Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako
#16
Jakej kluk na tebe bude v týhle době čekat rok a ty mu pak ještě k tomu řekneš že o sex nemáš zájem :D jáj znám ho delší dobu ale jako začali jsme si až nedávno... před cca měsícem... Ted ze mě přinejhorším udělá krávu, která neví co chce- ale to neudělá, protože ho znám a je to rozumnej kluk. Ale kdybych mu to řekla, a na to tu odvahu nemám, jak říkám takové zkušenosti etě nemám, moje nejlepší kamarádka to neví, nikomu jsem to neřekla, tak vůbec nevím jak se zachová. Spala jsem se svým bejvalým když jsem měla před 17. A vím jistě, že sex není to co by mě lákalo. U mě to opravdu není věcí toho že bych se chtěla lišit od ostatních - já asexuálem jsem. Nejsem však připravená to někomu říct. Máme společné kamarády, chodíme na stejnou školu, kdyby se z něj vyklubal blbec (což si nemyslím, ale jeden neví) tak bych to nepřežila, na tu školu budu chodit etě rok, všechny ty lidi budu každý den vídat, kde bydlím je to malé město, to že je brácha s manželkou čekají miminko jsem se dřív dozvěděla v trafice než od nich. Podle mě by lidé víc vzaly že jsem lesba, na to už jsou zvyklí.
Na druhou stranu nemusím fantazírovat nad tím co by se mohlo stát, já mu to neřeknu nejsem na to připravená. Mohla bych začít tím, že se svěřím kamarádce co umí držet pusu. Prostě at vidím reakce.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako - od Black.Angel - 23. 11. 2011, 12:24:05
RE: No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako - od Ha-diskusni-forum-nka - 30. 05. 2010, 22:10:10
RE: No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako - od mušelín - 27. 11. 2011, 20:27:49

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualitu chápal jako projev nezájmu Vev-diskusni-forum-erka 11 41691 21. 03. 2013, 23:39:03
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  Asexualita jako následek nemoci, traumatu longst-diskusni-forum-ocking 9 28101 02. 08. 2011, 20:50:34
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex