Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrav a o mně
#5
Ahoj a vitaj :)

Nechcem nikoho nikam skatulkovat, ale z toho, co pises, mi mozno skor prides ako aromantik. Ze sex samotny nie je problem, ale iba to, ze nechces/nemozes mat na nikoho nejaku romanticku emocnu vazbu? Snad som to pochopila spravne. Romanticka orientacia a sexualna orientacia nemusia byt nutne rovnake... kludne mozes byt aromanticky, t.j. nechciet ziadnu emocnu vazbu, ale pritom hetero/homo/bisexual atd., cize fyzicka stranka sexu ti moze vyhovovat...

Neviem, o akych neprijemnych situaciach hovoris, to je snad prilis osobne... ale kazdopadne si myslim, ze by si sa mozno mal skusit zamysliet nad tym, ci ta zranuje samotny sex, alebo pocit viny, ze tomu druhemu cloveku nedokazes/nechces/nemozes dat tie emocie, ktore ten druhy ocakava. Lebo v takom pripade by si si mohol hladat trebars partnera/partnerku len na sex, ale s tym, ze od zaciatku by ste pristupovali k danym situaciam otvorene... su ludia, ktori viac nechcu, nie si v tom sam, neboj :) ale cielom kazdeho medziludskeho vztahu, ci uz romantickeho, kamaratskeho, cisto fyzickeho atd., je komunikacia. Mozno by sa ti ulavilo, keby clovek, s ktorym by si mal sex, od zaciatku vedel, co od teba ma a nema ocakavat, a naopak co mas cakat ty od tej osoby... a tym padom by sa predislo mnohym nedorozumeniam a zbytocnemu trapeniu.

(nevravim, ze to tak musi byt, len, ze z toho, co si napisal, mi to znie ako riesitelny problem... len si podla mna treba uvedomit, ze sex nie je strasiak, a pokojne to moze byt len a len fyzicka aktivita, ak si najdes cloveka, ktoremu to bude vyhovovat uplne rovnako. Romanticke filmy nam natlacaju, ze sex musi byt nutne spaty s nejakymi emociami a citovou vazbou - moj osobny nazor je, ze nie, nemusi. Podstatne je, aby to vyhovovalo vsetkym "zucastnenym" :)) Kazdopadne, vela stastia :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Pozdrav a o mně - od wil-diskusni-forum-liam - 04. 05. 2014, 11:38:48
RE: Pozdrav a o mně - od Cha-diskusni-forum-rlie - 04. 05. 2014, 17:27:33
RE: Pozdrav a o mně - od wil-diskusni-forum-liam - 04. 05. 2014, 18:00:13
RE: Pozdrav a o mně - od odd-diskusni-forum-cat - 04. 05. 2014, 18:18:01
RE: Pozdrav a o mně - od her-diskusni-forum-enya - 18. 05. 2014, 11:14:52

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  pozdrav a otázka ad-diskusni-forum-evr 6 21248 17. 04. 2019, 20:56:22
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Pozdrav od nováčka soulmate75 1 5923 30. 01. 2019, 09:24:28
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  neco o mne... hol-diskusni-forum-cina 1 7031 26. 10. 2011, 23:06:23
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Pozdrav a díky za tyto stránky ke-diskusni-forum-ri 8 23967 18. 08. 2010, 11:06:29
Poslední příspěvek: hic -diskusni-forum-iacet
  O mne An-diskusni-forum-eta 4 13511 01. 01. 2009, 12:48:59
Poslední příspěvek: Lady -diskusni-forum-Chloë

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex