Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak trochu se vypovídat...
#33
(16. 11. 2011, 01:53:15)Chodec Napsal(a): Za sebe to vidím také dost podobně a jsem přesvědčený o tom, že mohou i v jednom čase být všechny formy různě rozložené na víc osob. A kromě té přitažlivosti pohlavní bych do toho balíku počítal i muže.

U mě většina takových pocitů spřízněnosti/kamarádství s lidmi, které opravdu lépe poznám, přetrvává nejspíš asi natrvalo - dokud si jich mohu vážit. A to i přesto, že se s danými lidmi z mnoha důvodů (především nedostatku času nebo toho, že pokročili do jiné životní fáze) roky nevidím. I když se nakonec moje neaktivita může jevit podobně jako jev popsaný níže.

Naopak u (většiny?) dívek mě je spíš líto, že často jejich zájem je k dané osobě intenzivní (často i nekritický) ale po přenesení zájmu jinam cítění/vztahu k lidem z minulosti upadá a schopnost pozitivního vztahu mizí. Spíš teprve až když mají stálé partnery a jsou ve spokojeném dlouhodobém vztahu, tak opět začínají staré přátele vnímat. Ale i tohle pozorování platí jen pro někoho a ani u nikoho není absolutní, je to vše statistika/náhoda/štěstí/deterministický chaos/boží vůle.

Další moc hezký příspěvek od Tebe, Chodče. :)
Mám to úplně stejně. :) Ten vývoj a změny, rozložení emocí na různé jedince... však může člověk pozorovat až po určité době a je potřeba být k sobě hodně upřímný a to mnohdy bolí... On kolikrát člověk žije v zaběhnutých schématech a ani ho nenapadne, že by měl nebo dokonce mohl něco přehodnotit... Tedy se nedivím, že jsem k podobným zjištěním nedošla ve dvaceti, ale až mnohem později... ;)

U většiny žen , bohužel, také pozoruji to, co Ty, proto mám tendenci hledat si kamarády mezi muži, tam to však zase naráží na ono sexuálno... (nebude nic? tak na co bych tě měl, když jinde můžu k tomu dostat i "hotelový servis"...)
Ženy také upřednostňují rodinu (ono jim mnohdy ani nic jiného nezbývá, když se často přenese veškerá péče o rodinný krb pouze na ně :-( ), takže ani (nebo právě v tom okamžiku) když mají spokojený dlouhodobý vztah, přátelství nemohou pěstovat... :-(

Protože mám v poslední době dost času rozhlédnout se kolem, vidím, že takových lidí, kteří jsou schopni a ochotni vytvořit skutečně přátelský vztah, nejsou sice davy, ale jsou. :)
A ty Chodče, jak to vypadá, zřejmě patříš mezi ně. ;)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Tak trochu se vypovídat... - od mušelín - 26. 10. 2011, 18:17:34
RE: Tak trochu se vypovídat... - od MadRat - 26. 10. 2011, 23:08:56
RE: Tak trochu se vypovídat... - od mušelín - 26. 10. 2011, 22:12:02
RE: Tak trochu se vypovídat... - od mušelín - 12. 11. 2011, 20:24:06
RE: Tak trochu se vypovídat... - od MadRat - 14. 11. 2011, 16:19:16

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Tak trochu jiný pohled na partnerský vztah... Julia L-diskusni-forum-avender 25 77610 27. 11. 2017, 07:30:54
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu zpověď a žádost o radu.. Te-diskusni-forum-rra 6 15879 25. 05. 2017, 00:13:20
Poslední příspěvek: Te-diskusni-forum-rra
Sad Tak trochu zoufalství jjanyska 1 5880 04. 05. 2017, 00:49:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu o obrazu asexuality v próze Ru-diskusni-forum-na 34 67336 03. 01. 2017, 20:32:22
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na
Brick Trochu o mé maličkosti Nov-diskusni-forum-elli 11 28811 29. 11. 2011, 11:43:18
Poslední příspěvek: Art-diskusni-forum-hur

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex