Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak trochu se vypovídat...
#5
Ahoj, myslim, ze jsem byla v podobne situaci. Kamaradila jsem se dost s klukama, holcici reci o malovani a o prvnich pusach me prestaly bavit v 11 letech. Kluky jsem dost odmitala, protoze se mi stavalo to, co tobe- jakmile jsem si s nimi zacala rozumet, hned chteli neco vic, ani si nevzpominam, jestli jsem nekdy mela kamarada, ktery driv nebo pozdeji neco nenaznacil. No to uz je jedno.

V devatenacti se toto opakovalo s kamaradem z detstvi, se kterym jsme chodili do dramataku. Tentokrat jsem uz mela za sebou par libacek na diskotekach, nicmene zadny sexualni zazitek ani zadne chozeni. Prekvapil me vyznanim a pusou pred dvermi naseho domu. Mela jsem pocit, ze jsem zasla moc daleko a ze uz se nemuzu vratit. V podstate me do toho vztahu zpocatku nastrkal. Od te doby jsme se chytali za ruce a libali v parku. Pro me to bylo neco noveho, tak jsem to brala jako zkouseni nepoznaneho, s vidinou, ze maximalne do pul roka se rozejdem. On to bral podobne, myslim, ze jen s mensim casovym horizontem. Jsme spolu uz pres tri roky.

Mam v nem nejlepsiho kamarada, kteremu muzu rict temer vsechno, ale nikdy ve me nezmizel ten pocit, ze drzeni za ruce ci sex je proste nadplan. Zamilovana gesta a cukrbliky jsem zacala odmitat uz po mesici, nejdriv si myslel, ze ho nemam rada, ale pak si na tu odtazitost docela zvykl a v podstate si myslim, ze mu nevadi, kdyz ho nepusinkuju pri kazde prilezitosti a nepoulim na nej zamilovane oci.
Horsi je to se sexem. Nemuzu rict, ze by mi vylozene vadil. Ze zacatku to zas bylo neco noveho, co jsem objevovala. Ted uz ale zacina byt stereotypni a ja jsem postupem casu proste zjistila, ze me to bavit nezacne. Nemame asi tak nizkou frekvenci jako ostatni tady na foru, ale jsem ted napriklad na rok v zahranici, pritel za mnou prijel po dvou mesicich a ze bych sdilela jeho nazor- ty ses tak dlouho pryc, to musime dohnat- se rict neda. Uprimne- za ty dva mesice mi sex vubec nechybel. A bojim se, jeste jsem to s pritelem neresila, protoze presne vim, jak by se citil- jako chlap, co nedokaze uspokojit partnerku a bral by si to jako ukol, ktery musi splnit, aby se citil vic muzsky.

To uz ale odbiham. Jeste k FurtSUsmevem- ja jsem si toho kamarada povysila na pritele a asi bych nemenila- je to jeden z mala, ktery dokaze proniknout slupkou a rozumi ti. Jen jeste musi pochopit, ze vas vztah bude vzdycky zalozen spis na citech a kamaradstvi nez na telesnostech. Myslim, ze bych nenasla moc kluku, kteri by byli tak tolerantni k mym "nenormalnostem". A beru to tak, ze mit z kamarada pritele, po nekolika letech, kdy se ze vztahu stane spis kamaradstvi, je to to nejlepsi moznost.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Tak trochu se vypovídat... - od male-diskusni-forum-ngab - 14. 10. 2011, 12:43:12
RE: Tak trochu se vypovídat... - od mušelín - 26. 10. 2011, 18:17:34
RE: Tak trochu se vypovídat... - od MadRat - 26. 10. 2011, 23:08:56
RE: Tak trochu se vypovídat... - od mušelín - 26. 10. 2011, 22:12:02
RE: Tak trochu se vypovídat... - od mušelín - 12. 11. 2011, 20:24:06
RE: Tak trochu se vypovídat... - od MadRat - 14. 11. 2011, 16:19:16

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Tak trochu jiný pohled na partnerský vztah... Julia L-diskusni-forum-avender 25 77194 27. 11. 2017, 07:30:54
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu zpověď a žádost o radu.. Te-diskusni-forum-rra 6 15774 25. 05. 2017, 00:13:20
Poslední příspěvek: Te-diskusni-forum-rra
Sad Tak trochu zoufalství jjanyska 1 5836 04. 05. 2017, 00:49:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu o obrazu asexuality v próze Ru-diskusni-forum-na 34 66896 03. 01. 2017, 20:32:22
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na
Brick Trochu o mé maličkosti Nov-diskusni-forum-elli 11 28655 29. 11. 2011, 11:43:18
Poslední příspěvek: Art-diskusni-forum-hur

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex