Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ťuk Ťuk, mohu vstoupit?
#16
ahoj AlineDaryen, už druhý den přemýšlím, co odpovědět. zvláště že na konci máš "co myslíš?". páchám teď docela velký osobní projekt a mí přátelé mě podporují, ale když o tom tak přemýšlím, tak v tomto případě jsou ti přátelé povětšinou ženský...mnohokrát jsem si myslela, že s nějakým mužem jsme sqělí "kamarádi", probírali jsme kdeco na dřeň a byli si blízcí a pak se to zvrtlo. najednou měl ten muž pocit, že už jsme tak prima kamarádi, že můžeme postoupit dál, k sexu, ale já to tak neměla. a tak to zaniklo. časový horizont jsou maximálně 3 roky. přátelství, aniž ho definujeme, je tady hodně krátký, myslím. čím víc to bylo z mého úhlu pohledu hluboký, tím víc je to s novou i sexuální "partnerkou" kamaráda rychlejší. pak jsi persona non grata, co myslíš ty?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ťuk Ťuk, mohu vstoupit? - od Han-diskusni-forum-ule - 03. 08. 2011, 22:04:48

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex