Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahojte
#11
Ahooooooooooooooj,vítej... Tak ty seš pařmen joooo???? Já jím taky bejval ale teď už spíš jen okrajově. Dřív jsem hrával MMORPG ale teď už míň a spíš hraju obyč hry jako F.E.A.R atd.. Nejraději mám pohlad z první osoby protože tak si hru nejvíc užiju. Nedávno jsem se těšil na Bloodline ale to mě velice zklamalo protože se nedala nastavit citlivost myši a jak byl ten obraz takovej rozechvělej tím,jak jsem na tu citlivost nebyl zvyklej,zvedal se mi z toho žaludek. Jinak by to byla podle mého názoru hezká hra, možná podobná typu Penumbra. No nic.. Hlavně jsem tě chtěl přivítat :D Tak ať se ti u nás líbí :-)
Odpovědět
#12
Vitaj,

RPG hrávam aj ja a veľmi rád. teda, nie som zas až taký hráč... neprešiel som ich príliš veľa. Momentálne hrám TES V - Skyrim. A keď to prejdem, chcem konečne prejsť Gothic 3. Hanbím sa, že sa naň vrhnem tak neskoro.. jednotku a dvojku mám už prejdenú aj desaťkrát, ibaže vtedy som mal zlý PC, tak som trojku nemohol hrať. Potom som sa nejak vrhol na Skyrim (keď už mám dobrý komp) a nechcem hrať dve RPGčka naraz.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#13
(23. 07. 2014, 21:38:46)Charlie Napsal(a): Vitaj,

RPG hrávam aj ja a veľmi rád. teda, nie som zas až taký hráč... neprešiel som ich príliš veľa. Momentálne hrám TES V - Skyrim. A keď to prejdem, chcem konečne prejsť Gothic 3. Hanbím sa, že sa naň vrhnem tak neskoro.. jednotku a dvojku mám už prejdenú aj desaťkrát, ibaže vtedy som mal zlý PC, tak som trojku nemohol hrať. Potom som sa nejak vrhol na Skyrim (keď už mám dobrý komp) a nechcem hrať dve RPGčka naraz.
Já jsem fanoušek série TES od dob Oblivionu, který mě naprosto uchvátil svým propracovaným světem, lore, atd.
Proto jsem se nechala zlákat a upsala jsem se k TES Online...bohužel se mi zdá, že za ty měsíční poplatky hra moc nenabízí a ačkoliv to vývojáři slibovali, tak hra pro mě postrádá ten tradiční TESovský feel otevřeného světa. Takže s tím asi brzo seknu a vrátím se raději do Skyrimu nahánět mamuty a draky. LOL
Odpovědět
#14
@Jakub: Môžem Ti odporučiť Dark Messiah of Might and Magic. To je 1# person fantasy akčná hra s prvkami RPG Šklebící se
@Charlie: Akurát hrám prvý Gothic LOL. Už ani neviem koľko krát som tú hru prešiel(prestal som počítať pri 6). Gothic 3 môžem odporučiť, aj keď veľa ľudí Ti má presne opačný názor. Povedia Ti, že je to zabugovaná hra a chýba jej atmosféra prvých dvoch Gothicov. Čo je pravda, mne to však nikdy nevadilo. Má to peknú grafiku, soundtrack, veľký kontinent rozdelený na tri kraje- púšť, mierna klíma a zasnešené pláne na severe.
@Asiel: TES som začal hrať od Morrowindu(ktorý je podľa mňa najlepší diel série). TES Online som nehral a ani veľmi neplánujem. Dosť ľudí hovorí to čo Ty- za tie peniaze to nestojí. Osobne nevidím dôvod platiť mesačne za niečo, čo bolo v predchádzajúcich dieloch.
Som rád že som tu našiel ľudí s podobným herným vkusom ako ja :).
Odpovědět
#15
(24. 07. 2014, 13:15:47)clairne Napsal(a): @Asiel: TES som začal hrať od Morrowindu(ktorý je podľa mňa najlepší diel série). TES Online som nehral a ani veľmi neplánujem. Dosť ľudí hovorí to čo Ty- za tie peniaze to nestojí. Osobne nevidím dôvod platiť mesačne za niečo, čo bolo v predchádzajúcich dieloch.
Som rád že som tu našiel ľudí s podobným herným vkusom ako ja :).
Slyšela jsem, že Morrowind je z celé série nejlepší, ale zatím jsem se k němu nedostala :).
Podle mě TESO není úplně špatná hra, zase bych lhala, kdybych tvrdila, že jsem si s ní neužila zábavu. Ale vadí mi na ní spousta drobností, které mi nedovolují se do ní ponořit. A po pár měsících už nemám moc motivaci ve hře pokračovat. Člověk má pocit, že je prostě někde v zábavním parku a běhá od atrakce k atrakci, a to není to, co jsem si od toho slibovala. LOL
Odpovědět
#16
(24. 07. 2014, 14:28:12)Asiel Napsal(a): Člověk má pocit, že je prostě někde v zábavním parku a běhá od atrakce k atrakci, a to není to, co jsem si od toho slibovala. LOL

To je jako v sexu. Běháš po zábavním parku od atrakce k atrakci a furt nic lepšího nepřichází, jen se mění počasí.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#17
[/quote]
Slyšela jsem, že Morrowind je z celé série nejlepší, ale zatím jsem se k němu nedostala :).
[/quote]
Počula si dobre. Vrelo odporúčam :). Ak Ti teda nevadí už teraz zastaralá grafika(vtedy vraj bola lepšia ako mali FPS-ká).

[/quote]
Podle mě TESO není úplně špatná hra, zase bych lhala, kdybych tvrdila, že jsem si s ní neužila zábavu. Ale vadí mi na ní spousta drobností, které mi nedovolují se do ní ponořit.
[/quote]
Presne toto si myslím o Skyrime. Nie je to zlé, ale niečo tomu chýba. To niečo, čo mal Morrowind a zčasti aj Oblivion. Proste mi to pripadalo, ako keby si Bethesda povedala "A by sme sa mali snažiť, veď komunita spraví robotu za nás. My len dáme základ a editor, nech sa starajú".

[/quote]
Člověk má pocit, že je prostě někde v zábavním parku a běhá od atrakce k atrakci, a to není to, co jsem si od toho slibovala. LOL
[/quote]
Niečo podobné tvrdil aj Angry Joe, neviem či ho poznáš. Jeden z tých ľudí čo robí videá o hrách na youtube. Ale nie sú to letsplaye, ale recenzie. Niekedy sa to oplatí pozerať už len kvôli samotnej show LOL.
Odpovědět
#18
(26. 07. 2014, 20:09:34)clairne Napsal(a):
Citace:Slyšela jsem, že Morrowind je z celé série nejlepší, ale zatím jsem se k němu nedostala :).
Počula si dobre. Vrelo odporúčam :). Ak Ti teda nevadí už teraz zastaralá grafika (vtedy vraj bola lepšia ako mali FPS-ká).

Opravdu byla lepší. Já to sice tenkrát neměl při hraní zas tak s čím srovnávat, ale známí či kolegové, co hráli všechno možné, často říkaly, že i oni si občas jen tak vyšli do krajiny a kochali se pohledem. Nejen že herní engine byl na svou dobu dost slušný (bylo to poprvé a naposled, kdy jsem si koupil o něco lepší grafgikou kartu jen kvůli 3D výkonu), ale hlavní důvod byla "umělecká" stránka hry, hlavně architektura (od úžasné až po bizarní).
Odpovědět
#19
(24. 07. 2014, 10:58:46)Asiel Napsal(a): Já jsem fanoušek série TES od dob Oblivionu, který mě naprosto uchvátil svým propracovaným světem, lore, atd.
Proto jsem se nechala zlákat a upsala jsem se k TES Online...bohužel se mi zdá, že za ty měsíční poplatky hra moc nenabízí a ačkoliv to vývojáři slibovali, tak hra pro mě postrádá ten tradiční TESovský feel otevřeného světa. Takže s tím asi brzo seknu a vrátím se raději do Skyrimu nahánět mamuty a draky. LOL

Tak sestra s otcom hrávali TES už od Morrowindu, ja sa priznávam, že pre mňa je to už moc stará grafika (taktiež som sa dozvedel, že tam sa čarodejníci moc neuživia že kúzla sú tam nanič). Keby som to začal hrávať s nimi, tak určite sa k tomu vrátim aj teraz, len vtedy som tuším hrával Gothic.
Oblivion mi nešiel, stále som to mal anglicko-české, tak som to neriešil už ďalej. Čo je síce škoda, ale neviem to rozbehnúť.



(24. 07. 2014, 13:15:47)clairne Napsal(a): @Charlie: Akurát hrám prvý Gothic LOL. Už ani neviem koľko krát som tú hru prešiel(prestal som počítať pri 6). Gothic 3 môžem odporučiť, aj keď veľa ľudí Ti má presne opačný názor. Povedia Ti, že je to zabugovaná hra a chýba jej atmosféra prvých dvoch Gothicov. Čo je pravda, mne to však nikdy nevadilo. Má to peknú grafiku, soundtrack, veľký kontinent rozdelený na tri kraje- púšť, mierna klíma a zasnešené pláne na severe.

Gothic 3 hrával otec, aj Arkaniu a hovoril, že sú tam bugy... ale ktorý človek si dnes už nevie stiahnuť opravné patche? Však potom to ide krásne. Aj v Skyrime sú bugy. Atmosféru verím, že stratí, no nebojím sa toho.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#20
(29. 07. 2014, 21:02:55)Charlie Napsal(a): ... (taktiež som sa dozvedel, že tam sa čarodejníci moc neuživia že kúzla sú tam nanič).

To je částečně pravda, ale platí to jen u klasické destruktivní magie (typu sesílání ohnivých koulí na protivníka), protože kouzlo, pokud se vůbec povede, může být odraženo zpět, absorbováno nebo zcela ignorováno, navíc je tento typ magie docela drahý a mana se obnovuje jen odpočinkem nebo lektvary. Útočná kouzla se vyplatí jen při útoku na dálku (mají lepší přesnost a poměr hmotnost/účinek než šípy) a to jen na některé druhy nepřátel (např. nemrtví jsou celkem ciltiví na oheň). Je sice možné použít opravdu silná destruktivní kouzla, která dokáží jednou ranou zabít několik nepřátel najednou, ale je to riskantní - stačí, aby jeden z nich kouzo odrazil zpět na vás a jste mrtví, ani nevíte jak ...

Ale ostatní druhy magie jsou naopak velmi užitečné, a to nejen klasické léčení a obnova atributů, ale i ostatní kouzla jako teleportace, telekineze (svělá na "odpasťování"), odmykání zámku (zcela nahradí plaklíče), neviditelnost (té jsou dokonce dva druhy), levitace (jsou místa, kam se bez ní nedostanete), chůze po vodě, dýchání pod vodou, vidění potmě, hledání klíčů a magických předmětů, přivolávání (platí i na zbraně a zbroj), ovládání zvířat, odvracení nemrtvých a sposta dalších.

Kouzla se můžou klasicky sesílat, ale mohu je provozovat i "mudlové" pomocí svitků (na jedno použití), artefaktů (podle "nabití", buď při použití, nebo (uz zbraní) při úderu, případně nestále) a lektvarů, přitom je možné si nechat (za poplatek) sestavit vlastní kouzla, nechat vyrobit vlastní artefakty (velmi drahé, ale jde to i vlastnoručně) nebo si vyrábět vlastní lektvary (ingredience jdou koupit nebo získat volně v přírodě).

Je pravda, že "čistý mág" to nemá v Morrowindu jednoduché, ale v žádném případě neplatí, že kouzla jsou tam nanic, i když je pravda, že jejich používání je o dost složitější než jen rubat do nepřátel mečem a občas ho spolu s brněním nechat opravit u kováře.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahojte - queer identity a neurodivergence? Yuki-diskusni-forum-Snake 8 2769 01. 07. 2023, 17:44:51
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Ahojte TB5Te-diskusni-forum-ch20VT 1 1367 12. 02. 2023, 21:38:40
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
  Ahojte Jukiko 5 13177 02. 03. 2017, 17:49:25
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Information Ahojte, ľudia ! Našla som samu seba, ale mám z toho zároveň aj strach. ard-diskusni-forum-enia 1 7914 24. 09. 2015, 20:05:39
Poslední příspěvek: ar-diskusni-forum-bum
  ahojte vanellus 25 47980 26. 03. 2015, 22:17:09
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex