Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seznameni hledam muze
#1
Ahoj, vlastne nevim,zda jsem asexualni , ale sex proste az tak nepotrebuju. Je mi neco kolem 35 +- , jsem zena, zadna osklivka, zadna baculka ani anorekticka. Rada bych zde nasla spriznenou dusi ,hledam muže,ktery ve vztahu az tak nepotrebuje sex nebo me treba ukaze,ze sex je prima? Asi ne. Fakt nevim.Po 11 letech vztahu ,kde neklapal sex jsem dostala kopacky.Vina byla na me strane? asi ano. JInak miluju psy,dva mam i doma.Podminkou je tedy aby i dotycnemu psi nevadili. Hodiny tikaji,treba i pro spolecne miminko.Kazdopadne pro spolecnou budoucnost !!
Odpovědět
#2
(22. 06. 2016, 17:05:13)kytka Napsal(a): Ahoj, vlastne nevim,zda jsem asexualni , ale sex proste az tak nepotrebuju. Je mi neco kolem 35 +- , jsem zena, zadna osklivka, zadna baculka ani anorekticka. Rada bych zde nasla spriznenou dusi ,hledam muže,ktery ve vztahu az tak nepotrebuje sex nebo me treba ukaze,ze sex je prima? Asi ne. Fakt nevim.Po 11 letech vztahu ,kde neklapal sex jsem dostala kopacky.Vina byla na me strane? asi ano. JInak miluju psy,dva mam i doma.Podminkou je tedy aby i dotycnemu psi nevadili. Hodiny tikaji,treba i pro spolecne miminko.Kazdopadne pro spolecnou budoucnost !!
Ahoj. Jak se máš?
Odpovědět
#3
(09. 02. 2017, 00:20:55)Vindobona Napsal(a):
(22. 06. 2016, 17:05:13)ChildFreeMan Napsal(a): Ahoj, vlastne nevim,zda jsem asexualni , ale sex proste az tak nepotrebuju. Je mi neco kolem 40 +-, jsem muz, zadny seladon, zadny pivni mozol ani anorektik. Rad bych zde nasel spriznenou dusi, hledam ženu, ktera ve vztahu az tak nepotrebuje sex nebo me treba ukaze, ze sex je prima? Asi ne. Fakt nevim.Po 11 letech vztahu ,kde neklapal sex jsem dostal kopacky.Vina byla na me strane? asi ano. Jinak miluju kocky, jednu mam i doma. Podminkou je tedy aby i dotycnemu kocky nevadily. Hodiny tikaji, treba i pro spolecne podnikani. Kazdopadne pro spolecnou budoucnost !!
Ahoj. Jak se máš?

Mám se dobře Šklebící se
A ty?
Odpovědět
#4
Ja sa stále neviem rozhodnúť, či mať teba za kamaráta z pohľadu tvojich známych je tá najlepšia vec na svete, čo sa im mohla stať alebo to majú za trest :D Ale prštekom rýpeš kvalitne, pokračuj v tom, ja sa bavím! :D


(09. 02. 2017, 00:53:12)ChildFreeMan Napsal(a):
(09. 02. 2017, 00:20:55)Vindobona Napsal(a):
(22. 06. 2016, 17:05:13)ChildFreeMan Napsal(a): Ahoj, vlastne nevim,zda jsem asexualni , ale sex proste az tak nepotrebuju. Je mi neco kolem 40 +-, jsem muz, zadny seladon, zadny pivni mozol ani anorektik. Rad bych zde nasel spriznenou dusi, hledam ženu, ktera ve vztahu az tak nepotrebuje sex nebo me treba ukaze, ze sex je prima? Asi ne. Fakt nevim.Po 11 letech vztahu ,kde neklapal sex jsem dostal kopacky.Vina byla na me strane? asi ano. Jinak miluju kocky, jednu mam i doma. Podminkou je tedy aby i dotycnemu kocky nevadily. Hodiny tikaji, treba i pro spolecne podnikani. Kazdopadne pro spolecnou budoucnost !!
Ahoj. Jak se máš?

Mám se dobře Šklebící se
A ty?
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Seznámení Aden-diskusni-forum-osin 4 12602 20. 08. 2017, 20:48:59
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex