto-pro porovnání. Takto tu máme jen víceméně podobný obraz daných věcí a to může vést i k tomu, že se tu lidé utvrzují vzájemně jen v nějakém stereotypu v pohledu na sexualitu, ale realita je třeba jiná. Na Avenu jsem viděla třeba vlákno, kde sexuální lidé popisovali, co se s nimi doslova děje při prožívání sexuální přitažlivosti k partnerovi, včetně fyzických pochodů a bylo to hodně zajímavé.

Hm, takové vlákno bych také uvítala - autentické zkušenosti sexuálů, kteří se zajímají o asexualitu. A tím, že by to bylo samostatné téma, tak ti asexuálové, kteří nemají zájem o sexu ani číst, tak by také mohli být spokojeni. Navrhuji ti, abys to vlákno založila nebo ho založím já.Velmi šťastný
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#7
(08. 08. 2012, 10:06:14)Dobra Napsal(a): Hm, takové vlákno bych také uvítala - autentické zkušenosti sexuálů, kteří se zajímají o asexualitu.

Pravý pocity jsou nepopsatelný a zbytek je jen literární činnost, fantazie.
Popsáním všeho by to ztratilo na zajímavosti, touze objevovat.
Pravý asexuál to stejně nepochopí a je mu to k ničemu. Podobně jako blondýně vysvětlovat zasvěceně funkci spalovacího motoru.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#8
No a to by byla výhoda toho vlákna, sexuálové ať si tam píší co chtějí -asexuál to nemusi číst. Vlk by se nažral a koza by zůstala celá.Vysmátý
Právě jsem se chystala odbarvit na blond, ale protože chci být zasvěcená do funkce spalovacího motoru, tak si nechám moji současnou barvu.Velmi šťastný
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#9
(08. 08. 2012, 10:47:23)ChildFreeMan Napsal(a):
(08. 08. 2012, 10:06:14)Dobra Napsal(a): Hm, takové vlákno bych také uvítala - autentické zkušenosti sexuálů, kteří se zajímají o asexualitu.

Pravý pocity jsou nepopsatelný a zbytek je jen literární činnost, fantazie.
Popsáním všeho by to ztratilo na zajímavosti, touze objevovat.
Pravý asexuál to stejně nepochopí a je mu to k ničemu. Podobně jako blondýně vysvětlovat zasvěceně funkci spalovacího motoru.

Pravý asexuál, pravý křesťan, pravý ódéesák nebo socdemák, pravá sekta....LOL Zdá se, že diskuze zde o povaze věci byly zbytečné, CHFM skutečně ví, kdo je asexuál. Výstraha
Dobra: Prosím, založ to téma Ty...;)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#10
(08. 08. 2012, 10:47:23)ChildFreeMan Napsal(a):
(08. 08. 2012, 10:06:14)Dobra Napsal(a): Hm, takové vlákno bych také uvítala - autentické zkušenosti sexuálů, kteří se zajímají o asexualitu.
Pravý asexuál to stejně nepochopí a je mu to k ničemu.
CHFM: Ale že jsi nechápavý ty, neznamená, že jsou takoví všichni. :p
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Asexual Je tento portál opravdu pro asexuály? al-diskusni-forum-tec 23 67707 12. 04. 2012, 09:17:51
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex