Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako
#11
Nechci se nikoho dotknout, ale myslíš, že se dá mluvit o upřímnosti v 18 letech? I když upřímnost je asi v tuto chvíli jedno. Chlapi jsou ješitní a když to nejsou oni, kdo se rozchází, pak jde veškerá upřímnost stranou a nastupuje ego.... Mluvím ze zkušenosti. Své i mých kamarádek. Patřím tady na fóru přeci jen k těm starším (přestože mi 60 ještě není a vlastně ještě "nemůžu" radit) a těch zkušeností mám víc... Vím, co říkám. Chlapské ego je dost citlivá záležitost...
Odpovědět
#12
hmm, to je, ale zase nejsme take drbny jak si myslis ;)
Odpovědět
#13
No, jak kdo... ;) Hlavně ať je opatrná. Nemusí říkat všechno.
Odpovědět
#14
ja by som to asi zaobalil do nejakej nevinnej lzi....a jak sa hovori: vlk bude syty a aj koza cela
Odpovědět
#15
Ja taky mluvim ze zkusenosti ;) Na to staci, ze uz mam 18. rok taky nejaky patek za sebou. Poznala jsem kolem toho veku desitky kluku, u vetsiny bych si netroufla jim rict, ze jsem asexualni, u tri jsem si ale byla jista, ze to nejsou idioti a vezmou to. A trefila jsem se, opravdu to nebyli idioti a nemeli potrebu kvuli tomu nejak vyvadet a snazit se me zesmesnit, proste to vzali (i kdyz to asi nepochopili). Zkratka je to o tom, jak toho cloveka zna. Pokud to je nejaka mesicni znamost, rozhodne bych to neriskovala. Pokud je to dele trvajici vztah (dejme tomu rok?), tak snad toho clovek uz zna natolik, aby odhadla, jak se zachova. Pokud ho natolik nezna, souhlas, radeji neriskovat.
Laissez-faire...
Odpovědět
#16
Jakej kluk na tebe bude v týhle době čekat rok a ty mu pak ještě k tomu řekneš že o sex nemáš zájem :D jáj znám ho delší dobu ale jako začali jsme si až nedávno... před cca měsícem... Ted ze mě přinejhorším udělá krávu, která neví co chce- ale to neudělá, protože ho znám a je to rozumnej kluk. Ale kdybych mu to řekla, a na to tu odvahu nemám, jak říkám takové zkušenosti etě nemám, moje nejlepší kamarádka to neví, nikomu jsem to neřekla, tak vůbec nevím jak se zachová. Spala jsem se svým bejvalým když jsem měla před 17. A vím jistě, že sex není to co by mě lákalo. U mě to opravdu není věcí toho že bych se chtěla lišit od ostatních - já asexuálem jsem. Nejsem však připravená to někomu říct. Máme společné kamarády, chodíme na stejnou školu, kdyby se z něj vyklubal blbec (což si nemyslím, ale jeden neví) tak bych to nepřežila, na tu školu budu chodit etě rok, všechny ty lidi budu každý den vídat, kde bydlím je to malé město, to že je brácha s manželkou čekají miminko jsem se dřív dozvěděla v trafice než od nich. Podle mě by lidé víc vzaly že jsem lesba, na to už jsou zvyklí.
Na druhou stranu nemusím fantazírovat nad tím co by se mohlo stát, já mu to neřeknu nejsem na to připravená. Mohla bych začít tím, že se svěřím kamarádce co umí držet pusu. Prostě at vidím reakce.
Odpovědět
#17
Tak aby kamaradka nebyla vetsi drbna nez by byl pripadne on ;) Podle toho, co pises, bude tedy asi opravdu lepsi mu to nerikat.
Laissez-faire...
Odpovědět
#18
jj a kamaratku by som asi takto tiez netestoval ;) to bych tipol, ze spolahlivejsi by bol ten kamarat
Odpovědět
#19
(30. 05. 2010, 16:50:20)Mata Napsal(a): Chlapi jsou ješitní a když to nejsou oni, kdo se rozchází, pak jde veškerá upřímnost stranou a nastupuje ego....

S tímto tedy nemohu jinak, než vyjádřit naprostý souhlas. ;) Jinak říct, neříct....podle mé zkušenosti to normální heterosexuální mužský nepochopí, ovšem, vyslechne, to ano, a když to není prevít a má k dotyčné nějaký vztah, tak to nerozšiřuje dál, ale asexualitu nebo hyposexualitu nikdy nepochopí, to si nemažme med kolem úst, jak se tak říká, lepší je si to přiznat narovinu, jak to je. Obvykle se domnívají, že dotyčná má v dotyčné oblasti nějaký blok a ten je třeba rozklíčovat, nejlépe jimi. Jinak, Hani, zase bych to tak nedramatizovala, jsi hodně mladá a sex Tě může začít ještě bavit...obvykle se to stává kolem a po třicítce.;) A když se k tomu vyskytne ještě správný partner...;)no, být tebou, nebránila bych se ještě možnému překvapení.:)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#20
Ahoj Hanko, :)
být tebou, udržovala bych váš vztah na rovině hlubšího přátelství co nejdéle, pokud je rozumný,tak dá věcem volný průběh a nebude na tebe tlačit. Někteří kluci nepodléhají dnešní době a klidně budou na svou slečnu čekat i 5 let,protože jsou přesvědčeni o správnosti svojí volby a dokážou své vyvolené dát volnost,tolerovat její osobnost. :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualitu chápal jako projev nezájmu Vev-diskusni-forum-erka 11 41421 21. 03. 2013, 23:39:03
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  Asexualita jako následek nemoci, traumatu longst-diskusni-forum-ocking 9 27875 02. 08. 2011, 20:50:34
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex