Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pochopení
#1
ahojky,
chtěla bych si tady najít nějaké kamarády, lidi, co mě pochopí a nebudou mít pitomé otázky atd...můj příběh? je mi 21 a to, že jsem s nikým nespala stejně nikoho nezajímá :)...jde jen o to, že nesnáším 21.století kvůli tomu, že je všechno tak předimenzováno sexem...sex mi nevadí, jen si v něm neumím představit sebe..je to asi tím, že mám brutální smůlu co se týče úplně všeho co se sexem souvisí...to, že jsem holka jsem zjistila více méně asi z knih a internetu...u nás doma se o sexu a podobných věcech nemluvilo...moje první líbání? když mi ten kluk jazyk strčil až do krku...další kluk mě nazval lehce ojebatelnou...další byl tak strašně stydlivý že se bál úplně všeho...další mě používal k tomu aby se on udělal takže jsem byla degradovaná na uroven nafukovací panny a vrcholem bylo to že mi prostě jen tak strčil ruku mezi nohy...k tomu potkávám úchyly častěji než nejlepší kamarádku....
ano, možná je to tím, že jsem nenašla ještě toho pravého..ale ted jsem měla opravdu jednoho moc dobrého kluka, který se snažil, byl na mě hodný, milý, ale i tak mi prostě ke konci psal jen věci ve smyslu: budeš se mnou spát? já chci s tebou spát atd atd...
všechno tohle dokupy ve mě způsobilo opravdu silnou averzi k sexu jako takovému....nevím zda se považovat za asexuála nebo jak definovat tenhle problém, jen bych prostě ráda poznala někoho, kdo chce vztah jako vztah založený na něčem jiném než jen na sexu.....tak snad mi poradíte co a jak..děkuji ;)
Odpovědět
#2
Zdravím a vítej :)

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že se tady nemáš čeho bát. Protože co na sebe dobrovolně neprásneš sama, tak na tobě nikdo vyzvídat nebude.
A neboj, přátele tu určitě najdeš a kdo ví, třeba tu najdeš i něco víc... Vím o takovém případu, který se díky těmto stránkám stal :)
Odpovědět
#3
No, tak asi je to normální, ja taky narážím, jen na uchyly .... :-(
Nedávno mi přišla jedna sms a to doslova cituji: "Chci s tebou šukat"

... Bez komentáře ...
Odpovědět
#4
(05. 10. 2010, 00:40:02)Haine_life Napsal(a): u nás doma se o sexu a podobných věcech nemluvilo...moje první líbání? když mi ten kluk jazyk strčil až do krku...další mě používal k tomu aby se on udělal takže jsem byla degradovaná na uroven nafukovací panny a vrcholem bylo to že mi prostě jen tak strčil ruku mezi nohy...k tomu potkávám úchyly častěji než nejlepší kamarádku....
ano, možná je to tím, že jsem nenašla ještě toho pravého..ale ted jsem měla opravdu jednoho moc dobrého kluka, který se snažil, byl na mě hodný, milý, ale i tak mi prostě ke konci psal jen věci ve smyslu: budeš se mnou spát? já chci s tebou spát atd atd...
všechno tohle dokupy ve mě způsobilo opravdu silnou averzi k sexu jako takovému....

Vítej mezi námi :)
Mám velmi podobné zkušenosti a zároveň těžkou averzi vůči mužům,pro které je sex důležitý.Proto mi daleko více vyhovují kamarádské vztahy. :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#5
(05. 10. 2010, 00:40:02)Haine_life Napsal(a): ahojky,
chtěla bych si tady najít nějaké kamarády, lidi, co mě pochopí a nebudou mít pitomé otázky atd...můj příběh? je mi 21 a to, že jsem s nikým nespala stejně nikoho nezajímá :)...jde jen o to, že nesnáším 21.století kvůli tomu, že je všechno tak předimenzováno sexem...sex mi nevadí, jen si v něm neumím představit sebe..je to asi tím, že mám brutální smůlu co se týče úplně všeho co se sexem souvisí...to, že jsem holka jsem zjistila více méně asi z knih a internetu...u nás doma se o sexu a podobných věcech nemluvilo...moje první líbání? když mi ten kluk jazyk strčil až do krku...další kluk mě nazval lehce ojebatelnou...další byl tak strašně stydlivý že se bál úplně všeho...další mě používal k tomu aby se on udělal takže jsem byla degradovaná na uroven nafukovací panny a vrcholem bylo to že mi prostě jen tak strčil ruku mezi nohy...k tomu potkávám úchyly častěji než nejlepší kamarádku....
ano, možná je to tím, že jsem nenašla ještě toho pravého..ale ted jsem měla opravdu jednoho moc dobrého kluka, který se snažil, byl na mě hodný, milý, ale i tak mi prostě ke konci psal jen věci ve smyslu: budeš se mnou spát? já chci s tebou spát atd atd...
všechno tohle dokupy ve mě způsobilo opravdu silnou averzi k sexu jako takovému....nevím zda se považovat za asexuála nebo jak definovat tenhle problém, jen bych prostě ráda poznala někoho, kdo chce vztah jako vztah založený na něčem jiném než jen na sexu.....tak snad mi poradíte co a jak..děkuji ;)

Tak já mám velice podobný problém, ale s holkama.
Ono se sice říká že chlapy myslí jenom na jedno, ale ono to občas platí i opačně.
Ze začátku jsem myslel že jsem snad homosexuál protože mě sex s holkou vůbec nezajímal, ale bylo mě divny že ani chlapy se mě nelíbyly.
Až po pár letech jsem se náhodně někde dočetl že existuje i další dalobyseříct orientace a tou je asexualita.
Když už jsem konečně přišel na to co se mnou je, tak se mě opravdu velice ulevilo.
Dneska mám spoustu perfektních kamarádů a kamarádek kteří mě prostě berou takovýho jaký sem a nikomu není divny že jsem ve 30 letech svobodný a bez partnerky.
Ono se totiž hodně dobře žije i bez partnerského vztahu.
Odpovědět
#6
ahoj, děkuji moc za odpovědi, moc jste mě potěšili....já si tady právě chci najít kamarády no a pak se uvidí...chci si to nejdřív ujasnit v sobě, než s tím někde vyrukuju a budu hledat třeba přítele asexuála...možná, že až fakt najdu pana pravýho, budu mluvit jinak...bohužel stále převládá můj prvotní názor...
Sir Erik: no tak z takové sms bych asi nemohla ....to mě mrzí... můj nejlepší kamarád by byl z takové sms v euforii..no a já ne...
Eifel81: no tak to mě mrzí že ses potkal s takovýma holkama..ale věřím ti úplně na 100% protože jako holka vím, jaké umíme být mrchy...někdy se za tohle pohlaví fakt stydím...neříkám že jsem svatá...ale někdy jsou holky o třídu horší než chlapi...
doufám, že se máte dobře ;)
Odpovědět
#7
No jedním ze způsobů jak se s podobnými lidmi seznámit může být třeba i sraz "asíků", další bude 21.12 v Praze :o)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Pochopení Plato-diskusni-forum-nická 6 16270 30. 01. 2015, 21:04:20
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
Rainbow Hledám pochopení Bar-diskusni-forum-bara 2 8101 01. 10. 2011, 23:28:12
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex