Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita a genderová dysforie
#2
Jsme rádi, že tě tu zas vidíme, vítej zpět!
Upřímně, doteď jsem nevěděla, že něco jako termín gendrová dysforie existuje, musela jsem si to vyhledat abych řekla "Ohh, jasný... tohle! Chápu.", je to ne až tak známé pro mě a ráda bych si o tom klidně více promluvila třeba i nějak pomohla. Mám častokrát podobné pocity, takový ten discomfort ve svém těle, jen to není kvůli gendru, ale úplně jiným věcem. Věřím, že to musí být extrémně těžké chodit v tvých botách, dokážu si to živě představit, tolik hledání, nepochopení a vlastně i vzato tím způsobená vnitřní osamělosti.
Koukla jsem na tvůj profil a myslím, že by jsme si mohli rozumět. Neostýchej se odpovědět.
A k tvé otázce... já si upřímně myslím, že to má určitě vliv jedno na druhé. Přeci jen, je to dost psychický problém a to dost ovlivňuje i naše vnímání a chování vůči určitým věcem. Takže nevidím problém, proč se tak neoznačovat.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualita a genderová dysforie - od -diskusni-forum- - 01. 10. 2022, 21:24:40

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex