Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"?
#31
(17. 08. 2022, 18:01:57)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:53:28)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:03:22)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 16:49:21)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 16:43:21)adevr Napsal(a): Tak to je dobře, že vám dotazník pomohl, že jste se v něm našla. Já to mám holt tak, že každému kdo má potřebu někoho testovat jako méněcenného, a tvrdí že to dělá v rámci pomoci,  ... tak mám nutkání dát mu přes hubu.
Chápu, ale pokud ten člověk svým testováním nikomu neubližuje a je to dobrovolné, tak podle mě na tom není nic špatného. Já třeba poslední dobou tak nějak "testuju" sama sebe.
Jasně, někdy neubližuje, ale já beru za špatné i to, že tahá z lidí rozumy za jakousi ničím nepodloženou pomocí, a jde mu přitom jen o vlastní výzkum pro svou bakalářskou práci na téma asexualita. 
( Nejodpuzující jsou aktivisté LGBTQ, kteří se snaží tuto komunitu, a to i za pomoci různých dotazníků, připojit a zařadit  mezi různé sexuální odchylky a úchylky. Byla zde i několikrát snaha nás dostat do průvodů Prag Pride. Ne že by mi tyto průvody osobně vadili, ale štve mne ta drzost cpát nás, kteří nemáme z principu nic se sexem společného, mezi ty s rozvinutou sexuální aktivitou. Chápu že pro levicové aktivisti z neziskovek, jsme další škatulka pro příjem peněz, ale asexuály to jen poškozuje, a staví nás to do světa praktikujících sexuálních skupin od homosexuality, sadomaso aktivit až po pedofilii a zoofilii. )

Připadne mi to prostě jako zneužití této komunity, jako falešné, prolhané a nechutné chování, jako krádež informací, ... a že už jsem tu pár takových ,,výzkumníků a pomocníků" zažil. A tipněte si, kolik z nich bylo asexuálům ku prospěchu?
No tak pokud jde o ty průvody, tak mě třeba osobně vadí, přijde mi to jako zvrácenost, která lidem akorát škodí a jiným otravuje život...
Asi netipnu, protože nevím, co to bylo za lidi a co konkrétně zkoumali.

Ony ty dotazníky bývají prakticky totožné... Jen někdy ještě zkoumají co jste za asexuála., jestli např. demisexuál ... a kdoví co ještě, ani si ty zcela zbytečné a umělé kategorie nepamatuji. Je to trochu jako horoskop, ale i tomu mnoho lidí důvěřuje.
Oni jsou někde ještě nějaké jiné? Jestli jo tak sem s nimi!  Kroutící očima
Odpovědět
#32
(17. 08. 2022, 18:08:33)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 18:01:57)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:53:28)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:03:22)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 16:49:21)NevimNeznam Napsal(a): Chápu, ale pokud ten člověk svým testováním nikomu neubližuje a je to dobrovolné, tak podle mě na tom není nic špatného. Já třeba poslední dobou tak nějak "testuju" sama sebe.
Jasně, někdy neubližuje, ale já beru za špatné i to, že tahá z lidí rozumy za jakousi ničím nepodloženou pomocí, a jde mu přitom jen o vlastní výzkum pro svou bakalářskou práci na téma asexualita. 
( Nejodpuzující jsou aktivisté LGBTQ, kteří se snaží tuto komunitu, a to i za pomoci různých dotazníků, připojit a zařadit  mezi různé sexuální odchylky a úchylky. Byla zde i několikrát snaha nás dostat do průvodů Prag Pride. Ne že by mi tyto průvody osobně vadili, ale štve mne ta drzost cpát nás, kteří nemáme z principu nic se sexem společného, mezi ty s rozvinutou sexuální aktivitou. Chápu že pro levicové aktivisti z neziskovek, jsme další škatulka pro příjem peněz, ale asexuály to jen poškozuje, a staví nás to do světa praktikujících sexuálních skupin od homosexuality, sadomaso aktivit až po pedofilii a zoofilii. )

Připadne mi to prostě jako zneužití této komunity, jako falešné, prolhané a nechutné chování, jako krádež informací, ... a že už jsem tu pár takových ,,výzkumníků a pomocníků" zažil. A tipněte si, kolik z nich bylo asexuálům ku prospěchu?
No tak pokud jde o ty průvody, tak mě třeba osobně vadí, přijde mi to jako zvrácenost, která lidem akorát škodí a jiným otravuje život...
Asi netipnu, protože nevím, co to bylo za lidi a co konkrétně zkoumali.

Ony ty dotazníky bývají prakticky totožné... Jen někdy ještě zkoumají co jste za asexuála., jestli např. demisexuál ... a kdoví co ještě, ani si ty zcela zbytečné a umělé kategorie nepamatuji. Je to trochu jako horoskop, ale i tomu mnoho lidí důvěřuje.
Oni jsou někde ještě nějaké jiné? Jestli jo tak sem s nimi!  Kroutící očima

Tak toho ať se chytí někdo jiný, více analytický, kdo zvládne ta množství vláken a témat zde... ale určitě to půjde dohledat.
Myslím že i když dáte zde do vyhledávače slůvko ,,dotazník", tak se nějaká témata objeví.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#33
(17. 08. 2022, 18:56:45)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 18:08:33)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 18:01:57)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:53:28)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:03:22)adevr Napsal(a): Jasně, někdy neubližuje, ale já beru za špatné i to, že tahá z lidí rozumy za jakousi ničím nepodloženou pomocí, a jde mu přitom jen o vlastní výzkum pro svou bakalářskou práci na téma asexualita. 
( Nejodpuzující jsou aktivisté LGBTQ, kteří se snaží tuto komunitu, a to i za pomoci různých dotazníků, připojit a zařadit  mezi různé sexuální odchylky a úchylky. Byla zde i několikrát snaha nás dostat do průvodů Prag Pride. Ne že by mi tyto průvody osobně vadili, ale štve mne ta drzost cpát nás, kteří nemáme z principu nic se sexem společného, mezi ty s rozvinutou sexuální aktivitou. Chápu že pro levicové aktivisti z neziskovek, jsme další škatulka pro příjem peněz, ale asexuály to jen poškozuje, a staví nás to do světa praktikujících sexuálních skupin od homosexuality, sadomaso aktivit až po pedofilii a zoofilii. )

Připadne mi to prostě jako zneužití této komunity, jako falešné, prolhané a nechutné chování, jako krádež informací, ... a že už jsem tu pár takových ,,výzkumníků a pomocníků" zažil. A tipněte si, kolik z nich bylo asexuálům ku prospěchu?
No tak pokud jde o ty průvody, tak mě třeba osobně vadí, přijde mi to jako zvrácenost, která lidem akorát škodí a jiným otravuje život...
Asi netipnu, protože nevím, co to bylo za lidi a co konkrétně zkoumali.

Ony ty dotazníky bývají prakticky totožné... Jen někdy ještě zkoumají co jste za asexuála., jestli např. demisexuál ... a kdoví co ještě, ani si ty zcela zbytečné a umělé kategorie nepamatuji. Je to trochu jako horoskop, ale i tomu mnoho lidí důvěřuje.
Oni jsou někde ještě nějaké jiné? Jestli jo tak sem s nimi!  Kroutící očima

Tak toho ať se chytí někdo jiný, více analytický, kdo zvládne ta množství vláken a témat zde... ale určitě to půjde dohledat.
Myslím že i když dáte zde do vyhledávače slůvko ,,dotazník", tak se nějaká témata objeví.
Zkusím, díky  :) V analytice taky nejsem zrovna zběhlá  Šklebící se
Odpovědět
#34
Jak fungují průzlimy veřejného mínění

https://youtu.be/FLTnFx6dHlo
Odpovědět
#35
(18. 08. 2022, 09:58:56)Cipísek Napsal(a): Jak fungují průzlimy veřejného mínění

https://youtu.be/FLTnFx6dHlo

To je dobrý  Šklebící se Šklebící se Z čeho to je?
Odpovědět
#36
(18. 08. 2022, 22:59:01)NevimNeznam Napsal(a):
(18. 08. 2022, 09:58:56)Cipísek Napsal(a): Jak fungují průzlimy veřejného mínění

https://youtu.be/FLTnFx6dHlo

To je dobrý  Šklebící se Šklebící se Z čeho to je?

Z "Jistě, pane ministře".
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#37
(18. 08. 2022, 23:28:19)Juliana Napsal(a):
(18. 08. 2022, 22:59:01)NevimNeznam Napsal(a):
(18. 08. 2022, 09:58:56)Cipísek Napsal(a): Jak fungují průzlimy veřejného mínění

https://youtu.be/FLTnFx6dHlo

To je dobrý  Šklebící se Šklebící se Z čeho to je?

Z "Jistě, pane ministře".

a pokračování se jmenuje - Jistě pane premiére!
Odpovědět
#38
Je to jen bludný kruh. Vyplníš několik dotazníků, v každém ti vyjde něco trochu (nebo i úplně) jiného, a co pak s tím?
Pak už to bud jen zábava. Já se tedy dokážu bavit smysluplněji.
Odpovědět
#39
(21. 08. 2022, 19:06:56)marteza Napsal(a): Je to jen bludný kruh. Vyplníš několik dotazníků, v každém ti vyjde něco trochu (nebo i úplně) jiného, a co pak s tím?
Pak už to bud jen zábava. Já se tedy dokážu bavit smysluplněji.


Zkoušela jsem tady najít jiné dotazníky a nic jsem nenašla (asi hledám blbě). Ale co jiného ti dá odpověď?
Odpovědět
#40
(21. 08. 2022, 20:02:48)NevimNeznam Napsal(a):
(21. 08. 2022, 19:06:56)marteza Napsal(a): Je to jen bludný kruh. Vyplníš několik dotazníků, v každém ti vyjde něco trochu (nebo i úplně) jiného, a co pak s tím?
Pak už to bud jen zábava. Já se tedy dokážu bavit smysluplněji.


Zkoušela jsem tady najít jiné dotazníky a nic jsem nenašla (asi hledám blbě). Ale co jiného ti dá odpověď?

Nahlédni hluboko do své duše, a neboj se pravdy.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Není to jen blok? Ell-diskusni-forum-inka 8 16547 11. 11. 2017, 03:42:24
Poslední příspěvek: Tay-diskusni-forum-lor
  Jsem nebo nejsem asexuál? Nob-diskusni-forum-edar 8 20091 13. 12. 2014, 14:05:11
Poslední příspěvek: base-diskusni-forum-life
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28611 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex