Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...najít sám sebe...je hodně těžké..
#1
Zdravím všechny souznící duše na tomto foru, nevím už, kde bych se měl svěřit a takto píšu tady...Jmenuji se Radek a už od dětství jsem se cítil být jiný než všichni v kolektivu...je to zvláštní, temné , jiné, ale člověk si to uvědomí..a já si to uvědomil až nyní ve 33 letech, vždy jsem se snažil být normální..měl jsem kamarády, kamarádky..v době hormonální erupce..jsem myslel na ženy, samožrejmě, že jsem sexuální pud uspokojoval onanií, ale nikdy jsem neměl potřebu se intimně stýkat jak s osobami opačného nebo stejného pohlaví. Jelikož jsem měl kladný vztah ke sportu, měl jsem i osobního kamaráda, pokládal jsem ho za přítele, ale i v době hormonální bouře mě nikdy nenapadlo něco udělat, nějaký jiný záměr, než na čistě kamarádské a přátelské rovině..jen jsem byl prostě rád s někým, kdo má rád stejné, zájmy, myšlenky a zkrátka jsem se cítil dobře...on mi jednoho dne řekl jestli nejsem gay..jestli nejsem na kluky..a já mu řekl, že opravdu nejsem...docela mi to i zaskočilo, protože..v našem věku, měl každý kluk holku a já nic..ale nepřišlo mi to v tu chvíli normální..a tak jsem měl i kamarádky, ale protože nebyli stejně naladěné jako já , kamarádil jsem se s nimi jako ostatní...čas plynul a plynul a já si tak nějak nic nepřipouštel...byl jsem sám...
Lidé z okolí ze začátku nic neříkali.., ale čas letěl a už i mě to začínalo být
divné...zkusil jsem snad všechno dokonce jsem to zkusil i s klukem, ale opravdu mi to nic neříkalo, možná mě to lákalo jenom představa..ale reál, fyzický kontakt mi už vůbec nic neříkal a hlavně jsem to zastavil, co se týče intimností....Před nedávnem jsem potkal holku, úplně nějak nezávisle, bylo to opravdu krásné, po stránkách naladěnosti, zájmech..a i v intimních chvílích se mi to s ní líbilo. Proběhlo i líbání, mazlení, něžné doteky...takové to fyzické souznění..ale opět co se týkalo sexu mi to vůbec nic neříkalo..samožrejmě jsem to nějak zahrál do autu...ona byla spokojená, ale my chlapi prostě orgasmus, vyvrcholení nedokážeme předstírat..je to těžké, ale snad by nikdo holce na rande neřekl..., že s ním není něco v pořádku..a tak jsem nějak pořád sám i když
bych s ní chtěl být, ona samozřemě nic netuší, ale vztah nakonec ukončila sama, jelikož neměla vyřešený předešlý vztah, avšak nakonec jsem i trochu rád, protože časem by stejně vypalavala pravda na povrch..je to těžký..proč nemůžu být jako ostatní..chtěl bych heterosexuální vztah, ale hold bez pohlavního styku...chápete mě někdo?...Díky moc, že jsem se mohl svěřit..budu rád za názory...R.
Odpovědět
#2
Ahoj a Vitaj! Myslím, že tu Ťa chápe každý, moc dobre to poznáme. Najlepšie máš hľadať si partnerku asexuálku, vzťah sexuála s asexuálom nikdy nebude dokonalý. To máš ešte šťastie, že ti vyhovuje intimita, to máš ako väčšina. Ja osobne nemusím ani pusinky, a také žienky sú rarita.
Niekto z Martina a okolia na stretávky a pokec?
Odpovědět
#3
Vítej, tady jsi opravdu mezi svými!
Odpovědět
#4
Nemohu v tomto ohledu nikomu radit a nerad bych působil dojmem zatvrzelého pesimisty, ale hledání vztahu bez sexu je skutečně velice obtížné. Ono to zkrátka chce notnou dávku tolerance, protože škatulkovat se v již tak poměrně malé skupině lidí vede jen k prohlubování problému. Každopádně přeji hodně štěstí.
Odpovědět
#5
Třeba si ujasníš, jak to s Tebou je:-)
Nevím, jak je to statisticky tady, ale přijde mi, že jsou stavy děvčat a chlapců skupiny "A" celkem vyrovnané.
..třeba se zadaří:-D
Každý by měl někomu pomáhat.
Odpovědět
#6
(10. 05. 2014, 12:50:28)lilina Napsal(a): Třeba si ujasníš, jak to s Tebou je:-)
Nevím, jak je to statisticky tady, ale přijde mi, že jsou stavy děvčat a chlapců skupiny "A" celkem vyrovnané.
..třeba se zadaří:-D

jj, díky...asi to nebude jednoduché, spíš v to moc nevěřím..ale třeba jednou jo...fakt to není sranda..Neutrální
Odpovědět
#7
(09. 05. 2014, 19:50:01)tenpolakis Napsal(a): my chlapi prostě orgasmus, vyvrcholení nedokážeme předstírat..
jak že nedokážeme? :-D ...jde to celkem snadno :-) Holky poznaj houby. I ty píšeš, že ta tvá "byla spokojená"...ačkoliv tobě soulož příliš potěšení nepřinesla.
Odpovědět
#8
(10. 05. 2014, 13:46:41)kirmakX6on Napsal(a):
(09. 05. 2014, 19:50:01)tenpolakis Napsal(a): my chlapi prostě orgasmus, vyvrcholení nedokážeme předstírat..
jak že nedokážeme? :-D ...jde to celkem snadno :-) Holky poznaj houby. I ty píšeš, že ta tvá "byla spokojená"...ačkoliv tobě soulož příliš potěšení nepřinesla.

Tak to jsi pravděpodobně druhej chlap na světě, co umí předstírat orgasmus. První byl Frank Drebin ve filmu Bláznivá střela.
Odpovědět
#9
(10. 05. 2014, 14:09:46)UweFiltr Napsal(a):
(10. 05. 2014, 13:46:41)kirmakX6on Napsal(a):
(09. 05. 2014, 19:50:01)tenpolakis Napsal(a): my chlapi prostě orgasmus, vyvrcholení nedokážeme předstírat..
jak že nedokážeme? :-D ...jde to celkem snadno :-) Holky poznaj houby. I ty píšeš, že ta tvá "byla spokojená"...ačkoliv tobě soulož příliš potěšení nepřinesla.

Tak to jsi pravděpodobně druhej chlap na světě, co umí předstírat orgasmus. První byl Frank Drebin ve filmu Bláznivá střela.

Díky Uwe...já tedy taky orgasmus nedokážu předstírat..ale třeba Kirmak jo...:)
Odpovědět
#10
(10. 05. 2014, 16:51:33)tenpolakis Napsal(a): Díky Uwe...já tedy taky orgasmus nedokážu předstírat..ale třeba Kirmak jo...:)

ten mistr sveta umi vsechno
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex