Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak trochu se vypovídat...
#7
(25. 10. 2011, 23:43:31)FurtSUsmevem Napsal(a): Aktuální zpravodajství :-) - situace se za poslední měsíc dost změnila. Sice práci furt nemám, ale už jsem si trochu zvykla a netrýzním se tím. Navíc jsem se snažila najít nadhled na vztah s Martinem a podívat se na to trochu svrchu. Výsledek je bohužel negativní. :-( Došlo mi, že to jeho přátelství... touha si se mnou každý den povídat... ptát se, jak se mi daří... vidět mě... dělat si starosti, když jsem byla nemocná atd... byla jen jeho snaha mě sbalit. Protože i když se teď bavíme, on se nikdy nezeptá, co já, jaký jsem měla den, co zajímavého čtu, jestli jsem už zakopla o nějakou práci... Pořád mluví o sobě. Dokonce i když řeknu o sobě něco já, on na to nijak nereaguje. Ale ok, každý máme nějaké chyby a pořád je to jen můj subjektivní pohled, který může být ovlivněn.

Jenže on se mnou navíc začal probírat i své potenciální vztahy, což mi tedy i přes to, jak jsme si blízcí, přijde hodně zvrhlé - dokonce mi přímo napsal: připadá mi divný to s tebou řešit, když jsem tě před pár měsíci balil. To je prostě... šílený. A teď mi často píše, že se snaží někoho "ulovit" (teda tohle slovo přímo nepoužil, ale na jeho způsobu, jakým mi to říká, to sedí) - a mně to přijde zvláštně "umělé", jako by mi to říkal jen proto, že chce, abych žárlila. Navíc mám neblahý dojem, že se vyhýbá všem akcím, na kterých budu já...

No prostě - já ho ráda vyslechnu a jakkoliv mu pomůžu, pořád ho považuji za dobrého přítele, ale naše blízkost a spřízněnost je loňským sněhem. Škoda, že za to může jen odlišný náhled na náš vztah...

Moje máti mi tvrdí, že žena s mužem nemůže nikdy jen kamarádit, zpravidla ten muž stojí i o něco jiného. Tedy není to tak vždycky, ale dost často, zvlášť když se žena líbí.

Myslím, že v Tvém případě o Tebe M. skutečně stojí a všechno co dělá v rámci fingovaného "lovení jiné" dělá proto, aby v Tobě vzbudil nějaké city. Pokud ale máš pocit, že bys na druhou dívku mohla žárlit, něco v Tobě ještě je! :) Ještě bych to do kamen neházela:)

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Tak trochu se vypovídat... - od mušelín - 26. 10. 2011, 18:17:34
RE: Tak trochu se vypovídat... - od MadRat - 26. 10. 2011, 23:08:56
RE: Tak trochu se vypovídat... - od mušelín - 26. 10. 2011, 22:12:02
RE: Tak trochu se vypovídat... - od mušelín - 12. 11. 2011, 20:24:06
RE: Tak trochu se vypovídat... - od MadRat - 14. 11. 2011, 16:19:16

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Tak trochu jiný pohled na partnerský vztah... Julia L-diskusni-forum-avender 25 77045 27. 11. 2017, 07:30:54
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu zpověď a žádost o radu.. Te-diskusni-forum-rra 6 15701 25. 05. 2017, 00:13:20
Poslední příspěvek: Te-diskusni-forum-rra
Sad Tak trochu zoufalství jjanyska 1 5827 04. 05. 2017, 00:49:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu o obrazu asexuality v próze Ru-diskusni-forum-na 34 66680 03. 01. 2017, 20:32:22
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na
Brick Trochu o mé maličkosti Nov-diskusni-forum-elli 11 28619 29. 11. 2011, 11:43:18
Poslední příspěvek: Art-diskusni-forum-hur

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex