Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobrý den! :)
#18
(23. 04. 2013, 19:58:37)malacarodejnice Napsal(a): Shy: Tak ze mě mají všichni srandu, že jsem lekavá, reaguji i na prudký pohyb. Stačí aby na mě někdo bafl třeba během přestávky v lavici, hrůzou nadskočím a všichni mají srandu. Chráním si hlavu nebo břicho, podle toho v jaké se nacházím poloze. Je to následek traumatu.

To je mi líto, že jsou tak necitelní. Snad bude lepší se jim pokusit to vysvětlit, nebo jen zakřičet: "Nesahej na mě," to pomáhá ;)


Morwen: To tedy koukám, máš to hodně složité. Obdivuji Tvé úsilí se s tím poprat. Jóga není špatný nápad, mám i kamarádku, která ji dělá. Takhle bych se do něčích rukou asi nesvěřila, protože ty vzpomínky a zkušenosti Podrážděný Možná časem :) RE: P. S.: Tak to Ti závidím, taky bych jednou chtěla :) Na dovču? :) RE: P. P. S.: To zní skoro neuvěřitelně, třeba Ti pomůže na Tvé cestě za "relativně normálním" životě (nevím, jak to mám napsat LOL ) Každopádně Ti držím palečky ;)

AlineDaryen: Pravda, záleží na problému. Sama ani nevím, jestli je to fobie, nebo asexualita. Jak tak koukám, měla bych se porozhlédnout po jiné doktorce, protože léčba očividně může být i efektivní, což v mém případě není LOL K "tréninku": Tak nevím, jestli jsou v Praze lidé normálnější, ale tady tomu tak není LOL Asi to bude tou věkovou skupinou. Přece jenom jsem v každodenním styku s puberťáky a jiné to ještě pár let ani nebude. Kroutící očima Děkuji za rady a zkušenosti :)
(23. 04. 2013, 21:20:59)Magramal Napsal(a):
(23. 04. 2013, 12:56:26)Shy Napsal(a): Asi proto se snažím někam zařadit, abych stále nebyla jen osoba s "jistým" souborem chování, ale měla nějakou "nálepku", nebo specifikaci, když to řeknu analyticky

Ta "nálepka" je celkem rozumné řešení, já sám mám skvělou nálepku "ajťák/linuxák" a díky tomu mně automaticky lidi pokládají za podivné smutné individuum, které zajímají jenom počítače, mluví pro nezasvěcené neznámou řečí a holky zná leda z obrázků. Pak jsou (většinou mile) překvapení tím, že vůbec nejsem smutné indiviuum (i když lidé o mně tvrdí, že můj humor je občas poněkud morbidní), že se zajímám i o zcela jiné věci než jen počítače a že nemám žádný problém mluvit se ženami (to spíš některé mají problém mluvit se mnou). A hlavně - neptají se pak na věci typu "Ty opravdu vůbec nemáš holku?", ale spíš typu "Ty opravdu vůbec nepoužíváš Windows?", takže místo asexuality se s nimi můžu bavit o Linuxu :-)

Na druhou stranu, hlavní nevýhoda je v tom, že pokud člověk alespoň částečně není tím, kým se před okolí snaží být, tak to znamená neustále hrát a předstírat a to je dost náročná činost, obzvlášť pro někoho s nízkým sebevědomím. Tudíž je vhodné zařadit se někam, kde nebude nutné se do toho vysloveně nutit. Naštěstí i v dnešní přesexualizované době existují subkultury, pro které není sex středem světa, tudíž je z čeho vybírat.

(23. 04. 2013, 12:56:26)Shy Napsal(a): Je správný krok si někoho najít? Nevím, jak jinak to mám překonat.

Z mojeho pohledu samotáře se to zdá bizarní a navíc nefér vůči tomu dotyčnému, který je tím degradován do podoby módního doplňku typu kabelkový psík. Ale z alternativního pohledu někoho, pro koho je samota už nesnesitelná, může být i samota sdílená ve dvou velký pokrok, tedy pokud se hraje na rovinu. A pro někoho by možná byl pokrok i dělat toho psíka ...

Humorný příspěvek, děkuji LOL Jo, jo, něco podobného jsem už zažila. Lidé se mě ptali (a vtipkovali o tom) proč jsem vegetarián. Tak jsem jim řekla, že jsem buddhistka. Bohužel jsem se sice řídila pravidly pro buddhisty, ale stále jsem měla tendence ubližovat. (Ne, že bych byla sériový vrah, snad víte, co myslím.) Škatulkování sice také není nejlepší nápad, ale je fakt, že to spoustu věcí ulehčuje, stejně tohle asi jen tak nezměním, tudíž bych si měla začít tisknout trička: "Drž se dál, jsem asexuál." LOL
(24. 04. 2013, 00:12:47)Slečna XY Napsal(a): Shy - jak u koho někdo se tak narodí, ale může se i časem a okolnostmi stát. To je individuální. :) U tebe cítím, že tam něco jako asexualita je, ale spíše bys měla zapracovat na svých vztazích s ostatními lidmi. Není nic špatného na tom že se s nikým neobjímáš na potkání apod. Moje mamka je v tomhle také chladnější a je jinak sex. činná Velmi šťastný
Přijde mi, že se cítíš nejistá ve společnost, možná by bylo fajn se zamyslet nad tím jak vlastně působíš a jak vlastně na ostatní působíš, jestli opravdu "vysíláš" do okolí signály toho jaká jsi. ;) Můj názor.

Díky za odpověď :) Já vím, jsem taky asociál, ale to už je jiný příběh :D To mě těší a jsem ráda i za ni LOL Já jich vysílám dost, jen jim nikdo asi nerozumí. Obzvlášť jeden kluk, co na mě furt dorážel, nakonec jsem ho prostě poslala do... k šípku Velmi šťastný Spíš lidi matu, protože jsem hodně náladová, někdy jsem alergická na jakoukoli komunikaci, jindy se stále usmívám a se všemi se normálně bavím Podrážděný


Dariach: Ahoj, dvojče Velmi šťastný Mám to úplně stejně, taky působím namyšleně, přičemž sami lidé potom přiznávají, že se spletli. Tak si s ní o tom promluvte, nebo ji prostě chyťte za ruku, nebo obejměte. Myslím, že když chtěla už poprvé, tak se teď drží zpět jen kvůli Vám, tak překvapte a udělejte první krok. :)

adevr: Jestli jste herec, nebo s tím nemáte problém poznáte podle toho, jestli pak máte výčitky. Pokud to jen hrajete, nemrzí Vás, že to hrajete, ale to, že jste to udělal a někoho jste se dotkl. :) Ve zbytku neporadím, nemám zkušenosti ;)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Dobrý den! :) - od S-diskusni-forum-hy - 22. 04. 2013, 19:39:49
RE: Dobrý den! :) - od S-diskusni-forum-hy - 22. 04. 2013, 21:09:07
RE: Dobrý den! :) - od S-diskusni-forum-hy - 22. 04. 2013, 21:50:02
RE: Dobrý den! :) - od Aline-diskusni-forum-Daryen - 23. 04. 2013, 08:00:51
RE: Dobrý den! :) - od S-diskusni-forum-hy - 23. 04. 2013, 10:18:26
RE: Dobrý den! :) - od Aline-diskusni-forum-Daryen - 24. 04. 2013, 08:13:46
RE: Dobrý den! :) - od Mor-diskusni-forum-wen - 23. 04. 2013, 10:43:57
RE: Dobrý den! :) - od S-diskusni-forum-hy - 23. 04. 2013, 12:56:26
RE: Dobrý den! :) - od Magr-diskusni-forum-amal - 23. 04. 2013, 21:20:59
RE: Dobrý den! :) - od S-diskusni-forum-hy - 25. 04. 2013, 11:55:29
RE: Dobrý den! :) - od Dar-diskusni-forum-iach - 26. 04. 2013, 22:17:28
RE: Dobrý den! :) - od Slečna XY - 24. 04. 2013, 00:12:47
RE: Dobrý den! :) - od Dar-diskusni-forum-iach - 24. 04. 2013, 05:48:01
RE: Dobrý den! :) - od ad-diskusni-forum-evr - 24. 04. 2013, 07:57:49
RE: Dobrý den! :) - od lil-diskusni-forum-ina - 24. 04. 2013, 17:38:44

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Dobrý den net-diskusni-forum-wild 3 11424 31. 08. 2014, 23:12:56
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  krásny deň všetkým fof-diskusni-forum-ona 56 132787 16. 07. 2014, 18:06:29
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Dobrý den, Veles-diskusni-forum-lavin 5 16648 22. 04. 2014, 00:18:08
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  Dobrý den vespolek Egr-diskusni-forum-etta 5 16524 03. 02. 2013, 17:05:11
Poslední příspěvek: MadRat
  Dobrý den... Marek-diskusni-forum- Flyer 16 42836 21. 07. 2011, 13:58:31
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex