Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Anketa: Změnil bys současné směřování lidstva, nebo ti vyhovuje?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1. Změnil bych; myslím si, že lidstvo se neubírá správným směrem. (a popiš jakým směrem si myslíš, že se neubírá správně, jak by mělo, jak bys měnil, nebo co pro to v životě děláš)
33.33%
3 33.33%
2. Rád bych změnil, ale cítím se na to slabý. (v čem, jak, proč?)
11.11%
1 11.11%
3. Ne, neměnil bych; současné výdobytky, ale i negativa mi vyhovují. (popiš, co ti vyhovuje, a co vnímáš problematické, a jestli si myslíš, že v budoucnu převáží negativa nebo positiva, a proč)
11.11%
1 11.11%
4. Je mi to jedno, nezajímá mě to, nevím. (nezájem - lhostejnost, sobectví, konsumismus)
33.33%
3 33.33%
5. Možnost "ostatní" neuvádím, protože jednak nemusíte hlasovat, a jednak se k tomu můžete vyjádřit v diskusi.
11.11%
1 11.11%
Celkem 9 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kniha, která nepřímo vysvětluje současnou "asexualitu" mnohých jedinců
#13
Precetla jsem si jen ten clanek a nezda se mi, ze by se delo neco natolik poburujiciho, ze by bylo namiste kvuli tomu takhle vyvadet. Krome toho si myslim, ze asi dost prekrucuje. Tezko rict, kdyz jsem dane konkretni brozury necetla. Ale soude z toho, co jsem videla v nejakych ceskych beznych brozurkach o sexualni vychove, slysela diskuse s zaky zakladnich skol na toto tema apod., opravdu z toho nemam pocit, ze by z toho vychazel sex jako pouhe uspokojovani libida atp. Sire prezentovanych pohledu se mi zdala velmi siroka, coz je podle me jen dobre. V maloktere oblasti se podle me dnesnim detem dostava takova moznost videt ruzne pohledy a slyset ruzne nazory, aniz by to nekdo odsuzoval (a tim lepe pro asexualy, diky tomu na se na ne casem spolecnost snad nebude divat jako na exoty).
Nebo treba "Neustále se jim předkládají různé formy sexuálních praktik - homosexuální, lesbické, bisexuální, transsexuální a dávají se na roveň heterosexuálním." - no co k tomu dodat, tady asi nejaka diskuse smysl fakt nema, kdyz je tohle pro nekoho problem. Stejne jako s clovekem, ktery se nedokaze udrzet a do jedne hlasovaci moznosti vlozi i rovnou svuj hodnotici soud.
Nerikam, ze dnesni stav v teto oblasti povazuju za idealni, napr. reseni gender otazek vede podle me nekdy az k absurditam a hraje tu velkou roli jakasi politicka korektnost atd. Nicmene porad si myslim, ze s ohledem na to, co tu kdy bylo, je dnesni stav to nejlepsi, co tu kdy bylo. Coz ale samozrejme neznamena, ze by nemohlo byt i lip.
Laissez-faire...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: kniha, která nepřímo vysvětluje současnou "asexualitu" mnohých jedinců - od hic -diskusni-forum-iacet - 28. 03. 2014, 23:25:09

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  kniha: Understanding Asexuality Iva-diskusni-forum-na69 0 1386 09. 08. 2022, 22:03:08
Poslední příspěvek: Iva-diskusni-forum-na69
  [Kniha] Ace: What Asexuality Reveals About Desire, Society, and the Meaning of Sex Egr-diskusni-forum-etta 4 4331 14. 06. 2022, 19:06:37
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Kniha Understanding Asexuality raind-diskusni-forum-ragon 1 6378 11. 01. 2019, 01:16:24
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good
Asexual Nová kniha - Sexualita a sexuální identita MihaTr-diskusni-forum-ochael 1 7538 26. 06. 2016, 11:54:33
Poslední příspěvek: ho-diskusni-forum-uba
  Květa Fialová: "Nenávidím sex, šport a politiku" Ne-diskusni-forum-la 3 12440 07. 05. 2009, 23:56:44
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex