Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak trochu o obrazu asexuality v próze
#31
(19. 09. 2016, 21:51:59)Ziriath Napsal(a): Autorka prvního příspěvku řeší, jak nenásilně zakomponovat do literatury sexuální menšiny.

Em, v mojej knihe som nenásilne zakomponoval úchylákov všetkých druhov s homosexuálnymi chúťkami, občasných pedofilov a celé také zvrátené niečo, o čom by normálny človek nemal mať poňatie.
Zatiaľ mi to nikto nesprdol z toho mála publika, čo malo poctu čítať pracovnú verziu (už o chvíľu) dokončenej knihy. Skôr ich... divne krútilo, nadávali a boli zhnusení pri čítaní istých riadkov, ktoré mi robili veľký problém napísať, ale výsledok bol teda vskutku očakávaný a dobrý, veľmi dobrý pre mňa ako autora.
A je to tam veľmi nenásilné, fakt. Príbeh ide ďalej a pár sexuálnych deviantov v ňom pokračujú.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#32
(02. 01. 2017, 09:44:47)Runa Napsal(a): Tak tady je slibovaný odkaz. :) http://budec.net/budec/node/369
Postava se objeví asi v polovině, jsem zvědavá, jak hodně je to na ní patrné. :)

Ja som na to prišla :-) Ale myslím, že pre človeka nezasväteného tá postava bude pôsobiť ako normálna "stará dievka" či "starý mládenec" (nechcem prezrádzať :-) )
Inak poviedka napínavá, mať viac času, tiež ju zhltnem naraz. Chýbalo mi len trošku hlbšie predstavenie vraha, resp. ľudí z okruhu podozrivých niekde v úvode. Aby som mohla viac vymýšľať a analyzovať. Takto bolo viac menej jasné, že to bude jeden z "tých dvoch", postupne sa miska váh preklopila na jednu stranu :-) Takže som ani veľmi neriešila "kto", ale "ako". Ale dobré, asi si prečítam aj ďalšie, hoci to nie je úplne to, čo zvyknem čítať ;)
Odpovědět
#33
To jsi parádně vystihla rozdíl mezi severskou a klasickou detektivkou. :) Jednu klasickou mám zrovna rozepsanou, ale tam hraje roli spíš to druhé áčko, které najdete i v Pentagramu (jen je to áčko jiného druhu než LBGT+, takže jsem na něj neupozorňovala:)

PS: Tady mám přehled: http://budec.net/budec/node/358
Z povídky se na něj doklikat nedá...
Odpovědět
#34
Takže v Pentagrame je ešte jedno áčko? To aby som si to prečítala znovu :-D Ale, keď tak nad tým uvažujem, možno by tip bol :-)
Díky za prehľad :-)
Odpovědět
#35
Že by? :)

(SZ? :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Tak trochu jiný pohled na partnerský vztah... Julia L-diskusni-forum-avender 25 76276 27. 11. 2017, 07:30:54
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu zpověď a žádost o radu.. Te-diskusni-forum-rra 6 15509 25. 05. 2017, 00:13:20
Poslední příspěvek: Te-diskusni-forum-rra
Sad Tak trochu zoufalství jjanyska 1 5755 04. 05. 2017, 00:49:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu se vypovídat... FurtSU-diskusni-forum-smevem 35 76750 14. 10. 2012, 20:28:10
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem
Brick Trochu o mé maličkosti Nov-diskusni-forum-elli 11 28298 29. 11. 2011, 11:43:18
Poslední příspěvek: Art-diskusni-forum-hur

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex