Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrav od nováčka
#1
Ahoj všem, 
když už jsem tu nová, bylo by slušností se trochu představit a nebo aspoň sdělit proč tu jsem. Ač nepatřím asi úplně do skupiny asexuálních jedinců, sem jsem se zaregistrovala z jednoho prostého důvodu. Nějakou dobu jsem se snažila seznamovat na těch klasických seznamkách, ale tam to je hrůza, člověk tam potká různé lidi, kteří jsou tam z různých důvodů, ale za vším vždy je vlastně sex a narazit tam na člověka který by dokázal rozumně komunikovat o všem možném a nebral vás hned jako objekt svého sexuálního uspokojení je téměř nemožné. Jsem hetero, ale už jsem natolik rozumná a mám se ráda, že opravdu na povrchnosti si nepotrpím, tudíž abych vyhledávala sex s někým za každou cenu, tak na to mě opravdu neužije. Tak jsem hledala možnost kde se třeba s někým zajímavým seznámit a napadlo mě tohle. Je pravdou, že sex mi nijak nechybí (člověk si popřípadě umí poradit i sám), ale vzhledem k tomu že mám ráda doteky a objímání a vůbec případná blízkost a porozumění s nějakou osobou mi občas chybí , tak jsem zvolila tento způsob seznamování. Jsem člověk s otevřenou myslí a nemám vůči ničemu nějaké předsudky a nebo se aspoň o to snažím a jsem schopná si pokecat s kýmkoliv pokud je o čem. Věřím, že tady naleznu svým způsobem podobné lidi a budu se tu cítit dobře :-) Každopádně hezký den všem, Jana
Odpovědět
#2
Zdravim Vas
Mate pravdu. Na seznamkach lze narazit prakticky jen na sexualne chtive a podvodniky pripadne na lidi kteri se jen potrebuji k nekomu "nasackovat" do bytu. Nechci hazet do jednoho pytle, Mam znameho ktery si nasel partnerku na nejake seznamce (tusimze edarling) a jsou spolu. Pravda jsou mladi jemu je dnes 26 a slecne 20.
Uvadite bydliste Prostejov. Treba se muzem sejit napul cesty nekdy na jare, v lete na kole. Mam sice takovy jiny vztah ale moje partnerka chape ze si taky potrebuju povykladat...
Klidne napiste SZ.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravice od nováčka Blue-diskusni-forum-leaf 2 287 17. 02. 2024, 09:25:07
Poslední příspěvek: Blue-diskusni-forum-leaf
  Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka Andr-diskusni-forum-omeda 28 35439 19. 08. 2020, 00:22:57
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  pozdrav a otázka ad-diskusni-forum-evr 6 21067 17. 04. 2019, 20:56:22
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
Asexual Další zpověď nováčka Ail-diskusni-forum-úren 5 11844 27. 07. 2018, 10:58:19
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Další zpráva od nováčka ;) N-diskusni-forum-B. 9 19980 26. 04. 2018, 21:00:19
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex