Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Krátke" predstavenie
#1
No, povedala som si, že je načase tu prestať len sliediť a možno sa aj trochu predstaviť.
Ako vám určite už došlo, tak som zo Slovenska. Konkrétne z našeho malebného východu, pred pár mesiacmi som oslávila 18...aj keď podľa papierov vraj 25. Ale nemám ten pocit, takže pssst. :D

Že veci okolo sexu vidím a vnímam inak, ako väčšina v mojom okolí som si všímala už dávnejšie, vlastne od strednej školy, kedy bola tá téma na dennom poriadku. Mňa to nezaujímalo. Nechápala som, čo na tom všetci majú (a úprimne to nechápem doteraz). Všetci okolo mňa prežívali svoje rôznorodé vzťahy ale ja som nemala potrebu si nejakého hľadať a vôbec mi ani žiaden nechýbal. Ale tak samozrejme, po čase som trochu znervóznela, bol v tom aj dosť tlak z okolia...prečo si niekoho nenájdem? Ako môžem byť sama? Veď to nie je normálne. Nuž, keď som narazila na slovko asexualita a trochu sa začítala, tak mi to začínalo dávať zmysel. Bremeno opadlo, keď som zistila, že to nie je nič nenormálne, že sú aj iní, ktorí to majú rovnako alebo podobne ako ja.
Odvtedy ubehlo už niekoľko rokov, mala som dvoch priateľov, s ktorými to bohužiaľ nevydržalo.
Snažila som sa prispôsobiť, robiť kompromisy, najmä s prvým priateľom, ktorý síce na začiatku tvrdil, že mu to nevadí, no ukázalo sa, že keď tá prvotná zamilovanosť prešla, tak mu to predsa vadilo, aj keď to nepriznal. A povedala by som, že dosť. Bol to zase len tlak a keďže som ho vážne ľúbila, tak som sa snažila robiť všetko, aby som ho nestratila, ale tak sexuálny pud mi proste chýba, to som mu rovno mohla kúpiť gumenú Anču, nakoľko boli moje schopnosti v tomto smere asi na rovnakej úrovni. Snažil sa ma presvedčiť, že je to všetko len v hlave, snažil sa ma párkrát dotiahnuť ku psychologičke a keď tak nad tým rozmýšľam, hoci som si myslela, že som s ním šťastná, tak som nebola. Chcela som byť preňho dosť dobrá a akurát ma to psychicky ničilo.

Už nechcem znovu spraviť takú chybu a neustále byť tá, ktorá sa prispôsobuje. Som už unavená z rečí, že to nie je normálne, že som ešte nenašla toho pravého alebo taká klasika - že potrebujem len poriadne pretiahnuť od niekoho, kto vie ako na to. Možno to nie je bežné, to však neznamená, že je to nenormálne.
Ja som vlastne celkom rada, že ma sex nebere a že mi ho netreba. Deti aj tak nechcem, tak načo sa venovať činnosti, ktorá ich produkuje? Dúfam, že raz nájdem niekoho, s kým sa budeme mať radi a kto to bude vidieť rovnako.

Som sa rozpísala...sakra. Prečo stále keď začnem niečo písať, tak to skončí akoby som písala článok na blog? :D Nuž, dlhé roky blogovania sa na mne zrejme podpísali, už sa toho nezbavím. A keď už sme pri koníčkoch, tak som aj veľký fanúšik anime a mangy, Doctora Who, goth, punk a metalovej hudby a venujem sa foteniu (za aj pred objektívom) :D
Odpovědět
#2
Ahoj, koukám, že zatím nikdo nereagoval, tak se vyjádřím já :).

Je dobře, že sis uvědomila, že přizpůsobováním se jiným lidem štěstí nezískáš. Je dobře, když se člověk naučí žít svůj život tak, jak chce, a ne žít pro život ostatních, zatímco ten jeho vlastní mu utíká mezi prsty ;). Já jsem si to rovněž uvědomila a od těch dob se mi žije mnohem lehčeji, a také jsem získala zdravé sebevědomí :).

S větou, že na co provozovat činnost, která vede k produkci dětí, se ztotožňuji LOL. Také děti nechci a na druhou stranu, jakožto asexuálky navíc nemusíme pořád řešit téma antikoncepce :D.

Pár anime mám taky ráda, ale převažují hlavně filmy od studia Ghibli, ty zbožňuji až asi na tři výjimky všechny :).
„Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. A já jim řekl, že oni nerozumí životu.“ John Lennon
Odpovědět
#3
My, co máme dlouhý vedení, tak jsme to napsané ještě nepochopili. A proto jsme zatím nestihli odpovědět.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
Vitaj Chloe.
Ja len toľko, že nedávno som si Ťa všimla na FB. Sama neviem, ako a som zvedavá, čo táto "náhoda" prinesie :)
Odpovědět
#5
(11. 04. 2015, 11:55:58)ChloeNoir Napsal(a): ... to som mu rovno mohla kúpiť gumenú Anču, nakoľko boli moje schopnosti v tomto smere asi na rovnakej úrovni.

LOL to je dobre napísané, ja som sa v jednom vzťahu cítil úplne rovnako. Niekedy je lepšie podarovať drahocennej polovičke nejaký sexuálny artefakt a kvalitné péčko, nech vie, že to s tým antisexuálnym postojom myslíme úprimne vážne.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#6
(22. 05. 2015, 16:19:47)Charlie Napsal(a): Niekedy je lepšie podarovať drahocennej polovičke nejaký sexuálny artefakt ...

Sexuální artefakt? Třeba jako miniaturu brněnského orloje? :-)
Odpovědět
#7
(22. 05. 2015, 21:07:26)Magramal Napsal(a):
(22. 05. 2015, 16:19:47)Charlie Napsal(a): Niekedy je lepšie podarovať drahocennej polovičke nejaký sexuálny artefakt ...

Sexuální artefakt? Třeba jako miniaturu brněnského orloje? :-)

Proč miniaturu? Nebuď tak nepřející:...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#8
(22. 05. 2015, 21:07:26)Magramal Napsal(a): Sexuální artefakt? Třeba jako miniaturu brněnského orloje? :-)

Stále nepochopím, aký architekt to vedel vymyslieť...
Ten asi nebol asexuál.
A stále nepochopím, ako tam môžu tí ľudia vopchať ruku, však ja sa bojím aj chodiť okolo, nie to ešte tam čosi pchať.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#9
(28. 05. 2015, 13:10:01)Charlie Napsal(a): Stále nepochopím, aký architekt to vedel vymyslieť...
Ten asi nebol asexuál.

To určitě ne :-), viz
Falický tvar brněnského "orloje" se řešil už i v předvolební debatě a Recesisté z Facebooku nechají pro hodiny vyrobit obří prezervativ :-)
Odpovědět
#10
Můj názor je, že penis vypadá jinak. ( pro neznalé asexuálky,- pohlavní úd bývá například zakončen žaludem. )
Netvrdím že se mi to dílo kdovíjak líbí, ale myslím že má spíš tvar střely...když už bych měl potřebu originál k něčemu připodobňovat.
Člověk často vidí jen to co chce, což o mnohém také svědčí.
A je fakt, že pohlavní údové sedí i v poslaneckých lavicích, a to veřejnost tolik nejitří.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Krátké představení Vítě-diskusni-forum-zslav 3 8466 20. 06. 2016, 07:51:41
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na
Rainbow predstavenie :) fr-diskusni-forum-odo 1 5866 22. 05. 2015, 16:15:41
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex